Утеплення стелі з середини. Невже немає рішення?

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Михайло Маломитницький, 21 жов 2017.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    З листів ппс практично неможливо побудувати щільний паробарєр.по тій причині і є стільки лементу з тепловими містками.
     
  2. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Склеємо.
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Спінену до 10мм. ПЕ пліку і покриту з одного боку Ал фольгою я купляв за ціною 25гр. за м.кв.
    На стелю закріпив просто довгими шурурами з допомогою деревяних планок 30х50 так щоб притиснути і в місцях перекриття смуг ізоляціі. До тих планок просто прикрутив гкл. Вартістю 95гр. за лист площею 3м.кв.
    Опилки насипані на стрих зверху мені обійшлися в 50 гр.заплачених фірману з кіньми що мені то цілий день возив з пилорами.то між іншим був єдиний напарник.все решта самотужки як каже москалик в гордом одінночєствє.
    Те все зробли руці а не очиці в ютюбі.
    Для роботи потрібні дрель 500вт. і лобзик 500вт.
     
    Останнє редагування: 7 бер 2018
  4. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Трачиною краще накривати перекриття чим мін ватою , навіть коли заведуться гризуни , можна стару трачину зібрати , скласти , і зимою спалити в котлі , а на те місце нову трачину розсипати між балками. . Якщо є пінопласт то чи треба фольгу ставити .
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Я робив кухню в прибудові і котельню суміщену з малою майстернею то на стіни кухні і стелю прибив планками фольгований проблем нема.але я гкл пошпаклював клеєм з сіткою як фасад і перештукував.
    Стіни муровані в цеглу з каналом наповненим керамзитом внасип. Всі зовнішні в кухні яка на другому поверсі.стрих холодний перекриття тирсобетон. Кухня чекає на утеплення.
    Перший поверх ванна і котельня утеплені зовні ватою 10см. вентфасад.робив разом з рештою будівлі, яка зєдналась з літньою кухнею 4х4м в якій розмістив ванну і котельню.з саредини тільки ванна обкладена еппс 2см. і плиткою котельня гкл.і пароізоляція. На еппс давав по 6 грибків щоб кріпити і потім то невпало з плиткою. Ще плюс цинкована штукатурна сітка 0,9 запущена в клей.
    Чекає кухня з двох причин мені бракує майстерні і головне дитина на студіюванні по середній школі. Порядне навчання порядно коштує, якщо не закордоном, там моя дочка ще брала і стипендію.
    Правда по навчанню в украіні не могла влаштуватись а в Варшаві коли подала резюме на другий же день дістала три пропозиціі.з того собі вибрала якусь американську фірму. Та має якусь філію в польщі але структура як в сполучених штатах.
    Щодо опилок на жилій частині то була хата 8.6х9.6 яка розлізлася до 9.6х13. я насирав 20 років тому тирсу і за цей час крім котів ніякоі живності там не бачив.щоб були миші потрібні харчі.вони крутяться в підвалі і кладовці.
    На стриху тримаю горіхи в сітках підвішених на ванти.а пиломатеріали мишей не цікавлять.
     
    Останнє редагування: 7 бер 2018
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Єгапиленя без обладнання зробити неможливо.плюс якісні матеріали.
    Найкраще співвідношення ціна/якість має разміщення на стелі пінофолу.
     
  7. Майстер Сходи

    Майстер Сходи Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    4
    Шановний, пінопласт всередині кімнати: 1- шкідливо, виділяється стирол після нагріву вище 25 градусів, фенол - вище 20, і формальдегід. 2- пожежнебезпечно. зазвичай на стелі багато проводів.
     

Поділитися цією сторінкою