Безшумні поворотні ворота Z-система

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем Petko, 14 лип 2016.

  1. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Пане майстр, як до Вас звертатия?
    мені треба знати слідуючі параметри, зробіть мені схему воріт з нижнім важілем и всв розміри, висоту, довжину важіля, відстань від краю воріт до кріплення важіля, відстань від підлоги до вісі обертання важіля, довжину плеча важіля до якого під'єднана пружина і відстань від воріт до вісі важіля(щоб вирахувати кут).
    Бажано б ще знати точну вагу воріт, або хоч приблизно вирахувати Дивлячись з чого зроблені ворота + профнастил + фурнітура.
    Через те що не працює пружина може прийти гаплик приводу, а він трохи коштує.

    А цей Василь хотів в мене задурно креслення щоб запускати у серію в себе ворота. Я йому запропонував знижку, як дилеру то він сказав що і сам повторить мою конструкцію і платити не буде )
    У Вашому випадку доведеться тільки замовити другі пружини. То десь 1000-1200грн. треба буде порахувати.
    Більше нічого :)
    --- добавлено: 12 гру 2017 у 23:35 ---
    Стосовно кута, щоб ворота фіксувались у закритому положенні. Треба в нижньому кріпленніважіля, той що на воротах зробити відстань більшу ніж відстань між вісью вверху та ворітьми. Тоді якщо проведете лінію від місця кріплення пружини внизу і до верхнього кріплення на віжілі то ця лінія має опинитись між вісью і ворітьми. Зараз ця лінія за вісью. Тому пружина весь час тисне на важіль і не дає ворота закритися. Я відразу побачив цю особливість на проекті своїх воріт, тому передбачив цей момент. Зробите так як я кажу і ворота будуть фіксіватися у низу автоматично.
     
    Останнє редагування модератором: 20 гру 2017
    meroro подобається це.
  2. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Мене Володя.Вас Олександр,уже знаю більше року.
    Завтра постараюся все переміряти.І навіть зважити,правда незнаю чим,но попробую.Мені здаеться що не такі вони вже і тяжкі.
    Дійсно так і є.Деколи хочу навіть йому допомогти,бо звук такий-як у МАЗа груженого вгору.А деколи йому (мотору привода)залегко,тоже звук міняється,що тоже не є добре-таке враження що зараз там щось порве.
    + за розрахунок!Якщо не по повній ,то хоч якийсь.

    А Ви не хочете запетентувати?Ще той "хрунь".
    Завдячуючи форуму"КМ"в мене пропало багато головних болей.Опалення-не нарадуюся!Завдяки форумчанинови Іван55555,дав би йому бог здоровя,а ще більше щастя.(внизу анікдот на ту тему)який уже тепер мій друган.Мало того що порадив,уговорив,(робили разом),та ще й подарував термоголовки на радіатори"Данфос".Тепер може вирішится з тими воротами,поки ще нікого не прибили.
    -Що важніше -щастя чи здоровя?
    -Звичайно здоровя!
    -Ні,я не згідний!Щастя важливіше.
    -Чого ти так думаєш?
    -Був в мене бик,прямо бугаїще!4 роки йому було.Здоровя мав-на зависть усім.І от тиждень назад я його здав на мясокомбінат.Здоровя було,щастя він не мав!
    Дякую,поки що,дораніч Вам.
     
    Александр Ильящук подобається це.
  3. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Так так, це про бугая)
    Дійсно, форум нас хороший, добрий. Я тут злих і дурнуватих коментів і не бачив.
    Володя, дуже приємно! Я от також у тяжких роздумах, відколи газ по 7, що це робити з опаленням. Хата велика, буває за газ до 7000 грн. Це просто аллес капут якись! Дровяного котла втулити думав в гараж, але вчасно відмовився. Бачу вони іноді вибухають...і взагалі - місця замало буде. Кототше то окрема розмова.

