Замена радиатора печки на лада калине 1118

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Papp Janos, 5 лис 2017.

  1. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    Кто как делает?
     
  2. in4matik

    in4matik Майстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    94
    Змінив "Жигулі" на "Ауді", проблеми закінчилися.
     
    sanykrimea та rondlyk подобається це.
  3. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @in4matik, Вечную машину еще непридумали, проблемы бывают и на Мерцедесах. Название машин не исключает проблемы.
     
    акула941, Бригадир та pic16f887 подобається це.
  4. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Була в мене по цьому питанні тема , але на протязі року так ніхто й не поінтересувався , попросив модераторів щоб видали. На свою Калину поставив мідну з Газ 3110, стає як рідна тільки треба перепаювати патрубки. Торпеду не знімав, розрізав корпус і зробив розбірним.
     
    Останнє редагування: 5 лис 2017
    Papp Janos подобається це.
  5. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @pic16f887, Думаю Я тоже вырежу корпус, на много легче и быстрее. Торпедо нивкоем случае нехочу розбирать. У Вас какая Калина и как ведет себя? Спасибо за ответ.
     
  6. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @pic16f887, Добрый вечер. скажитье пожалуйста ,передние тормозные диски на калину какие купить , советуют FERODO . Вы уже лучше разбираетесь в этих делах.
     
  7. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    З дорогих FERODO , з середніх по ціні АТ або АвтоВАЗ. Можуть стояти 2110,або 2112 ,різниця в діаметрі. Які стоять перевірити можна так: якщо диск R13 стає то 2110,якщо ні 2112. Колодки FERODO FDB527, TAR527B.
     
    Papp Janos подобається це.
  8. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
  9. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @pic16f887, Добрый день. Как потеплеет буду менять радиатор печки,и замена антифриза. Скажитье пожалуйста чем лучше промыть СОД. Потому что у Меня жравый цвет антифриза. Вижу кто то моет белизной или уксусом или лимонной кислотой, чем лучше? Вы думаю Спец по этим вопросам.
     
  10. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Чим промити не пораджу, але спробуйте купити якусь промивку для систему охолодження двигуна. Прополощіть декілька раз простою водою і на кінець залийте дистильовану воду і пару днів поїздіть. А взагалі причина іржавої охолоджуючої рідини - це корозія блоку циліндрів, яка виникає через неякісну охолоджуючу рідину, особливо змішування різних марок; проникнення повітря в систему охолодження. Раджу заливати і подальшому доливати охолоджою рідиною одного виробника і одної марки, не робіть коктейлі. Не значить, якщо у Вас залита охолоджуюча рідина певного кольору, то можна доливати різну рідину.

    Як я розрізав корпус опалювача, щоб уникнути зайвих розборок. І тепер він у мене вже розбірний.
     

    Вкладення:

    Papp Janos подобається це.

Поділитися цією сторінкою