Поміняв апарат плазмової різки TESLA CUT -40 на TESLA CUT -60

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем шахматіст, 4 сер 2017.

  1. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    Я прекрасно знаю як працює пневмозапал, хочу перепитати яка модель китайської плазми має пневмозапал.

    Розкрию страшну тайну,осцилятор є в обох апаратах не залежно від того чи контактний підпал чи пілотна дуга.
     
  2. mugambo2005

    mugambo2005 Майстер

    Повідомлення:
    159
    Симпатії:
    67
    В гугле забанили?
     
  3. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    Не треба мене відсилати у гугл,так поступають ті у кого скінчилась аргументація,наступна прідірка йде за правопис....

    Наскільки мені відомо пневмопідпал поширений на деяких не дешевих брендових апаратах в основному призначених для чпу. Можливо я помиляюсь,ткніть будьласка мені носом.

    Бо у мене склалось враження ,що ви не розбираючись у питанні,пишете що попало.

    Скажу за себе,я володію апаратами і з контактним підпалом і з пілотною дугою,скажу більше,перед побудовою свого чпу розкроєчного вивчав інфу стосовно апаратів плазмової різки більше року.І з пневмопідпалом про китайців згадок не знаходив(в памяті гіпертерм сша,хелві італія іще якись руський там був).Названі апарати зовсім не в нашій ціновій категорії,але всі милюди і можем помилятись.

    З повагою.
     
  4. mugambo2005

    mugambo2005 Майстер

    Повідомлення:
    159
    Симпатії:
    67
    Так ткнул уже. Сами на свой вопрос и отвечаете ниже.
     
  5. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    Ви заявили що в китайських апаратах є підпал з рухомим електродом (пневмопідпал),я Вас перепитав в яких саме моделях?Замість конкретної відповіді,наприклад у моделі "Бронепоїзд кут100",є пневмопідпал.У відповідь я б написав,вибачайте помилився,буває. Але........


    Я спеціально передзвонив до чоловіка який виготовляє і продає верстати плазмового різання і уточнив Наявність на нашому ринку Китайських станків з пневмопідпалом,такі на нашому ринку відсутні.

    Тобто унас з пневмопідпалом можна купити тільки брендовий апарат,для справки ціна 45-го гіпертерма більше 3000$.Ссилки не рекламую.

    Підсумовуючи діалог,роблю висновок що задане вами запитання

    Прозвучало з вуст дилетанта.
    Вважаю діалог вичерпаним,з повагою!
     
  6. mugambo2005

    mugambo2005 Майстер

    Повідомлення:
    159
    Симпатії:
    67
  7. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    Піде,приношу вибачення!Ніколи не попадав на цей апарат.
     

Поділитися цією сторінкою