Насосна станція опинилась за 8-9 метрів від криниці. Чого чекати?

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем Михайло Маломитницький, 18 вер 2017.

  1. Nykolayal

    Nykolayal Майстер

    Повідомлення:
    515
    Симпатії:
    87
    Для картины акрилом, что бы вы сами поняли что нужно возьмите карандаш и бумагу и немного нарисуйте ситуацию.
    Про частое включение вам уже Энки описал причины. Проверить воздух в баке при пустой груше.
    Про обратный клапан покажут по рисунку.
    То что с 50л бака можно взять несколько ведер воды я не верю. По крайней мере у меня не получалось. Правда давления больше 3,0атм я не давал. Для большего давления уже нужна бругая сантехника или редуктор на линии в дом после АНС . А оно нужно для сельской хаты?
     
    pic16f887 подобається це.
  2. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Питання було в тому, чи можна встановлювати станцію на якійсь відстані від криниці (в нашій ситуації-9 м) чи обов'язково потрібно монтувати безпосередньо біля колодязя. Я думав, що проблеми, котрі виникли, пов'язані саме з цим.
    Обговорення пішло трохи в сторону. але я цьому радий, бо дізнався багато нового. Тому дуже всім дякую!
     
  3. Nykolayal

    Nykolayal Майстер

    Повідомлення:
    515
    Симпатії:
    87
    То что есть горизонтальный участок на всасе это как бы нормально. И как уже писали выше 10м горизонтали = 1м вертикали. Но у вас было так что и вертикаль 8м что уже само по себе за законами физики. И давление и частота и .... комплекс.
    Но по обратному клапану специалист подскажет если в этом есть нужда. А она возможно таки и есть так как на одном всасе с колодца висит 2 станции. Получается что ваша станция может при каких то обстоятельствах сосать со станции соседа. Вот для этого и нужен обратный клапан на участке от врезки к соседу ну и в вашей врезке так же, что бы сосед вашего не хватал. Возможно таки достаточно клапанов что стоят (если они стоят) в самих насосах. Тут спец подскажет.
     
    Михайло Маломитницький подобається це.
  4. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    2.412
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Можна.
    ні, не обов'язково...
    Хочу підкреслити деякі моменти роботи насосної станції. В трубі на вході станції буде такий самий, я і в системі водопостачання після того як автоматика вимкне насос. Держить цей тиск зворотній клапан у колодязі. Ніяких зворотніх клапанів в самому насосі немає. Єдиний зворотній клапан стоїть на вході в систему. Після включення насосу тиск у вхідній трубі змінюється з позитивного на від`ємний і система починає відбирати воду з колодязя. Різниця потенціалів тиску буде на крильчатці насосу на момент її роботи. При досягненні максимального тиску, встановленого автоматикою, насос вимикається, а тиск в водогінній системі і вхідній трубі вирівнюється.
    Як на мене 3 атм. то нормальний тиск в домашній системі, 3.8 - то забагато.
     
    Михайло Маломитницький подобається це.
  5. Nykolayal

    Nykolayal Майстер

    Повідомлення:
    515
    Симпатії:
    87
    Это таки утверждение для всех или для большинства. есть у меня насос можно сказать юрского периода но уже самовсасывающий с встроенным в корпус обратным клапаном. Насос наш Украинский.
     

    Вкладення:

    • Насос.jpg
      Насос.jpg
      Розмір файлу:
      138,9 КБ
      Переглядів:
      12
  6. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Зробив для себе один важливий висновок. У мене за попереднім місцем проживання станція іноді не виключалась. Не могла дотягти до межі "верхнього" тиску. По рекомендації продавців-спеців я її встановив на позначці 3,2. На той час у нас напруга у вечірні години ніколи не була 220 в. Я вважав що це і є причиною проблеми. Коли лампочка "сідала" прислухався до роботи АНС і коли вона "пробуксовувала"-виключав автомат в щитку. Після його повторного включення через деякий час АНС швидко приходила до тями секунд за 10-15.
    З часом ситуація змінилась. Гості за моєї відсутності станцію спалили. Я знайшов спосіб відсотків на 30 скоротити довжину ввідного кабеля до щитка, зробив заземлення. купив нову станцію, а ще на нашій лінії замінили трансформатор. Жити стало спокійніше. Але іноді станція все-таки пробуксовує! Можливо все, що я зробив, було не зайвим, але тиск виключення, як я тепер зрозумів, потрібно опустити до 3,0 атм. Чи це ще не все?
     
  7. Виталий Л

    Виталий Л Інженер

    Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    755
    Адреса:
    кременчуг
    Технические характеристики:
    •минимальное давления регулирования — 1,1 Бар
    •минимальное давления регулирования — 2,4 Бар
    •установленное заводом-изготовителем давление — 1,4 — 2,8 Бар
    •регулируемая разница включения и выключения (дельта) не менее — 1 Бар
    •напряжение — 220 В
    Рекомендации для установки и эксплуатации. Подробнее: https://magazin-vodoley.prom.ua/p1163177-pedrollo-pedrollo-jswm.html
     
    Михайло Маломитницький подобається це.
  8. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    мо максимальне?
     
  9. Виталий Л

    Виталий Л Інженер

    Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    755
    Адреса:
    кременчуг
    вмикання-- ( 1,1 Бар — 1,4). вимикання-- (2,4 Бар — 2,8 Бар)
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @Михайломаломитницький,
    @Виталий Л,

    Налаштувати можна на ЛЮБЕ, лише побавитися із тиском в бачку.
    (можна і без нього, але це складніше)
    --- добавлено: 19 вер 2017 у 22:27 ---
    -ось тут Пес погарбався...
     
    Останнє редагування модератором: 27 вер 2017

Поділитися цією сторінкою