Електростанція для дачі.

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем Пляшечник, 11 тра 2017.

  1. Пляшечник

    Пляшечник Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Київ
    Дякую, пане, Dalet.

    Тепер зрозумів чому макс. потужність СБ не повинна перевищувати макс. потужність сонячного перетворювача. Тоді дійсно буду орієнтуватися на 60А інвертор.
     
  2. Пляшечник

    Пляшечник Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Київ
    Доброго дня, пане Dalet.

    Все ж таки хочеться мати можливість працювати зварювальним інвертором. На фото я помістив технічні характеристики зв. інвертора, які є на корпусі:

    upload_2017-6-13_19-51-59.png

    З них видно, що ефективний струм становить 14 А (що еквівалентно споживанню 3,1 кВт), а максимальний струм — 27 А (що еквівалентно споживанню 5,9 кВт).

    Тому вирішив для своєї станції обрати 4...5 кВт гібридний MPPT інвертор, наприклад один з таких, як наведені на вашому сайті 220v.com.ua:
    1. Pulsar MPPT SRT 4048 4kVA 48VDC (1030 USD)
    2. Pulsar MPPT SRT 5048 5kVA 48VDC (845 USD)
    3. QPV5000HP 4000Вт 48В MPPT (910 USD)
    (до речі, досить дивно, що 4048 коштує дорожче за 5048).

    До цього інвертора я на першому етапі планую під'єднати 6 260-ватних сонячних батарей і 4 100 А*г акумулятори.

    Що скажете ?
     
  3. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    скажу - то без мене, я в такі ігри не граю, мені достатньо не прогнозованих проблем

    проблема в тому, що є різниця в тому, що виробляє струм, одна справа електро-генератор, інша електронний пристрій.
     
    pic16f887 подобається це.
  4. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    @Пляшечник, щоб отримати 220в потужністю 3 кіловат, це приблизно 80ампер при 48в. на інверторі.Використовуйте для зварювання мережу, використовувати інвертор це можуть бути дорогі експеременти. На мою думку це всеодно що варити напряму від акумуляторів, навіть з більшим ккд бо на інверторах будуть втрати.
     
  5. Пляшечник

    Пляшечник Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Київ
    Якщо є можливість використовувати мережу для зварювальника, є сенс використовувати її для електроплитки, холодильника, насосу і навіть світлодіодних лампочок. Тоді сенс сонячної електростанції (повна незалежність від постачальника ЕЕ) повністю втрачається.
     
  6. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Коментарі зайві.papa:close_tema:
     
  7. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    потому то и развивается сейчас в Украине зеленый тариф.
    автомка пока дорогая и затратная вещь, я их ставлю только там где нет возможности к сети подключится, в других случаях солнце ставится на ЗТ
     
  8. Пляшечник

    Пляшечник Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Київ
    На жаль, зелений тариф там неможливий - ЕЕ йде через "прокладку", яка до того ще й використовує її як об'єкт шантажу...
    Тому прийдеться експериментувати.
    Як на Вашу думку, який з тих трьох інверторів "більш дубовий"?
    Який легше ремонтувати у разі чого (я за освітою інженер-електронник, хоча й працюю зараз програмістом, так що паяльника тримати вмію й осцилограф з телевізором не плутаю:mathematic:)?
    До речи, чому така різниця в ціні між Pulsar MPPT SRT 4048 4kVA 48VDC (1030 USD) іPulsar MPPT SRT 5048 5kVA 48VDC (845 USD)? Здається останній мав би бути дорожчим...

    Дякую за відповіді.
     
  9. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    они одинаковы как две капли воды

    там разница только в мощностях и контроллерах по солнцу.

    если уж и думать подключать сварку, то это только к трансформаторному низкочастотнику, а к высокочастотнику никак нельзя, бахнет с гарантией 120%
     
  10. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    А что скажете по поводу такого прибора, который подключается на клеммы аккумулятора автомобиля,и при работающем или неработающем двигателе выдает нормальных 220В,даже вроди и инвертором можно варить..Типа,какой то преобразователь с 12 на220В..Что это за механизм,и действительно реально снять с него 220В.Есть у меня такой себе огородик,где 220 не будет и в ближайшие 1000 лет,а иногда есть необходимость во временной напруге 220В (ну типа "болгарка"...)..Подскажете...
     
    Останнє редагування: 14 чер 2017

Поділитися цією сторінкою