Утеплення стелі з середини. Невже немає рішення?

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Михайло Маломитницький, 21 жов 2017.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Наші предки застосовували свою технологію будівництва. Як кажуть, дешево і сердито. Я тепер живу в такій хаті. Проблему утеплення стін і фундаменту вже вирішив. Способи утеплення стелі те ж мені відомі, але непокоїть думка: невже не можна знайти спосіб утеплення стелі з середини, щоб використати раціонально той простір між балкими (сволоками), який є, перш ніж його зашию гіпсокартоном? Завдання для спеців...

    20171021_082001.jpg
     
  2. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Ну почему нет?! Есть, только высота потолков будет ниже- до балок. Хотя балка наверное толще 50мм. На потолок каменную вату. Только не ставте мягкую. Жесткая дороже но монтируется легче и меньше пылит.А сверху (снизу) гипсокартон.
    А у нас в селе эти балки красят маслом. Блестят! С детсва остались воспоминания.
     
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Я знаю, що можна і дуже хочеться, але як обманути зловрєдну тітоньку точкуроси. Вона ж якраз і поселиться за утеплювачем. стеля має товщину до 10 см. і вихолодає здорово. Буде біда. Потрібно, як я розумію, повністю відсікти "пирогом" утеплення хатнє тепло від горішнього холоду. має бути рішення!
    У вітальні я хочу залишити балки. раніш думав обшити їх деревом і заодно "відкалібрувати" бо вони ж мають різну товщину і форму.Але потім зрозумів, що дешевше і простіше буде обшити їх гіпсокартоном. Але то таке, як кажуть... Утеплювати і там потрібно. Отож...
     
  4. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    А со стороны чердака планируеие утеплять?
     
  5. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Та заморока ж це. Тут же ситуація цікава тим, що простір між балками закриється повністю або ж частково ГКЛ. то ж було б здорово туди вмонтувати утеплення...
     
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Між балки- мінвата, а з сторони приміщення на балки набити паробар`єр.
     
    Михайло Маломитницький подобається це.
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Нашо красу портити. Горище засипати митим керамзітом, а балки розписати півниками.
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    22688649_1805899329439981_7658987432830889516_n.jpg 22554762_1805900022773245_130135038162465836_n.jpg Переглянути вкладення 174369 Переглянути вкладення 174369
    Я то багато рокі вже роблю одностороннім пінофолом 10мм.фольгою до низу. Прибиваю плівку деревяними планками.30мм.і потім монтую гкл.то є аналог 50мм.мінвати але без фенол формальдегідів і скляного волокна в повітрі. Почалось моє знайлмство з матеріалом в Карлових Варах при облаштуванні приватноі школи інтернату. Називається у них то рефлексна пароізоляція.refleksna parozabradli.між гкл і фольгованою поверхнею треба залишити не менше 1-2см.
    на фотографіях: одна з останніх моїх робіт - стеля армстронг.освітлення стрічкою.одно скло посунув щоб було видно пінофол.
     
    Останнє редагування: 22 жов 2017
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вам не набридло?
    Якщо взяти, що опір у вати і піни однаковий, то шар фольги замінює 40 мм вати? Замотали хату фрекенбоком, і нашо ті пінопласти?
    Давайте так, або доводите числами, об'єктивними фактами, що 10мм пінофол є аналогом 50мм вати, або припиняєте таке писати.
    Коли щось стверджуєш, то маєш бути готовим в любу мить любе ствердження довести. Якщо не можеш довести, то нічого не стверджуєш мовчки. Це етика спілкування дорослих розумних людей.
     
    mazurati подобається це.
  10. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    Без вологи поняття точки роси немає сенсу...Тобто якщо із приміщення в сторону стелі немає проходження парів води, то і ніякого зволоження утеплювача бути не може. Ставите гідроізоляцію(хоча б поліетиленову плівку) і забуваєте про намокання утеплювача.
    Ще краще, коли утеплювач зашитий в пароізоляцію і тоді до нього ніяка волога не підбереться, але вийти гази в процесі старіння зможуть, і тоді сенсу в точці роси вже немає.
     
    Михайло Маломитницький подобається це.

Поділитися цією сторінкою