Потрібна порада по теплим підлогам

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Люсия, 30 жов 2017.

  1. Люсия

    Люсия Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Виноградів
    Доброго дня. Хочу почути Ваші рекомендації, як впорядкувати підлогу. Отже, у нас будинок без цоколю. Майстри робили стяжку 10 см по землі. Тепер хочемо класти плитку. А я б хотіла під плитку встановити пінополістрол, щоб зимою в ноги не дуло) У нас вже покладені двері, тому від підлоги до порогу дверей є тільки 6 см. Як Ви вважвєте, чи можна покласти 2 см пінопласту і зверху якусь мінімальну стяжку зробити під плитку? Якщо не використовувати пінопласт, чи буде дуже холодно зимою? Як взагалі вийти з ситуації?
     
  2. electrodryg

    electrodryg Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Одесса
    Если монтировать электрический теплый пол, то - 2 см ЭППС + нагревательный кабель смонтированный на металлич. сетку, которую потом приподнять над ЭППС (например проставками из кусочков ГК) залить все это дело 4 см стяжки сверху (нагревательный кабель получиться внутри стяжки).
    шаг укладки кабеля будет зависеть от наличия другого типа отопления и прочих теплопотерь
     
  3. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    А що ліпше електричний варіант теплої підлоги чи водяний?
     
  4. Люсия

    Люсия Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Виноградів
    А якщо не використовувати ніяких електричних і водяних підлог. Чи єфективний цей пінополістрол? Мене він більше цікавить? Тому, що бюджет - обмежений.
     
  5. electrodryg

    electrodryg Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Одесса
    часть холода от земли ЭППС отсечет конечно, но плитка сама по себе холодный материал

    на водяной стяжка нужна толще, спецы по водяным ТП поправят если я не прав )
     
  6. Люсия

    Люсия Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Виноградів
    А яка мінімальна товщина стяжки має бути на пінополістролі, щоб потім на нього плитку класти?
     
  7. electrodryg

    electrodryg Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Одесса
    минимум 4 см, желательно больше
     
  8. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    По електричній підлозі можна там де стоять ноги , а там де ліжко шафа , диван там не конче .
    Такий варіант можна зробити , чи так буде погано , мені треба подешевше теж нема бажання влізати у великі затрати .щось з того вийде толкове ?
     
  9. electrodryg

    electrodryg Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Одесса
    электрический теплый пол, в большинстве случаев, монтируется только на свободное, от мебели и прочего, пространство.
    если надо подешевле то останавливайте свой выбор на отечественном производителе (woks, volterm) при правильном монтаже проблем тоже не будет.
    ПыСы - правильно рассчитывайте шаг укладки кабеля, для компенсации теплопотерь
    ПыСы2 - если Вам теплый пол нужен просто для комфорта, то монтируется только там где Вы желаете, если нужен для основного обогрева, то не менее 75-80% от общей площади помещения должно быть в теплом полу.
     
    шахматіст подобається це.
  10. Люсия

    Люсия Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Виноградів
    Якщо класти електричну підлогу, то на неї теж потрібно 4 см стяжки? І чи дійсно 1 кв.м виходить у 2000 грн.?
     

Поділитися цією сторінкою