Газон

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем fenrim, 13 вер 2017.

  1. fenrim

    fenrim Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    1
    На даче все заросло жёстким бурьяном, хочу избавиться от него. И не хочу никакого огорода и тд, просто обычный газон. С чего стоит начать и как действовать в будущем?
     
  2. hodkonem

    hodkonem Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Мы все нудно перекапывали и тщательно выбирали сорняки, потом засеивали травой. На второй год уже результат хороший.
     
  3. Люсия

    Люсия Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Виноградів
    Ми перекопували. Потім всі камінці визбирували. Потім вирівнювали гарненько граблями. А потім вже сіяли. Це було цього літа. Через три тижні зійшла перша травичка. Треба пам"ятати одне - газон дуже любить воду, і чим її більше тим краще.
     
  4. NikeFIT

    NikeFIT Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    мы просто просапали все и убрали. потом засыпали химией, не помню какой, и залили все обильно водой. через неделю и чуть больше постелили газон. лучше стелить чем сеять, так как там уже газон вырос. а когда посеешь, то часть может не взойти
     
  5. Люсия

    Люсия Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Виноградів
    Правду кажете, що частина може ні зійти. Хоч ми і визбирували камінці, всерівно, десь по один лишився, і на тому місці нічого і не виросло. Але то так, місцями. Вже з весни хочу подосіювати на лисі місця)
     
  6. Vovka94

    Vovka94 Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    4
    Качественно перекопать. Использовать химию от сорняков. И можно даже не засеивать травой, а положить газон.
     
  7. gyra83

    gyra83 Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    16
    Взагалі щоб виростити газон потрібно перше і саме головне видалити бур'ян. Я декілька раз робив посівний газон і укладаю рулоний. Підготовка грунту під обидва види газону подібна. Найкращий варіант гарно витравити хімією, потім перефрезувати і гарно вичисати рештки. Залежно відтого який у вас грунт по різному потрібно і готовити. Такаж все залежить від площі і як ви будете за нею доглядати.
    Газон досить сильно любить воду. То якщо є можливість то використовувати автоматичний полив. Ще на мою думку не погано провести аналіз грунту. Якщо є питання то задавайте зможу відповісти.
     

Поділитися цією сторінкою