Детектори металу

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем Vudracom, 24 січ 2010.

  1. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Ну , если у меня в планах покупка 12 вольтового шуруповерта милуоке , с точно таким аккумулятором то не смущает .
    Потому и интересуюсь = тушка Milwaukee 2290 стоит не так уж и дорого .

    Добавлено через 29 минут 45 секунд
    Ну во первых , насколько я понимаю цена у этого детектора Хилти заоблачная . Я не Ахметов .
    Во вторых похожие детекторы выпускает Бош
    Bosch D Tect 150 и Bosch D Tect 100
    Почему и обратил внимание на детектор милуоке , то что он выполнен как
    взрослые детекторы а цена значительно пониже .
    Если вас так восхищают колесики = то у его они тоже есть :-D
     
  2. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Детектори металу

    Ціна мене нехвилює, як і колесика, як і взагалі покупка такого девайса, бо його мені дали задурно покористуватись - "беріть попробуйте може купите". Поїздив трохи і віддав. Мова йшла за інше:
    Саме з тим непогоджуюсь.
    В Хілті вважаю ціни неприйнятними по відношенні до свого інструменту, сам інструмент хороший, та співідношення поки неадекватне.
    Моє відношення до Мілвоке ви знаєте:-D, хоча потихеньку можна починати розчаровуватись:-[
     
  3. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Да мне не отношение к фирме интересно а инфа от человека который сей детектор повозил по нашему бетону :-D
    Задал вопрос и тут и на мастерсити = тишина и там и тут .
    В России я понял народ пару лет назад затарился халявным Бошем 10 по цене доходившей до 1000 руб.
    Вот примерно и 95 процентов отзывов .
    Наверно 200 баксов действительно сильно круто = возьму у янки бош 120 за 60 и успокоюсь . Без отзывов покупать такую фигню стремно .
     
  4. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Детектори металу

    Це важко в наших краях знайти людину з Мілвоке. Давно пробували дешевими шукати проводку в штукатурці дуже велике розсіювання , вроді до 5 см, хоча для когось така відстань не критична. Тут було б добре попробувати прилад "вживу" своїми руками.
     
  5. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Можу сказати тільки за Бош 120 старого зразку.Мене влаштовує,треба ще вміти їм користуватись і читати інструкцію.
     
  6. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Детектори металу

    Це зрозуміло, і стосується будь-якого приладу, а в цифрах - глибина, точність на різних глибинах?
     
  7. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Re: Відповідь: Re: Детектори металу

    Використовую дуже рідко.Глубина по шкалі-чим ближче тим вища.Точність дається десь від 4-5мм від об`єкту може й менше.Останній раз шукав водяну теплу підлогу бо треба було кріпити унітаз-обійшлося .
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою