Несподівано...

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Placer, 24 тра 2017.

  1. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    [​IMG]

    Донором органов посмертно станет погибший в ДТП 35-летний мотогонщик Ники Хэйден. Чемпион мира по шоссейно-кольцевым мотогонкам в классе MotoGP завещал свои органы нуждающимся.

    Ники Хэйден на велосипеде попал под машину в итальянском Римини 17 мая. В тяжелом состоянии он был госпитализирован с травмами головы и грудной клетки. В больнице пострадавшего американского спортсмена ввели в состоянии искусственной комы, но 22 мая он скончался от развившегося отека мозга.

    Семья Хэйдена дала согласие на забор органов умершего для трансплантации.

    Спортсмен профессионально участвовал в мотогонках с 2003 года. В 2006 году он стал чемпионом в составе команды Honda. А с 2016 года Хэйден стал гонщиком в классе Superbike
     
  2. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    "Кличко виявився сильнішим у поразці, ніж будь-коли був у перемозі".
    Наприкінці квітня я бився з Ентоні Джошуа і таким чином отримав найбільший виклик: перед повним 90-тисячним стадіоном Уемблі в Лондоні і мільйонами телеглядачів у 150 країнах я бився за своє життя проти 28-річного англійця. Я змагався, щоб завоювати краще з кращих. На жаль, я не зміг досягти своєї мети. В результаті мій супротивник виграв. Але незважаючи на це, і як би абсурдно це не звучало, я залишив ринг переможцем.

    Напередодні я на 100% був упевнений, що виграю. Я підготувався так добре, наскільки можливо, я був у найкращій формі за все життя. Я був одержимий ідеєю повернути титул чемпіона світу. Я виклався на повну під час бою. Я кілька разів піднімався після падіння. Я навіть зміг збити його з ніг. Але, врешті-решт, саме Ентоні Джошуа зробив фінальний удар і залишив за собою пояс. Я не зміг досягти своєї мети, але досяг чогось більшого. Я ніколи не думав, що скажу це, але у поразці я досяг більшого успіху, ніж якби я виграв. Шанувальники і любителі спорту по всьому світу відзначають мій виступ, і я вдячний їм. Навіть мій суперник виявив повагу.

    Зрештою, одне залишається правдою: рушійна сила – це ви
    Відгуки, які я отримав і продовжую отримувати після цієї ночі, приголомшливі. Коментатори заявили, що я показав велич навіть у поразці. Журналісти написали, що пішов з рингу героєм, незважаючи на програш: "Кличко виявився сильнішим у поразці, ніж будь-коли був у перемозі".

    Після багатьох років підготовки до перемоги, це зовсім новий для мене досвід. Тепер я розумію, що успіх не обов'язково означає досягнення поставленої мети. Успіх – це досягнення найкращого результату. Іноді ми не можемо заздалегідь побачити найкращий з можливих результатів.
     
    andrij64, Odissey, Пітон та 2 іншим подобається це.
  3. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    IMG_20170604_110849.jpg
    Їхав на роботу нині до Польщі. Авто не гібридне. Звичайне Сузукі SX4 з бензиновим двигуном на 1,6.
     
    Odissey та Олександер_1 подобається це.
  4. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Бензин чей?
     
  5. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    Укрнафта.
     
  6. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Так а який розхід, це середнє чи миттєве
     
  7. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    Звичайно, що середнє.
     
    Пітон подобається це.
  8. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    По трасі - норм, а по місту?
     
  9. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    Від 7 до 8. До речі, якщо приглядаєтеся до авто, то це буде гарний вибір у системі "ціна -якість". Не занадто славна марка, але японська, + дуже багато додаткових функцій у базі. Я купляв комплектацію GLX+ і вмістився у 21 тис. (7 подушок безпеки, ледове світло, датчики води та світла, круїз-контроль, бездотиковий ключ, релінги тощо) + міцна ходова і достатній кліренс.
     
    LOGR та Пітон подобається це.
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Та поки ні, маю Меган дизель, по трасі також 4-4,5 при 90, можна навіть витиснути ще менше, але по місту 6-6,5, менше ніяк краще б навпаки )
     
    Placer подобається це.

Поділитися цією сторінкою