Білі поліпропіленові труби для опалення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем u2u2u2, 29 бер 2017.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Не факт. З міддю на руки легше, там все пальчиками робиться. А якщо ще ППР треба чистити, то ввечері руки як в моряка Папая.
    Вода - це тільки пів кола. Щоб з пари металів стала "батарейка", коли один метал руйнується а інший "відновлюється", треба щоб електрони бігали по колу. З метала у воду, із води в другий метал, і далі має коло замкнутись - з метала в метал.
    Якщо з'єднати дротом батарею з трубою, то буде алюміній руйнуватися. А поки вони не з'єднані контактом, то це як батарейка в упаковці - потенціал є, але струм не біжить, бо плюс з мінусом не замкнені.
    Думають що Ви олігарх.
     
    meroro та u2u2u2 подобається це.
  2. u2u2u2

    u2u2u2 Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    1
    bravoЯкби так було я би, мабуть, на цьому форумі такі наївні питання не задавав.
    Просто, як і сотні таких як я, хочу зробити опалення з оптимальними вкладеннями. Якісно і красиво. Мідні труби мені подобаються. І алюмінієві радіатори також (по ціні в т.ч.) А от про поєднання пишуть різне:від різко негативного до нейтрального. Дуже прикро було б якби через 3-4 роки радіатори потекли. Поки що зупинив вибір на польських Armatura або наших Mirado.
     
  3. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    image-0-02-05-5cbab913bf6cf9a2257659b79a478b21f294634c81baf51c225b6c8ee7570a43-V.jpg
    валтек-турция. Да- они белые.
    Стекловолокно не люблю! Люблю алюминиевую прослойку. А экопластик хорош! Но вот чего бывает -
     
    u2u2u2 подобається це.
  4. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    А чого?Я думав що воно краще... .
    Та воно лікується на раз,два.
     
  5. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Мне паять его не нравится. Может конечно с новыми насадками оно лучше паяется, но у нас всё время липнет к насадкам, разваливается аж до этого волокна место нагрева. Фу гадость.

    Там, где надулся водяной пузырь знакомый просто всю трубу заменил! А у вас как лечится?
     
  6. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Скловолокно паяється без проблем, може завелика температура. У нас скловолокно взагалі майже повністю витіснуло екопластик, хоча я вважаю що екопластик якісніший.

    Лікується аналогічно, муфти і труба.
     
  7. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    А труба причем, что вас нет нормальных насадок?
     
    meroro подобається це.
  8. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Уже есть насадки!
    А ещё у трубы с металлом больше шансов не завернуться на кончике и не заплавить проход! При всовывании в насадку металл упирается и не даёт дальше пхнуть! Это для малых диаметров актуально. Часто проход заплавляется.

    Я думал есть какой-то спец метод устранения пузырей!
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Пока руки не привыкли, можно карандашиком меточку ставить.
     
  10. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Руки привыкли давно! Токо насадки говно и фитинги все разные. Одни впрыгуют раньше трубы, другие наоборот. Именно меточкой и спасался на днях. На диаметре20. А на 63 тоже с меткой хорошо. Бо можно и мало запихнуть.
    Себе я давно новые хорошие насадки приобрёл, а вот на фирме уде 10 лет старыми паяем. Вот токо недавно убедил новые купить. Хотя они дурики новое паяло купили! Дорогущее, но нефункциональное. Хрупкое блин! Ногу сломал уже. Так я насадки забрал и старым паялом паяю.
     

    Вкладення:

    stryzhko подобається це.

Поділитися цією сторінкою