Системи утеплення Тепловер

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем perlite_bud, 16 лис 2016.

  1. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    не маю намірів знущатися, але зверніть увагу на розрахунковий калькулятор і розрахунковий теплоопір такої конструкції. Через свою високу пористість - керамоблоки мають ще більшу крихкість ніж газоблоки, при цьому по газоблокам - при густині менше 450 кг\м.куб матеріал являється утеплюючим, будувати з нього не можна, те саме і з керамоблоком. Зверніть увагу - керамоблок вибраний 600 кг\м.куб на перлітовому розчині 800 кг\м.куб. Конструкційно - це межа будівельного матеріалу, і тільки додаткові заходи дадуть можливість будувати другий поверх. Керамика1.jpg
     
  2. perlite_bud

    perlite_bud Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Не хочу Вас вчити і відпарвляти до виробників газоблоку та керамоблоку, але це вже друга тема з чого будувати будинки і які матеріали використовувати для зведення стін, але давайте відштовхуватися від сьогоднішніх реалій.
    Хороший калькулятор, по значенню теплоопору наглядно бачимо, що таку стіну логічно доповнити саме нашою системою утеплення, де навіть 15мм теплоізоляційного шару забезпечать виконання вимог ДБН. Хоча для якісного вирівнювання фасаду цієї товщини буде замало.
    [​IMG]
     
  3. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    і я не хочу вас вчити, але виробники, і ви також, грішите подачею інформації. Навіщо ви говорите про теплоспротив у сухому стані матеріалу, якщо ДБН вимагає режиму Б? І я вбачаю проблему не у виробниках, а у продавців цієї продукції, саме вони завищують показники, і йдуть на різні "уловки" для підвищення продажу, я думаю тут ви зі мною погодитеся.
    виконання ДБН не є метою, а орієнтиром. З приводу Тепловера, я вів мову лише за ціну питання. Якщо комусь по карману - я тільки за, ще й стану сам виконувати такі роботи - тут можна заробити.
     
    meroro подобається це.
  4. perlite_bud

    perlite_bud Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Як і завжди, з початком холодів, найчастіше чути одне запитання: "Який з продуктів у лінійці Тепловер найкраще підійде для внутрішніх робіт?"

    Всі суміші Тепловер можуть застосовуватися для внутрішніх штукатурних робіт. Але так як елестичність теплоізоляційних сумішей зменшується разом із зменшенням теплопровідності в слідуючій послідовності: Lime, Standard, Optima та Light, відповідно і мінімальна товщина нанесення зростає від 1 до 3,5см.
    Зараз на одному з об'єктів у м.Вишневому по вул.Вітянська, 2 в якості теплоізоляційного шару взагалі застосовуються три продукти:
    Тепловер Light - товщина нанесення від 3,5см - зовнішні стіни, що виходять на вулицю, межують з сусідами, ліфтовою шахтою та коридором.
    Тепловер Optima - товщина нанесення 2см - внутрішні перегородки.
    Тепловер Standard - товщина нанесення 1см - ванна та санвузли.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. perlite_bud

    perlite_bud Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Доброго дня!
    Знову ж таки найчастіше запитання в цьому сезоні: "Чи можна не наносити набриск та чим можна його замінити?"
    Відповідь одна:
    Нанесення набриску - ОБОВ’ЯЗКОВЕ!
    Набриск в системі Тепловер виконує дві важливі функції:
    По-перше, нерівності набриска збільшують площу поверхні, за яку тримається утеплювач. З одного боку повітряні пори зменшують силу щеплення з поверхнею, але з іншого, набриск збільшує саму поверхню, а отже підвищує силу щеплення.
    По-друге, набриск зменшує здатність основи поглинати воду, яка необхідна для набору міцності розчином. Найближчий до основи прошарок суміші, товщиною у декілька міліметрів забезпечує приклеювання усієї системи до площини. Важливо зберегти достатню кількість вологи саме у першому міліметровому прошарку і не давати можливості поверхні відбирати воду з розчину протягом усіх 28 днів набору міцності.



    Стосовно того чи можна чимось замінити Тепловер Набриск - так, можна.
    Для ручного нанесення це може бути просто цемент з піском в об'ємному співвідношенні 1:1.
     
  6. perlite_bud

    perlite_bud Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    На сьогоднішній день більшість перестінків в квартирах та будинках виконують з газобетону. Питання дуже поширене: "Як наносити Тепловер на газобетон?"
    Думаю буде доречним відео по технології опорядження та оздоблення стін з газобетону. Зверніть увагу, на грунтовку поверхні перед нанесенням.
    Всеукраїнська асоціація виробників автоклавного газобетону рекомендує!

    Ну, і звичайно не забуваємо про Набриск!
     
  7. perlite_bud

    perlite_bud Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    На одному з об'єктів бригада зайшла, коли вже по всій площі стін була набита металева сітка.
    Як вже всі розуміють, теплоізоляційні суміші потребують додаткової адгезійної підготовки основи набриском і набита металева сітка не може забезпечити такої міцності зчеплення.
    Тому краще всього поверхню також обробити Тепловер Набриском, що і було зроблено:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. perlite_bud

    perlite_bud Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Доброго дня, шановні форумчани.
    Вітаємо всіх хто з нами зі святом та наступаючими.
    Бажаємо, щоб новорічні свята принесли Вам тільки добро, мир і достаток.
    З повагою, команда Тепловер.

    [​IMG]
     
  9. perlite_bud

    perlite_bud Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Доброго дня, шановні форумчани.
    Ще раз всіх вітаємо з наступаючими святами.

    Європа заставляє нас рухатись вперед. Спішу поділитись хорошою новиною. Вже отримали результати випробувань Інституту кераміки та будівельних матеріалів в Кракові.
    [​IMG]
    Найбільше нас порадувала стяжка Bauwer Step, яка показала міцність на стиск 7,9МПа! Це дуже хороший результат як для теплоізоляційного матеріалу.
    Ще раз всіх зі святом та нових досягнень всім нам в новому 2018 році!
     
  10. perlite_bud

    perlite_bud Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Вітаємо! До команди сертифікованих працівників, що працюють з системою Тепловер приєднався ще один майстер.
    [​IMG]

    Всі бажаючі також пройти навчання, будь-ласка, звертайтесь за номером (067) 824-63-60.
     

Поділитися цією сторінкою