Циркуляційний насос-Альфа2.

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем meroro, 20 лис 2017.

  1. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Насос Альфа 2 зупинився.Світится - "1",а потім- "- -".
    І тишина.Не качае,падло!
    Зняв з нього електроніку,поставив другу-робить.Сам насос в порядку,електроніка глючить.
    Може хтось,щось порадить?Як можна вирішити таку проблему?
    З мехаханікою попроще було би,дещо можна замінити від старого УПСа.База точно підходить,сам міняв і візуально всі запчасті один в один.
    Дякую за поради.
     

    Вкладення:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Розмір файлу:
      56,7 КБ
      Переглядів:
      23
    • 2.jpg
      2.jpg
      Розмір файлу:
      93,7 КБ
      Переглядів:
      25
  2. Живу без газа

    Живу без газа Прораб

    Повідомлення:
    688
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Николаев
    Хрюндфоссы очень торохо ремонтировать. Можно попробовать обмотки подключить без частотника. Тогда станет обычным циркуляционным насосом.
     
    upszn та meroro подобається це.
  3. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Так мені не треба.У мене є звичайні УПСи штук 5-6.Я хочу Альфу-душа радіє коли дивишся скільки споживає Вт.,від 7 до 14,а УПС забирав від 70 до 90.
     
  4. Живу без газа

    Живу без газа Прораб

    Повідомлення:
    688
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Николаев
    Это не потому, что частотник творит чудеса, а потому что достаточно от 7 до 14 Вт для Вашей системы, а Ваш УПС потребляет от 70 до 90 Вт. Уже эта тема обсуждалась на форуме, насчет экономии.
     
    pic16f887 подобається це.
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @meroro, ну чомусь ті насоси продають? вони відпрацювали термін,і заміна.а старий продали українцям.
     
    Живу без газа та pic16f887 подобається це.
  6. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    @Іван 55555, Здоров.Радий тебе читати.Подивися в особисті.Бо випью коньяк!!!
     
    Останнє редагування: 21 лис 2017
  7. upszn

    upszn Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    коло Станіслава
    Майже рік назад придбав в інтернеті насос з частотним регулюванням серії BPS ESA торгова марка "Насоси плюс оборудвание". Змонтував тільки зараз. При включенні видає помилку Е2 на всіх режимах. Найближчий сервісний центр за 70км. Та й попасти туди при теперішніх порядках проблемно (без прививки).
    Може хто знає що за помилка? Пробував загуглити, конкретно по цій помилці для цієї моделі чомусь нічого не знайшов.
    і друге питання - як його підключити без частотника (можна схемку або якесь посилання). Паяльник в руках тримаю. Фізика на рівні 4-го класу десятирічки.
     
  8. Живу без газа

    Живу без газа Прораб

    Повідомлення:
    688
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Николаев
    У каждого производителя свои заморочки по насосам. Некоторые насосы проблемно выпаять, нужно смотреть по месту как все изготовлено и есть ли доступ к обмоткам. А лучше обратитесь в сервисный центр Varna г. Харьков( там находится импортер и главный сервис центр), если не ошибаюсь на эти насосы 2 года гарантии, отправить можно новой почтой, предварительно созвонившись.
     
    upszn подобається це.
  9. upszn

    upszn Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    коло Станіслава
    Дякую за відповідь.
    Як варіант вирішення проблеми занотую собі адресу. На упаковці взагалі пише "5 років гарантії". Поки що купив звичайний насос на три швидкості.
    П.С. Дозвонитися в ті сервісні центри, що вказані в гарантійному талоні практично неможливо. То номер недійсний то не беруть трубку то ще щось. Дозвонився в Київ, запропонували те саме - відправити Новою поштою. Шойто в мене не дуже душа лежить до цих пересилань, як би воно з кінцями не.... Можливо в головному сервісному центрі більше гарантій.... Буду пробувати . Маю ще більше 4-х років часу. :-D
    А поки що мене всетаки гризе питання , що за помилка Е2 ???
     
  10. Живу без газа

    Живу без газа Прораб

    Повідомлення:
    688
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Николаев
    Я не могу Вам дать ответ. Потому как производителей насосов со встроенным частотником более двух десятков, которые встречал. И у каждого своя собственная программа, свои коды аварий и ошибок.
    Знаю компанию Варна, так как когда то работал с ними. В любом случае Вам обратиться нужно в Харьков, там база запчастей и деталей, все остальные также отправят в Харьков, только влзьмут с Вас за пересылку деньги.
     
    upszn подобається це.

Поділитися цією сторінкою