Проблема роботи котла Viadrus

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем Irzaom, 30 лис 2017.

  1. Irzaom

    Irzaom Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Шановне товариство! Прошу відгукнутись на мою проблему. У мене котел Viadrus 22D, схема обв'язки у вкладенні. Проблема, що вода у акумулюючому баку (500л) не нагрівається більше 55 градусів, при цьому котел я розганяю до 70 градусів.. Тому роботи системи при повній загрузці котла - max 4 години. Пробував виставляти різні температури на насосах - нічого не дає.
     

    Вкладення:

  2. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Котел спочатку гріє будинок а надлишок скидає у ТА.У Вас видно мало того надлишку і не вистачає на зарядку.По друге віадрус вугільний котел і на дровах одної закладки може не вистачати.Ви надали мало інформації.
     
  3. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    І ще, одна помпа мабуть лишня.
     
    onyx_75, Олег9293 та satok подобається це.
  4. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    І мені так здалося. Між котлом і ТА на подачі ЦН непотрібно.
    А система опалення після ТА яка, просто дуже мало інформації.
    Мій Альтеп 15 кв камера загрузки здається 68 л при 0 на вулиці нагріває ТА 750 л від 30до 80 однією загрузкою дуба напівсухого. Але після Та у системі десь 50л води.
    --- добавлено: 30 лис 2017 у 21:22 ---
    А це як?
     
    Останнє редагування модератором: 8 гру 2017
  5. Irzaom

    Irzaom Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Дякую за коментарі. За ТА опалення на пластикових трубах, алюмінієві радіатори, газовий котел Vissman 100 23 кВт, води 70 літрів. На насосах експериментував з температурою включення. Зараз вентилятор на котлі виключається після 60 градусів (насправді розігрівається до 70), ЦН на зворотці вкл. при 40 град., ЦН на бочку при 55 град., а на хату при 55 град. Проблему я вирішую - чому вода у ТА нагрівається до 55 град., при цьому насос на хату не працює. Тобто системи при заявленому часу роботи 6 годин ( це як я розумію теплі батареї у хаті) насправді працює 3-4 год. Зрозуміло, що мова йде про одну повну загрузку котла сухим буковим/березовим/грабовим деревом. Пробував брикети - те саме. Проблему розумію у тому, що не використовується у повній мірі ТА, зараз що котел нагрів то зразу пішло на батареї, а де акумуляція тепла?
     
  6. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Акумуляція тепла буде із другою можливо третьою закладкою ( доречі який обєм камери загрузкиу ТТК?. Я свій ТТК виставляю на 75-80 при цьому на ньому буває і 85. Я так розумію насосами керуєте за допомогою терморегулятора
     
  7. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Теж є проблема у роботі мого альтеп. Проблема полягає у ударах у котлі причому тоді коли високе полум'я при розпалюванні або коли на жар кину дрібного сухостою. Коли у котлі повно жару і хоч 90 гр все норм ударів немає Є відео але не знаю як викласти.

    Надіслано від мого S30, використовуючи Tapatalk
     
  8. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    В мене в бойлері була подібна проблема. Я завжди грію воду до 74гр.С і тоді повністю вистачає, щоб всі змогли помитись, а одного дня 74гр.С не вистачило. Виявилось, що бойлер "завоздушився" і повітря не давало заповнити весь обєм бойлера гарячою водою. Можливо і у вас у верху ТА є повітряний корок, який не дає використовувати весь обєм ТА.
     
  9. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Система у Вас якась......
    Насос на подачі перед ТА для чого?
    Термопатрон в триходовому на скільки градусів?
     
  10. Олег9293

    Олег9293 Майстер

    Повідомлення:
    139
    Симпатії:
    34
    У Вас не обвязка,а чертятьня полнаяУбрать ц. насос с подачи между ТТ котлом и ТА и оставить один на обратке.После ТА чем регулируется t° подачи на радиаторы?Вид топлива не исправит картинку.
     
    satok подобається це.

Поділитися цією сторінкою