Кухня своїми руками.

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем FENCER, 28 лис 2017.

  1. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Майже два роки робив синові ремонт, настала пора меблів. Бюджет був невеликий, а фурнітуру хотілося класу "вище середнього", тому вибір упав на Hettich. ДСП використано виробництва Kronospan, стільниця також. Ще лишилося декілька моментів до пуску у експлуатацію, але загальну картину вже видно.
     

    Вкладення:

    varmet, Vladlen, Пітон та 5 іншим подобається це.
  2. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Дуже гарно!
    Особливо сподобалося, як акуратно Ви використали простір під мийкою.
     
    FENCER подобається це.
  3. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    То, знаєте, "муки творчості". У кінці 90-х німецькі мийки комплектувалися дуже продуманими системами зливу і впорядкування простору у шафі під мийкою було суцільним задоволенням. Нинішні тенденції виробників тяжіють до девізу " ринок прохаває все" , тому навіть сифон Viega для кухонної мийки за 50 Є конструктивно не дуже відрізняється від китайського за 2 Є. Ця конструкція є диким синтезом Teka, Viega, СантехПласту і Sanpol . Точніше сказати, зібрано з залишків комплектуючих, що накопичилися за 20 років проектування і виробництва кухонних меблів.
     
    Julla подобається це.
  4. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    А ведь действительно, как чистить сифон будете?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 30 лис 2017
  5. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Так там, здається, є сантиметри 2.5... Якраз на різьбу стакана.
    Хоча можна і підняти вище.
    Сама ідея перенести все впритул до стіни :vo:
     
  6. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Повірте, там усе дуже просто. Сифон демонтується за чверть хвилини. Його також неважко до вводу у експлуатацію підняти на 10 мм вище, щоб можна було відкрутити тільки відстійник, але я на діючій кухні його 1 раз за 17 років знімав, а тут... Мій старший краще піде десь харчуватися, ніж мити посуд після себе. Також передбачена можливість монтажу подрібнювача харчових відходів. У шафу заведено 220 В, а у верхній шухлядці вифрезеровано отвір під "In sink erator".
    --- добавлено: 30 лис 2017 у 22:16 ---
    Під'єднав живлення витяжки.
    IMG_20171130_113614.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 8 гру 2017
  7. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Воно то просто, але коли заб’ється сифон то вода набереться в трубу, і коли відкрутим відстійник піввідра брудної води потече під ноги. Краще в тому місці втулити жировловлювач типу такого а стакан поставити як має бути - у мене за 6 років 3м труба 50 мм геть закоксувалась жиром, добре що у підвалі доступ є, коли зняв то вона заважила кг 15
     
  8. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    good
     
  9. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Ви не дочитали, там житиме такий ледар, що брудного посуду просто не буде. І жінку, дай Бог, аби через 20 років привів.
    Я відстійник один раз за 17 років знімав, та й то швидше для ревізії. Сім'я сім чоловік. Певно у нас гастрономічні смаки дуже відрізняються :)))



    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 5 гру 2017
    Пітон подобається це.
  10. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Ідея не моя, а німців. Свого часу TEKA випускала у комплекті з мийками такі сифони . І там взагалі не було відстійників. На фото видно фрагмент - більш вдалого ракурсу знайти не вдалося. Далі йде колінчастий гідрозатвор і все. Нічого не забивається. [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    Julla подобається це.

Поділитися цією сторінкою