    Патентувати вже мав досвід. У нашій країні це тільки якщо потішити своє самолюбство, а більше ні для чого. Як я буду знати де, хто, коли їх зробив, мениі не заплатив, це по судах українських тягати, а суд тепер дуже коштовне задоволення...А так, як кажуть Гугль знає все, де, хто, що виклав і коли. Я завдяки цьому проекту познайомився з багатьма людьми і в нас в Україні, як не дивно у росії (там теж нормальні люди є) у Бразилії, Казахстані, Білорусі, Молдові а навіть Малазії!

    Я думаю все буде добре.
    З приводу ваги, давайте порахуєм, чого їх знімати: площа профнастилу - 6,86 м2 це десь 30кг * 2 = 60кг + фурнітура і кріплення 70кг. Рама воріт ну хай 30-40кг. Всього 100-110кг. Я думаю це десь так.

    Чекаю на розміри
     
    meroro подобається це.
  4. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    @Александр Ильящук,
    Щось наміряв.Правда
    і
    не зрозумів дуже,для мене це одно і то.
    Так виглядають мої ворота повністю закритими дньем.
    Я всяке пофотографував,як будете мати час передивиться і внесіт корективи.
     

    Вкладення:

  5. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Володя, добрий вечір. Ось така в мене виходить схема руху ваших воріт. Вони не заїзжають до кінця у гараж? важіль до вісі 795 (блідо рожевий), відстань від дверей ло вісі 45 (малінова), відстань від підлоги до вісі 1500(синій) І в мене не сходиться висота воріт в мене 2340.
    Мені потрібен жовтий розмір, відстань від краю воріт до місця кріплення важіля на воротах.
    Screenshot_1.jpg
     
  6. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Знизу.
    --- добавлено: 13 гру 2017 у 19:16 ---
    68 см.
    --- добавлено: 13 гру 2017 у 19:18 ---
    Моя Леся фотографувала.На радості що вже файно будут ворота закриватися руки затряслися і зато фото не дуже.
    --- добавлено: 13 гру 2017 у 19:20 ---
    Ні,55 см стирчат від внутрішнього краю закриття воріт.Приблизно так як Ви намалювали.
     

    Вкладення:

    • 2 (1).jpg
      2 (1).jpg
      Розмір файлу:
      121,8 КБ
      Переглядів:
      14
    • 2 (2).jpg
      2 (2).jpg
      Розмір файлу:
      91,4 КБ
      Переглядів:
      14
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2017
  7. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Якщо виходити з того, що вага воріт приблизно 100-110кг то маємо нагрузку при підійманні та утриманні у горі 40-47кг на кожну сторону. Це близько 90кг для рук це важко, та як дядька тримати. В мене по розрахунку виходить 5мм дріт 55 мм діаметр пружини та 105 робочих витків. Довжина пружини по зацепах буде 620 мм. Ця дасть 47 кг вверху. Було б добре перевірити на воротах. Це ж не Z-system розрахунок подібний, але є відмінності.
    Або взяти трошки моцнішу пружину 5*50 122виткі довжина 695 ця дасть 56кг. Та боюсь щоб не забагато.
    А Ви могли б за ради експерименту зачіпити груз до важиля по 4 каністри 10л води - це 40 кг. Якщо буде тримати то можна взяти перший варіант. Якщо буде просідати - треба більше зусилля.

    це по пружинах.
    Тепер стосовно того, що вони не закриваються до кінця. ось схема, від руки, ось так треба зробити кріполення для пружини з урахуванням тої конструкції важіля що є. Не переробляти же все. А тут малою кров'ю вдасться зробити. img0044.jpg
    Верхнє кріплення лишається те саме, тільки вкоротити так щоб відстань між отворами була у зігнутому стані 320мм. Нижне кріплення я би зробив рухомим, а можна і лишити тіільки зробити регульований натяг як в Z системі. Можна не заморачуватись а причепити до низу моцного цепа товщиною дроту 5мм і взяти його довжиною 200-300мм і можна буде зачіпляючи пружину нижче або вишче регулювати натяг. Мені здається це найпростіше.
     
