Построить камин своими руками

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем Aston-7, 27 січ 2010.

  1. Людмила Д

    Людмила Д Новачок

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    28
    Адреса:
    Киев
    Люди не надейтесь что вас камин нагреет.Камин это как предмет интерьера.За шесть лет что я живу в доме скамином пользуемся им редко,хотя и очень нравится посидеть возле него.[​IMG]А насчет открытых топок товарищи мастера вы потом не приходите ко мне домой сажу со стен смывать,а свою работу сделали деньги получили и тю тю:-D
     
  2. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Сильно коптит? Может мастера что-то в конструкции не то сделали?
     
  3. Людмила Д

    Людмила Д Новачок

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    28
    Адреса:
    Киев
    Нее,мой не коптит,а вот у друзей как затопят караул,великие спецы делали::down:
     
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Построить камин своими руками

    Какая у вас модель, фирма ?:)
     
  5. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    Re: Відповідь: Re: Построить камин своими руками

    mijki, натуральный камень от искусственного отличить можно всегда. И довольно легко. Исключение агломерированный мрамор [​IMG] Но и его видно , что не натуральный, хотя пишут, что такой даже лучше
     
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Построить камин своими руками

    Чим він ліпший ? Ціною ?:)
     
  7. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    Нi, вiн мiцнiший так пишуть, але там якicь смоли полiефiрнi, може й не здатний на облицювання каміну. Натуральний мармур досить слабкий матерiал
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Построить камин своими руками

    в суботу палив дрова у кухні (кухня - це така собі комбінована кухонна плита+духовка+піч для випічки хліба). Приніс дров, розпалив вогонь..
    Коли все розгорілося і тепло пішло у кімнату - якось так спокійно стало на душі, ніби все стало на свої місця, проблеми відійшли в минуле..
    Все добре і надійно, надовго..
    Дрова потріскують, на стіні моргає відблиск полум"я, яке пробилося через щілину у дверках.. Тепло..
    Щось глибоко минуле, десь з памяті минулих поколінь, через які я прийшов у теперішній час, відізвалось у мені.. Цей спокій і впевненість у завтрашньому дні.. Приємно.
    Багато втачаєм, користуючись центальним опаленням.. В плані психотерапії.. :)
     
    3 користувачам це сподобалось.
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Построить камин своими руками

    А мене же другий день конкретно від цього каміну пре:-[ - топка норвежська ( навіває спогади про Кайла і Герду про снігову королеву на хурделиці , казку про хлопчика що літав на гусаку і тд. ) От так би все і добре і гарно але як подивлюсь на ціну то відразу "холодніще" стає :-Dhellorofl
     

    Вкладення:

  10. MAXON

    MAXON Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    2
    Re: Відповідь: Построить камин своими руками

    Что такое портал? Хочу в летней кухне типа беседки из сруба сделать камин под барбекю, а в каминах ничего не соображаю, даже не понимаю с чего начать.:)
     

Поділитися цією сторінкою