Кахельна піч щиток на дві кімнати

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем мирослав старий, 9 кві 2017.

  1. мирослав старий

    мирослав старий Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    43
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Пройшовши в темі Blossem-а "Щиток на чотири кімнати" теоретичну частину під керівництвом Вогнистого Володимира Васильовича,вирішив відкрити власну тему і,власне, приступити до роботи.
    Роботу почав з розборки старої кахельної печі.Краще один раз побачити чим морочити людям голови на двадцяти сторінках в чужій темі.
    Піч побудована в 1974р і 12 років опалювалась дровами та 24р природним газом.Конвективна схема-звичайна 3-х каналка,але те як вона була зроблена стало для мене відкриттям і зняло багато питань,якими я діставав Вогнистого.
    Аж тоді почав я розуміти Володимира Васильовича та всіх його сподвижників.Все придумано до нас і не потрібно шукати г-вно на сметані.
    Тепер конкретно.Стіни печі та перегородки виложені з шамоту на ребро,але зовнішні стіни ,які облицовані кахелем,виложені лещадкою колотою вручну кирочкою,а друга половина сколки вставлена на ГПС в румпу кахеля.Вся піч мурована на ГПС ,і в тому числі, шамот.Піч пропрацювала 36 років,але ніде ні тріщинки ні розхитаного кахеля,це при тому що були серйозні перетопи газом.Газ був дешевий,і при топці бувало його просто забували виключити.
    Це лишній раз доказує,що розчин в пічній кладці,це тільки герметизація швів,а піч стоїть завдяки правильній і грамотній перев"язці.При розборці, я знімав шамот без зусиль.
    Керамічний кахель і шамот з"єднані ГПС теж не сваряться і дружно простояли купу років.
    Висновок такий.До одного місця ці всі дорогі суміші і в тому числі буржуйські.
    Діма Мішко може бути зі мною не згідний,бо працює в Європі,зате згодиться Валерон,який признає тільки глину ,пісок і кінський гній.Своє не смердить.
    Ще одно.Цегла всередині ніби вчора куплена в магазині.Сажі нема.Це напевно від опалення газом.
    Прошу подивитися IMG_20170318_094026.jpg IMG_20170318_094026.jpg IMG_20170318_082253-2.jpg IMG_20170318_094032.jpg IMG_20170318_120116.jpg
     
    Вогнистый Владимир подобається це.
  2. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    И так же использовался - Маляс. Вместо жидкого стекла. Маляс -отход от производства сахара. Запах -карамелька.
     
  3. мирослав старий

    мирослав старий Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    43
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Тепер власне до чого прийшов.Перечитавши ще раз тему Сергія,вибрав для себе його варіант довгого щитка і його варіант влаштування прямого ходу з верха топки.Це ж мене просив і Вогнистий,але для розуміння треба було розібрати стару піч моя каф піч -зміна2(1).png моя каф піч -зміна2(2).png моя каф піч -зміна2(3).png Проблема.png моя каф піч -зміна2(5).png моя каф піч -зміна2(6).png
    --- добавлено: Apr 9, 2017 9:15 AM ---
    Не знаю як правильно зробити місце ,яке обведене червоним.І засувки сидять ода на одній
     
    Останнє редагування модератором: 17 кві 2017
    Вогнистый Владимир подобається це.
  4. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    Задвижка щитка -чуть правей ЗЛХ. Прийдеться подвесить один кирпич на уголке.
    --- добавлено: 9 кві 2017 у 12:30 ---
    @мирослав старий, На схеме где красный круг -уберите с лева два ребра. И задвижка щитка -рядом с ЗЛХ , только в вертикальном положение.
     
    Останнє редагування модератором: 17 кві 2017
  5. мирослав старий

    мирослав старий Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    43
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Щось так різко про справи,що не встиг ні поздоровкатись ні поздоровити всіх з святом(вербна неділя)
    Доброго дня Володимир Васильович.Дякую за швидкі відповіді.
    Два ребра забрав,а засувка так і стоїть вертикально.Про кутник не зрозумів.
    моя каф піч -зміна2 зас щитка.png
     
    blossem та Вогнистый Владимир подобається це.
  6. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    Всех и Вас - с праздником.
    На одно ребро -две задвижки -слабовато. Можно усилить - ребро. Либо -вторым ребром , зделать запил в кирпиче. Или поставить перед вертикальной задвижкой - упорный уголок. Т. -на выходе будет не большая.
     
    blossem подобається це.
  7. мирослав старий

    мирослав старий Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    43
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
  8. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
  9. мирослав старий

    мирослав старий Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    43
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    То перев"язка другого контура топки з щитком моя каф піч -зміна2 - копия(1).png
    А так піде?
     
    blossem та Вогнистый Владимир подобається це.
  10. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    ИМХО -мне так больше нравиться.
    Я так понимаю - выступа не будет. Ведь сзади - стена.?
     

Поділитися цією сторінкою