Київстар

Тема у розділі 'Отзывы о деятельности компаний и фирм', створена користувачем Vitalik Xm, 21 тра 2017.

  1. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    Днями з мого рахунку було невідомо для чого знято 10грн. Оператор сказав, що то
    послугу надає провайдер ТОВ "Українська Мобільна Група",
    якось я відключив ту послугу.
    Сьогодні знову з мене знято кошти, і оператор пояснює, що я підключив послугу, чого я не робив,
    відключаю послугу, приходить смс що відкючено, а оператор пише, що підключено ще дві послуги, і
    буде зніматись 10грн кожного дня.
    Питаю, як оскаржити,- дають посилання на міський номер, де хвилина дзвінка 5грн.
    Як послати цих шахраїв???
    --- добавлено: 21 тра 2017 у 23:42 ---
    Перегляньте, може хто розуміється

    Вітаю! Я оператор. Чим я можу Вам допомогти?
    22:58
    в мене знімає кошти Укр мобільна група, як перевірити, чи є підключення їх послуг?
    22:59
    яка сума у Вас знімається?
    23:02
    там невідомо, як можна говорити з оператором?
    23:03
    я відключив їх послуги смс-кою, прийшла відповідь про відключення, але я не впевнений. Ви можете переглянути мої підключення?
    23:05
    сьогодні я бачу надходила підписка з номеру 2263
    23:06
    19.05.2017 о 18:45 підписка з номеру 2261
    23:07
    сьогодні, я точно нікуди не підписувався, як це можна оскаржити?
    23:08
    з приводу даного питання Ви можете звернутися за номером підтримки даного провайдера 0487377366
    23:10
    вони працюють з 09:00 – 21:00 Пн.-Сб.
    23:10
    кошти було зняти з рахунку KS
    23:10
    дзвінок на вказаний номер коштує 5грн/хв
    23:11
    послугу надає провайдер ТОВ "Українська Мобільна Група"
    23:12
    Ви можете сказати, чи є за моїм номером ще якісь послуги, за які я буду змушений заплатити?
    23:13
    Як можна наживо поговорити з оператором???
    23:13
    лише підписки з тих номерів які я вказала
    23:14
    як відмовитись від них???
    23:15
    Зателефонувати оператору можна за номером 466 (з номерів Київстар) або 0800300466 (з номерів стаціонарної мережі та інших мобільних операторів України). Обираєте головне меню, потім розділ, який відповідає Вашому запитанню. Далі під цифрою «9» буде з'єднання з оператором.
    23:15
    для того щоб відмовитися потрібно звернутися за номером підтримки провайдера який я Вам писала раніше
    23:16
    Дякую, будь-ласка, створіть від мого імені скаргу на дії даного провайдера,
    23:17
    скарги може приймати провайдер який надає дані послуги
    23:18
    як я можу убезпечити свій рахунок для послуг КС., а не для інших невідомих послуг.
    23:20
    тільки не робити замовлень
    23:22
    Сподіваюся, мені вдалося відповісти на питання, що Вас цікавили. Якщо Вам знадобиться подальша інформація або допомога, Ви можете звернутися до нас повторно. Дякую Вам за звернення. До побачення!
    23:25
    З ВАМИ У ЧАТІ ТЕТЯНА.