  8. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Добрий вечір.
    "Пам'ятаю, я то думав ви вже зробили)"-якраз планую цими днями.Хоч,якби не побачив Ваше відео,ще би затягнулося.
    --- добавлено: 18 вер 2019 у 20:51 ---
    Приступив!Сьогодні зняв пружини з важелів і робив по інструкції.
    Повісив по 40 літрів води на кожен важіль.
    --- добавлено: 18 вер 2019 у 21:03 ---
    щось фото не лізе.
    --- добавлено: 18 вер 2019 у 21:04 ---
    Пішло.
    --- добавлено: 18 вер 2019 у 21:08 ---
    Мало,навіть дуже мало.
    по 10 літрів добавив,мало ...Зупинився на 120 літрах,по 60 на кожнім.
    --- добавлено: 18 вер 2019 у 21:14 ---
    Навіть 120 літрів на важелях,ворота падали вниз.Підпер ,пробував підняти руками догори,таке відчуття,що піднімаю,як мінімум мішок з цементом.50 кг гарантія.
    --- добавлено: 18 вер 2019 у 21:17 ---
    Або я не так зрозумів Вас і не туда ті каністри чіпляв,або в мене якась конструкція геть не правильна.
    здається там плече маловате,всього 14 см.
     

    Вкладення:

    • 40л.jpg
      40л.jpg
      Розмір файлу:
      135 КБ
      Переглядів:
      11
    • 40п.jpg
      40п.jpg
      Розмір файлу:
      158,8 КБ
      Переглядів:
      11
    • 60л.jpg
      60л.jpg
      Розмір файлу:
      133,1 КБ
      Переглядів:
      10
    • 60п.jpg
      60п.jpg
      Розмір файлу:
      122,8 КБ
      Переглядів:
      10
    • .jpg
      .jpg
      Розмір файлу:
      163,8 КБ
      Переглядів:
      11
    • .jpg
      .jpg
      Розмір файлу:
      118 КБ
      Переглядів:
      10
    Останнє редагування модератором: 26 вер 2019
  9. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Передивився фото.
    Тепер вже маю більше досвіда, тож по порядку:
    Плече важіля дійсно дуже мале. Треба взяти його не менше 1/3 довжини між вісями важіля.
    Але тут також проблема бо важіль сам по собі короткий і закріплений не до нижнього краю воріт а набагато вище. Через це навантаження тільки зростає.
    Тож спробуйте для початку подовжити плече, думаю робіть його довжиною майже як відстань між вісями, або трошки менше. Поексперементуйте з вагою. Ви каністри все правильно закріпили. Треба знайти рівновагу.
    Якщо цього буде замало, доведеться переварювати важіль і робити його кріплення до нижнього краю воріт.

    Але добре що я підштовхну вас доробити ворота ;)
     
    meroro подобається це.
  10. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Дякую за відповідь.
    Для початку покажу Вам, Ваші-братові ворота.
    --- добавлено: 19 вер 2019 у 09:52 ---
    • Я його заставив звернути увагу на Ваші.Сам,без навиків зварщика ,їх зліпив,сам розібрався в кресленню Вашім.А тепер не може надякуватися мені.
     

    Вкладення:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Розмір файлу:
      84 КБ
      Переглядів:
      11
    • 2.jpg
      2.jpg
      Розмір файлу:
      75,5 КБ
      Переглядів:
      10
    • 3.jpg
      3.jpg
      Розмір файлу:
      86,6 КБ
      Переглядів:
      11
    • 5.jpg
      5.jpg
      Розмір файлу:
      64,3 КБ
      Переглядів:
      11
    Останнє редагування модератором: 27 вер 2019

Поділитися цією сторінкою