Мінеральна штукатурка "баранчик". Перший досвід.

Тема у розділі 'Штукатурки, шпаклевки, клея', створена користувачем Михайло Маломитницький, 6 сер 2017.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    В кінці місяця буду наносити мінеральну штукатурку "баранчик" на утеплений пінопластом фасад. Досвіду роботи з ним не маю, тому трохи лячно-не наломати б дров. Прошу підказати порядок робіт з огляду на те, що роботи планую виконувати один. (Чи це можливо?) На сьогодні пінопласт приклеєний, заармований. Залишається встановити відливи і облаштувати відкоси. Чим краще вирівняти поверхню перед нанесенням штукатурки? Чи є можливим виконати роботи одному? до того ж висота фасаду 3 м, тобто потрібно буде працювати і з риштування. Колись наносив ферозітовську мозаїчну штукатурку з використанням малярної ленти при перервах. Можливо і тут можна використати такий спосіб?
     
    sanykrimea подобається це.
  2. sanyan

    sanyan Бригадир

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    122
    Адреса:
    УКРАЇНА!
    Баранчик потрібно наносити безперервно- від краю до краю, тобто від кута до кута, зверху до низу. Тому я думаю, що Ви самі не впораїтеся, Також потрібно зважати на температуру повітря-чим вища, тим скоріше схвачується штукатурка. А по сухій малюнок "баранчика не потянете. Але, на разі, це моя думка, може є якісь інші технології?
     
    Михайло Маломитницький подобається це.
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Як це практично зробити? У мене риштування довжиною 2,5м. Потрібно час від часу його переносити. Це не складно-воно легке. А от як наносити штукатурку на масив 3 м висотою і 10 м в довжину (є, звичайно, вікна)?
     
    sanyan подобається це.
  4. sanyan

    sanyan Бригадир

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    122
    Адреса:
    УКРАЇНА!
    У мене працювало двоє майстрів-один (більш досвідчений) зверху, другий знизу. Вони так і йшли-зліва на право. Більш досвідчений допомагав "нижньому" майстру. Перекурювали тільки тоді, коли доходили до якоїсь межі. Так, ще- нижній періодично замішував "баранчик". Будівля по периметру 11 на 9. Висота три метри.
     
    Михайло Маломитницький подобається це.

Поділитися цією сторінкою