    Вибачте, я не зрозумів, що коїться,
    23:27
    доброго вечора!
    23:27
    чим можу допомогти?
    23:28
    так розумію що з мене регулярно будуть зніматись кошти. Я не знаю що робити. Я не підписувався на їх послуги. Якщо це відбулось, скажіть мені як це сталось. Мої кошти було розміщено в вас, чому за їх рухом треба за гроші дізнаватись в сторонніх компаніях.
    23:30
    Тетяна вибачте, то перервалась розмова з попереднім оператором.
    23:30
    Взагалі, я можу замовити дзвінок оператора на мій номер?
    23:31
    важливо розуміти, що при оформленій підписці оплата відбувається автоматично, оформити її достаньо один раз
    23:32
    для уточнення інформації стосовно підписки та її відключення варто звернутися за номером підтримки 0487377366, графік роботи 09:00 – 21:00 Пн.-Сб., оплата дзвінку відбуватиметься згідно умов тарифного плану
    23:32
    мені треба поміняти номер. щоб збутись підписки??
    23:32
    зміна номеру не вирішить відключення підписки за діючим номером, цю інформацію краще уточнити за номером підтримки 0487377366
    23:34
    дзвінок на номер підтримки коштує 5грнза хв. Чому я повинен витрачати кошти на відключення, коли небуло підключення, просто зняли кошти при тому, що нарахунку їх не було. Я боюсь поповнювати рахунок, не знаючи скільки знімуть невідомо за що.
    23:36
    за умовами Вашого тарифу хвилина коштуватиме 1,50 грн
    23:37
    Ви пропонуєте поговорити з ними про те, куди діваються мої кошти з Вашого рахунку. На скільки мені треба поповнити рахунок, щоб напевно залишилось тих 1,50грн за хвилину???
    23:39
    в якому напрямку витрачені кошти ми з Вами виявили, Вам потрібно уточнити інформацію, як відмовитися від даного сервісу
    23:40
    Тетяна, як відмовитись від даного сервісу???
     
    Останнє редагування модератором: 29 тра 2017
    Odissey подобається це.
  2. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Може щось незвичайне у цьому розділі ?


    [​IMG]
     
  3. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    Врешті додзвонився до оператора. сказав , що запише скаргу на перегляд списування коштів,
    що в 99 відсотках гроші повертають на рахунок.
    ЛОХОТРОН ВІД КИЇВСТАР.
    підписуйтесь.
    --- добавлено: 22 тра 2017 у 00:08 ---
    sanykrimea,
    upload_2017-5-22_0-7-21.png upload_2017-5-22_0-7-21.png
     
    Останнє редагування модератором: 29 тра 2017
  4. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
  5. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    @sanykrimea, дякую, але з соцмереж я є лише тут, та ще на кількох форумах.
     
  6. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Дети были на этом кидаловском операторе. После таких снятий перевел с женой на Водафон. Год, полет нормальный.
     
  7. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Користуюсь Київстаром років едак 12... Ще з років 8 користувався Life, але відмовився від їх послуг. Такого ще не було. От МТС я одразу викинув через такі от виходки - самі щось підключають, знімають кошти.
     
  8. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    Вранці прийшла відповідь, що питання розглянуто, кошти будуть повернені на рахунок на протязі 5 діб.
    Це після двох чатів, трьох дзвінків в службу підтримки. В і-неті так і пишуть. що їх треба "достати",
    і тоді це вже якимось чином вирішується, чому не відразу?
     
  9. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Абонплата 20 грн в месяц. Пишут, что за эти деньги: "Предоставлено безлим на Киевстар и 30 мин на другие моб." Сделал несколько коротких звонков на других операторов и увидел, что допденюжка всё таки слетела. Не советую трогать эту "наживку". Сидите только внутри сети.
     
  10. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    @Бригадир, також зрозумів, ніяких заманух, поповнення рівно 35грн в той день, коли буде знято абонплату.
    KS по суті займається дрібним шахрайством, коли не попереджає, або частіше, завуальовано попереджає
    про вартість тієї чи іншої операції.
    Простий приклад: надають безкоштовний ді-джингл., добре. Але ніде не говориться, що знімається плата
    за те, що ця "безкоштовна" музика грає. Частіше надають безкоштовно на тиждень, потім за гроші. Людина забуває, або просто не знає як його вимкнути. Зв`язатись з оператором чим далі - тим складніше.
    і на сьогодні це прикривається модним словом "Маркєтінг".
     
    акула941 подобається це.

Поділитися цією сторінкою