Ламинат или паркетная доска - отзывы

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем Oz, 23 лип 2008.

  1. LevaK

    LevaK Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    8
    Чомусь в темі нема останнього повідомлення, пошта каже що воно є, а прочитати не можу.
    Vasiliy_Birukov писав: "Тут обсуждали вариант сосновой доски, так скажу что лучше уже дешевый ламинат чем сосна на пол. Сосна сотрется за года два максимум и придет в негодность."
    Хочу поцікавитись, чому дешевий ламінат краще, ніж соснові дошки для підлоги?
    В моєму будинку в селі підлога з соснових дощок, живе з 1959 року і нітрохи не зіпсувалася.
     
    blossem подобається це.
  2. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Смерека на підлогову дошку не годиться а сосна чи модрина може бути як бюджетний варіант. Її циклювати не люблять бо швидко наждак забивається живицею.
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ні не жартую.але просочену олією.то в знайомого на дачі під карловими варами служить вже 10 років.
     
  4. alacran3d

    alacran3d Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Киев
    служить она будет, тут спору нет, а вот КАК она будет служить и в каком виде будет через пару лет? Сосна слишком мягкая для пола.
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Якщо то просочене оливою до підлоги дістанемо ефект який подібний до дошки для нарізки сала з липи.
    Проблема в тім що просочення оливою тривалий і трудоємкий процес. Якось я приймав участь в створенні підлоги з сирого червоного дерева то на протязі 3х місяців доводив просочення до кондиціі. А та соснова паркетна дошка,що на дачі просочена виробником, тобто то не зовсім звична для нас соснова дошка.
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    питання по паркетній дошці з бамбука, або точніше мінімальноі ціни у львові, хто тим торгує.за підсказку буду дуже вдячний.
     
  7. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @barnych, тут спитайте: 0956456780. То торговий центр Україна на Липовой алеі.
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    дякую пане ЧД. я наразі маю якийсь дивний інтернет магазин планка в києві з загадковою ціною на бамбуковий паркет 288гр. без доставки.поки що я на стадії виготовлення чорнової підлоги з осб.
     
    Останнє редагування: 15 жов 2017
  9. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @barnych, дешева риба, погана юшка.
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    В "епіцентрах" колись довго була в акції дошка з бамбуком по 180 грн., нічогенька, але глибокий яскравий глянець. Це було трошки дешевше тоді, за найдешевший Барлінек. Я довго вагався, так і не взяв, тепер жалкую. Потім ціна на неї стала під 400грн. Не через курс, а так просто.
     
    barnych подобається це.

Поділитися цією сторінкою