Потрібна порада по теплим підлогам

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Люсия, 30 жов 2017.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    тобто панове заносити тепло до хати можна і відрами.питання в тому як його довше затримати. тобто в хаті.в усякому разі я то так розумію. хоч Сократ і казав інакше.
     
  2. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @Энки, Ви так і не зрозуміли .........людина спитала -" Потрібна порада по теплим ........" ,а ви ......ще дойдіть до атомних перетворень . Цікаво з користувачів ТП багато в наукове підгрунтя влазять ?
    Я таких наукових ,а ще більше рекламолюбів з тисячами кілобаксів знаю. Так от останні наслухавшись вас робить опалення за наприклад 100кілобаксів віддаляючись від основного принципу - економія грошей на системі опалення+не забуваємо про комфорт. А перші в себе грубою гріються та науковими статтями про опалення та тулять всяку хрень отим другим з кілобаксами . Отак і живуть .)))) В мене в хаті тепло +в майстерні тепло ,загальна площа опалення - хата хай 138м2+майстерня 60м2=12складометрів(2,5 ЗІЛа) банальних дров .В будинку постійно і не менш ніж 22*С. Хоча цей рік буде менше використано дров . Оце я вважаю економія і всрались мені - зебри,динамічні рівноваги,ентропії,.....і.т.д. А ті ,що кілобакси вклали вже нахвастались "прокачаними кабелями" ,напонтувались і мерзнуть ,так як криза або від корита віддалились.
    П.С. Даю 100% ,що по економії моє опалення перепльовує ваше в рази )))по економії,"простоті"))).
    Якось ось буде менше роботи вивалю статтю про те як я викидав нахрен теплоакумулятори,трьохходовики,наддуви і.т.д. і тепер все працює як часи.))))
     
  3. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    А зимна то яка ??? Скільки градусів ?
    --- добавлено: 27 гру 2017 у 21:21 ---
    А який зіл ?
     
    Останнє редагування модератором: 4 січ 2018
  4. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @rondlyk, Коротиш з високими бортами ,кажуть 5ть складометрів )))) Цей рік 1ЗІЛ привезли та два ГАЗ 66 )) ,всього 15складометрів дуба .
    --- добавлено: 27 гру 2017 у 21:27 ---
    @andrij64, Я босоніж ,ну в носках люблю ходити ))) . Он друзі в Португалії кажуть взагалі опалення це рідкість ))). В кращому випадку масляний радіатор в одній кімнаті ,а в старих районах міста каміни . Хлопці зараз ходять в чунях ))),кофтах і шапках )) в квартирі 15*С.
     
    Останнє редагування модератором: 4 січ 2018
    stryzhko подобається це.
  5. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Підходять до ТПК раз у тиждень.
    Ніби нормально так, нічого надекономного.
    --- добавлено: 27 гру 2017 у 21:33 ---
    Я тому і запитую, якою має бути Т підлоги, щоб було зимно у ноги. Я і мої діти босі цілий рік а дружині, так зимно. Кому як.
     
    Останнє редагування модератором: 4 січ 2018
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Для 200м2 опалювальної площі за 5ть місяців ? При тому ,що майстерня 60м2 з камня бута потолки 3м +не утеплена ... Ну не знаю ))) ,я зрівнюю )) з іншими де на таку ж площу і при кучі всяких наворотів 5-ть ЗІЛів спалюють.
    Що це ТПК ?))) Не засну.
     
  7. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    твердопаливний котел.
    Це щось захмарне як для звиклої хати. Хоча якщо квадратів 400+ і "свіжачком" палити або все у котельні "хз як".
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Добре вам зіла маєте.в мене то тяжче треба вкластись в субсидовані кубіки щоб не платити за опалення.
     
  9. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    У мене ще важче, у несубсидовані куби вкладаюсь.
    Облінився я дрова палити.
    І зіла у мене немає.hello
     
    Килав подобається це.
  10. mahno

    mahno Інженер

    Повідомлення:
    193
    Симпатії:
    515
    Адреса:
    Україна. Івано-Франківська обл.
    Щоб не створювати зайвих тем запитаю в цій. Хочу з невеличкої кімнати(11м²) зробити кухню з теплою водяною підлогою. Зараз там дерев'яна підлога на лагах які лежать на бетоні, під ним холодний підвал. Коли демонтується підлога залишиться простір від порогу дверей до бетону 21см. Для пирога теплої підлоги трохи забагато. Понижувати рівень підлоги також не хочу.Як вийти з положення з меншими затратами? Дякую.
     

Поділитися цією сторінкою