Утеплення стелі з середини. Невже немає рішення?

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Михайло Маломитницький, 21 жов 2017.

  1. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Я пічкою користуюся це моя піч , з 1979 року газом , у сусіда вже третій газовий котел і другий твердопаливний , моя піч переживе , всі наступні котли сусіда.


     
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ви забули про одну умову - товщина ппс має бути відповідна. а коли ви не можете спрогнозувати температур то змушені закладати надлишкову товщину і відповідно збільшувати витрати. при спробі догріти ви теж прийдете до збільшення витрат, проте менших ніж при збільшені товщини утеплення. ось ви і приходите до висновку -а на...на попу боянь?
    потік починається в приміщенні і закінчується на вулиці.і шляхи прокладає згідно законів фізики.
    вузьке місце виникне на краях листа ппс де автоматично і нижча температура. про тиск я не забуваю весь час маю на увазі.чим більша різниця температур тим більша різниця тисків.концентрація вологи теж збільшується на краю листа ппс де і є менша температура. а дійде до межі конденсаціі то станеться кардинальний стрибок в теплоємкості суттєво знизивши тиск і збільшивши потік пари.що працює на напомповування водою стіни в цьому місці. яку потім дуже важко виводити з стін обклеєних пінопластом.
    п.с. і як просто позбутись всього того замінивши ппс на вату. але тоді у вас виникне потреба і в пароізоляторі з боку приміщення.
    але пароізоляція не лишня і при відсутності утеплення зовні. якось так сталось що зовнішні стін кухні в мене є на черзі на утеплення. а середину я вже сформував з гкл і пінофолу.кухня в прибудові дуже подібній на вежу - всі стіни зовнішні. і вийшло то дуже функціонально. кухня на другому поверсі з північносхідного боку в напрямку до ставу з площею 10га. ще й хата на підвищенні. мала б бути проблема. але ні обходиться вмиканням зранку іф панелі від фірми Фенікс потужністю 200ват на годину другу китайською резеткою з тамером перед тим як всі прокинуться. при атоматично вимкненому опаленні з 22.00 до 14.00. то стосується і остатніх в кінці лютого і початку березня морозів поза 20С*.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2018
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    :Hi:
     
  4. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    SDC10225.JPG
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    16003124_1507414339288483_1472191613365860620_n.jpg
    і ви хочете щоб я тим обігрівав будинок 150м.кв. і майстерні 25м.кв. коли вона добудується.?
    :lulka:мені дуже шкода але jestem osoba, niepa,laca, SOS
    --- добавлено: 5 бер 2018 у 12:36 ---
    кіт красивий рудий в пасочок.і добре відгодований.
    а тойво обшарпанець що я відфотив на вікні в кухні має 15 років.
     
    Останнє редагування модератором: 13 бер 2018
  6. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    @шахматіст, так про шо було кіно? Це з приводу відео.
    З приводу креслення (малюнка). "Точка роси" вона тому і точка, а не полоса. У Вашому варіанті вона знаходиться одночасно і в дошці, і в глині, і в пінопласті. Так не буває.
    Вихід теплопари після проведення робіт з утеплення не може бути, інакше утеплення не було.
    І шо за температура у Вас в приміщенні - +30. Якщо це за Цельсієм, то передоз.Crazy
     
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    над грубкою так і буде.
     
  8. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Точка роси не стоїть на місці , так як температура на дворі не тримається стабільно , на малюнку рух точки роси , коли я піч нагрію точка роси може бути в дереві , а коли хата охолоне , точка роси опуститься в пінопласт . температура під стелею і підлогою може різнитися в 10 градусів
    SDC10218.JPG
     
    Энки та barnych подобається це.
  9. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
  10. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
     

Поділитися цією сторінкою