Альтернативный источник отопления - помогите выбрать.

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем Вадим1977, 12 лип 2017.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А куди решта дінеться?
     
    Живу без газа та WalterCV подобається це.
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    як правило котли реально приписаних 98% не видають. а мінімум 80% видає самий найгірший.
     
  3. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.574
    Симпатії:
    7.924
    Адреса:
    Харьков
    Покажите мне результаты измерений где тепловой насос при затраченных 1 кВт дает 6. Хочу видеть.
    А если мне надо 18, то я должен использовать не стандартный подвод а персональное подключение. Знаете сколько это стоит?
     
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я в хаті 150кв.м. використовую газовий котел 6квт. в режимі ввікнено приблизно з 14 години до 22 гої. решта часу вимкнено незалежно від температури зовні. при -20С допустимо зовні зранку коли люди розходяться по роботах вмикається на яких пів години інфрапанелі для комфорту. цього року інфрапанелі часом вмикали хіба в кухні де в мене ще немає утеплення.150 середньо статистична площа житла - я так собі вважаю.
     
    Останнє редагування: 20 січ 2018
  5. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.574
    Симпатії:
    7.924
    Адреса:
    Харьков
    Вы не ответили на мой вопрос.
    Если в 22 у вас 20С, то при -15 в 7 у Вас будет 16. Если это комфортная температура - желаю удачи.
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Менше 18С не буває. в кімнатах в усякому разі.в кухні не міряю скільки сказати не можу.але стимул утеплити є.хоча більше мені бракує майстерні.
    Знайшов якесь кредитування то мудрую що з тим можна зробити.фасад роблю вентильований частка утеплення тут мала то кредитувати безглуздо.Вікна украінського виробництва не цікавлять.єдине що дає відчутну віддачу то теплові помпи.
    А щодо мінімуму комфортноі температури є така цікава штука як рівень іф випромінювання. Влітку 9С то приблизно 16С взимку коли бракує фонового іф проміння.градусник міряє температуру повітря.
     
    Останнє редагування: 20 січ 2018
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Це Ви все ще про електричні пишете? Куди решта відсотків дівається?
     
    WalterCV подобається це.
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Беру найкрутіший варіант пан сам зклепав.заводський дасть 95 і все одно буде в програші до тепловоі помпи в рекомендованому діапазоні до -7С.
    Щоб тен віддав всю електричну потужність ще треба зформувати потік води, який має забрати тепло і перенести до споживача. В теплових помпах самоделкіни відсутні.
     
    Останнє редагування: 20 січ 2018
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Не про тепловий насос. Про електрокотел. Куди діваються 5..15% енергії, по Вашому?
    Ну в твердопаливному чи газовому енергія в комин виходить, тому ККД 75..90%.
    А в електрокотлі куди діваються ті відсотки?
     
    Живу без газа, pic16f887 та WalterCV подобається це.
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Мене цікавить тепло що я дістану в споживання а те що дуде товкьися в котельнвй мене не цікавить.теоретичних 100% електричноі потужносьі дісьати в споживання в вигляді тепла дістаьи гереально.
     

Поділитися цією сторінкою