Активные роторы

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем fotokiev, 2 кві 2017.

  1. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    Я робив зі зміщенням, випуклість ножів теж присутня, але прогадав з довжиною ротора, 450мм, це забагато. Дані заліза брав на МАСТЕРСІТІ. Обробляв ними теж 3 роки ( в ому числі і звичайними фрезами). У цьому році часу не було, загнали мтз-82 на оранку, тракторист сказав, що оранка була важка..... от тепер розумію що таке "п"ятка" від культиваторів та мотоблоків... інколи потрібно заганяти "важку артилерію".
     
  2. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.576
    Симпатії:
    7.925
    Адреса:
    Харьков
    Тракторист сказал или урожаи показали?
    Вы 3 года восстанавливали структуркность почвы и за полчаса ее угробили.Настоящая почва и должна быть плотной иначе почвенный насос работать не будет. Длина фрез определяется мощностью и весом, бочкообразность роторам не нужна.
     
    Aleks dp та serhio70 подобається це.
  3. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    сфотографую. ".......иначе почвенный насос работать не будет...." - не буду заперечувати, але скільки людей - стільки й думок.
     
  4. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.576
    Симпатії:
    7.925
    Адреса:
    Харьков
    Я полагаю,что мысль должна быть на чем то основана, если капиллярная система нарушена на глубина 25 см, то выше вода не пойдет, использовать можно будет только дождевую или поливную.
     
    Aleks dp подобається це.
  5. fotokiev

    fotokiev Майстер

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    31
    Ширина 24, диаметр 23, под шестигранник 28, но я сделал поставки под 26 мм. Цена 1500. Жду ответ.
     
    captain Grey подобається це.
  6. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Дякую за відповідь, необхідність вже відпала.
     

Поділитися цією сторінкою