Проблеми з димарями,коминами.

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Килав, 28 сер 2017.

  1. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Доброго всім дня чи ночі ,давно не писав ,часу нема.....))Але вже задовбався через рік міняти нержавіючі труби димаря. І нема різниці утеплений він самостійно чи фабрично .Проблеми дві-
    1. Загорання сажі і через це ізоляція перетворюється в скло+ "горить" нержавійка .
    2.Конденсат. а) Тільки наддув вимкнувся ,тяга ослабла ,холодне повітря заходить в трубу і потекло.
    б) Котел потух (майже потух) тяги не хватає ,холодне повітря змішується і потекло....
    Зрозуміло ,що всі проблеми вирішити не вийде ,але може хоч якусь одну))).
    Кортше ,я хочу збудувати з кирпича комин який буде знаходитись на вулиці 3000мм з кирпича+3000мм азбестова товстостінна труба Ду 150 . Чи "допоможе" мені це ,чи це безтолкова трата часу і грошей? Чи довго кирпичний димарь витримає конденсат і.т.д.?
    П.С. Кум 5ть років назад купив димосос + після нього стальна Ду150 з підсосом повітря ,але буває вогонь з неї вилітає ))) ,мені таке не підходить ,дуже багато горючих матеріалів.
     
  2. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    @Килав, Щось у Вас не так.Щось не правильно.Я отоплюю 2 сезони,скоро третій,такого в себе не помічав навіть близько.Обігріваю ТП котлом,тоже з турбіною.Комин заливаний в стіні,ще як мурував перестінки,в куті формами з 4 мм металу вирізав під розмір,туда впхав і витяжки з кожної кімнати і діаметром 12 см,на котел ТП близько 26 см(тоді ще не знав який буде,а таку трубу найшов).Висота тої форми заливочної-60 см.Кожен день переставляв ,заливав.І так близько 12 метрів вгору і таких коминів в мене 3 на весь дім.
    Може у Вас щось не так з обвязкою котла?
    Чого повітря заходить в трубу?!По правилам,воно має постійно з неї виходити,навіть якщо в котлі не горить.Скоріше погано утеплена труба.
    Ще напишіть який у Вас котел,як його обвязали,чи є байпас,яка температура горіння середня.У других такі димоходи стоять і нормально
     
  3. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    ДИМОХІД 26-26 ВИСОТА 5 МЕТРІВ,якщо котел горить при темпераратурі 60 градусів то все буде добре,нема кондесату,нагару сажі
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    утворення сажі відбувається при низькотемпературному режимі Т.П котла,наслідок старт стоповий режим.сирі дрова,обв"язка? це до низькотемпературного режиму можна віднести.+ чистити комин таки потрібно. потрібно усунути наслідок загорання сажі,а не мудрувати комин який може горіти і не прогорати.
     
    Iven та kalinas1981 подобається це.
  5. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Чого повітря заходить в трубу?!По правилам,воно має постійно з неї виходити,навіть якщо в котлі не горить.Скоріше погано утеплена труба.
    Ще напишіть який у Вас котел,як його обвязали,чи є байпас,яка температура горіння середня.У других такі димоходи стоять і нормально[/QUOTE]
    Ви не почули мене )). Добре,наведу вам приклад. Дано - Котел потух ,є якийсь жар ,що не прогріває трубу + температура води також вже .....хай буде 25*С . Тепло як ми знаєм іде вверх ,а холод вниз . Так от коли тепла не вистачає холод через верх труби йде вниз ,змішується з теплим і випадає конденсат.
    Чому нема тяги спитаєте ви ?))) Так де ж вона візьметься якщо заслонка на вимкненому вентиляторі піддуву стоїть в положенні закрито?
    .Труба утеплена стандартно.
    Не так як у всіх тільки одне може - ))) більшу частину часу котел в ждучому режимі ,а з наприклад 2-3х ночі і до 8-9ти ранку взагалі не працює так як і так в хаті "ташкент". Ждучий режим - закрита заслонка ,що подає повітря.
    --- добавлено: 28 сер 2017 у 13:17 ---
    Так,низькотемпературний режим ,так- старт-стоп,так- обвязка в нормі, ТА в нормі )),байпас автомат в нормі. .В мене низькотемпературна система опалення будинку.На будинок з ТА подається не більше 50*С ,а здебільшого 40-45*С. Якщо більше ,то я чокнусь ))) і так 25ть *с в будинку.
     
    Останнє редагування модератором: 5 вер 2017
  6. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    мені здається причина тут.
     
    bogdan_1983 подобається це.
  7. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Дкілька ротів тому вдалось позбутись періодичної зворотньої тяги трошки нечесним методом, але це було для газового котла.
    Комін вимуруваний в стіні будинку на одну цеглу. При запуску котла, особливо при мряці, необхідно було факелом пару хвилин прогрівати димарь, бо інакше спрацьовувала автоматика, і котел просто тактував.
    В тій самій кімнаті стояв і бойлер, який було підключено до аналогічного цегляного комінку. На ньому, із-за постійного горіння факелка (ну чи як він там правильно називається), тяга не зникала.
    На першому етапі загільзував комінок котла - просто опустивши всередину нержавіючі овальні вставки, а потім з'єднав вихід від бойлера з комінком котла.
     
  8. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Так ,згоден ......І ,що робити? Котел розрахований на холодніші зими )),а це в нас пару тижнів ,а потім ,що?Ставити ще маленького котла для нехолодних днів?
    --- добавлено: 28 сер 2017 у 13:24 ---
    Так в мого сусіда ,один димар на два прилада з шибером .Газова радянська колонка весь час на "фітілі" як він каже.
    І стоп ,точняк - Є ЗВОРОТНЯ тяга ,але не завжди. Буває захожу зранку в котельню ,а воняє димом ,не стоїть дим ,а якось наче угаром трохи.
     
    Останнє редагування модератором: 5 вер 2017
  9. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    я собі буду ставити ТА. Іншого виходу не бачу.
     
    bogdan_1983 подобається це.
  10. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Та стоїть він в мене ,ну іііі? Діло не в цьому . Ось наприклад - В хаті вже температура вище чим треба,ТА нагрітий ,до максимума,а в котлі паливо .......НУ iii ????? Хата в мене держе тепло .Коли відключали світло ,при морозах ,не топив по 12-16ть годин ,максимум температура падала за такий час до 20*с. Діло в тому ,що в мене 100м2 бетону теплого полу тримають температуру.
    --- добавлено: 28 сер 2017 у 13:36 ---
    @Іван 55555, 10м3(100м2) бетону теплого полу тримають тепло ,ТА нагрітий, в котлі 50% палива ,заслонка закрита+вентилятор не дує - Що робити?
    Питання було - чи допоможе мені кирпичний димар ?
     
    Останнє редагування модератором: 5 вер 2017

Поділитися цією сторінкою