Безшумні поворотні ворота Z-система

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем Petko, 14 лип 2016.

  1. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Приветствую всех на моем канале! К новому году готовлю новое видео посвященное результатам работы по популяризации моей конструкции за эти полтора года. Наперед скажу, что Z-система завоевала симпатии многих зрителей. Более 200 000 просмотров, 2 000 лайков. Только я, за это время просчитал 45 ворот. Более 10 ворот люди сделали самостоятельно используя мои материалы которые я выложил в сети и поделились со мной своим опытом постройки. Как всегда Вы можете заказать расчет своих ворот у меня на сайте. Большое спасибо всем за конструктивную критику, пожелания и оценки моей работы! Благодаря Вашим заказам я могу совершенствовать конструкцию. Z-system заняла свою нишу на рынке и отлично себя зарекомендовала для ворот до 10м2 и весом до 120кг. На сегодняшний день самые большие ворота размером 4,2*2м. Ворота с калиткой в полотне. Огромное спасибо моим первым заказчикам по Z-системе: Валере, Светлане и Дмитрию! - Изменено место установки амортизатора. Теперь он установлен на нижнем рычаге и снял ограничение по высоте притолоки. теперь можно делать ворота с минимальным расстоянием от проема до потолка. - Усовершенствована методика расчета пружин и амортизаторов. Теперь пружина работает в максимально комфортных условиях. Запас мощности варьируется в зависимости от параметров ворот от 1,5-2,2 раз. - Спасибо Денису за помощь! Изменено нижнее крепление пружины и теперь шпилька регулирующая натяг прячется вовнутрь пружины, что на много эстетичней и удобнее. - Также Денис придумал, как можно закрепить профнастил не используя ни одного болта. Смотрите его видео: - Благодарность Геннадию за то, что первый показал возможность автоматизации ворот - Евгению за совершенно оригинальный способ использовать вместо осей и втулок - болты! - Александру повторившим мой опыт и самостоятельно построившим ворота и показав, что они могут работать даже без пружин, только на амортизаторах Для желающих построить антивандальные ворота, с большим весом, а также ворот более 10м2 рекомендую использовать мою новую разработку на ветикальных направляющих и верхних рычагах. Идея не моя, но реализация принципа несколько отлична от тех, что предлагают. эта система может поднять вес ворот до 150-180кг и может работать как на противовесах так и на пружинах. Причем я использую пружины растяжения, а не их значительно дорогже вариант с торсионами. Причем и сам механизм получается намного проще в обслуживании и эксплуатации. Жду Ваших интересных заказов. С наступающим Новым Годом! Всем Удачи! Александр! П.С. Представляю свою новую работу: книгу "Храп или Одному такое было - прошло и вам пройдет". Эту книгу я написал на основе своего собственного опыта победы над храпом. Если интересна эта тема зайдите на мой сайт nehrapi.in.ua , там есть анонс книги, иллюстрации и краткое описание методики победы над этой проблемой. Текст и рисунки мои. Я думаю мужчинам будет интересно)
     
    meroro подобається це.
  2. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    @Александр Ильящук, можу підтвердити.Брат заказав у Вас розрахунок двох воріт,звичайно з моєї подачі,одні з хвірткою.Почав варити.Зварку тримає 1-й раз в житті,процес йому так сподобався що до хати не можна вечером загнати.Вже як доробить,покажу фото.
     
    Александр Ильящук подобається це.
  3. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Вітаю Франківців. До речі найбільше замовленнь саме з цієї області. Не знаю чому.
    О це так! Ще на одного зварювальника більше )
    Так я колись у 2000 році так загорівся зробити дітям батут, що розробив проект, замовив пружини, пошив тент (благо своя фірма по виготовленню одягу) але каркас треба було зварити. Не довго думав, купив зварювальний апарат і сам, вперше взявши в руки зварку зробив батут. А потім ще один - більший 3,5 м в діаметрі! Діти з нього не злазили...
    Дякую за відгук!
     
    meroro подобається це.
  4. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    @Александр Ильящук, вам також за винахід.В мене тоже стоять ворота,років 8, підьемно-стулкові,на подобі Ваших,но,на жаль,набагато поганіші.Сам автоматику поставив,но проблемно,не дотискає до повного закриття і не фіксірує.
    І тому до Вас з просьбою:чи не важко (і захочете) сказати свою думку як це уладнати?Розумію що Ви не Кашпіровський,завтра фото викладу.
    Тоже ті ворота з пружинами,но на так приєднані.Не маю часу переробляти по Вашій системі,хоть дуже хочу.
     
  5. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Давйте подивлюсь, що то за ворота. Якщо ще є відео, то добре буде.
    А щось окрім автоматики на них є, пружини, противаги?
     
    meroro подобається це.
  6. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Э пружини,досить сильні.Противаг нема,є напрвляючі.Для Вас це не будещось нове.Це напевно класичні ворота такого типу.Зробив проем більший,щоб можна було і трактором(т-16,"попрошайка") заїзжати.А самі ворота,в відкритому положенні сильно зменшили висоту.В результаті:трактор заїхати не може(та воно йому і не треба) і важко їх підняти.Якщо без підготовки,може бути грижа.Лиш я на пацях ледве дістаю..А назад як вертаются,таке враження що щось зараз знесе воротина,можливо і сусідів.Автоматика була обовязково,поки ще нікого не прибили ті ворота.
     
  7. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    яка вага? і розмір? Тут щось не те. Якщо моцні пружини то мають втримати. Або вони задовгі, що скоріш за все. Або заслабкі.
     
    meroro подобається це.
  8. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Вага-незнаю,но для воріт дуже важкі,якось пружини зняв,так як є велика підозра що то вони не дають воротам до кінця закриватися.Я+ мотор автоматики ледве відкрили.І я так опирався що чуть очі не вискочили.Без них нікуда,як я зрозумів.
    Розмір:ширина-285 см,висота-241 см.(вибачте що не в мм.Я на меблеві фабриці працюю но водієм).Саме полотно.З 2-х боків общите проф.утеплені пінопластом .
    Вони і тримають.Без них закриття воріт чили би і Ви в Вінниці.Но порівнюючи з Вашими-небо і земля.
    Якщо закр-відкр. вручну,то пружини підтягував.А тепер при автоматиці ослабив,так як вони не дають воротам закритися повністю.І то головна біда.А так вони мене більш-менш влаштовували,поки не прочитав Вашу тему.
    --- добавлено: 12 гру 2017 у 22:00 ---
    @Александр Ильящук, Сфотографував.Упевнений що така система для Вас не нова.
    --- добавлено: 12 гру 2017 у 22:02 ---
    Ворота робили в Коломиї,комплектуючі возили з Польщі.Років 8 назад.Тепер тоже роблят,но вже пропонують автоматику,дорхан вроді.
    --- добавлено: 12 гру 2017 у 22:16 ---
    @Александр Ильящук,при закриванні,моторчик закриває ворота идеально,навіть дотискає до самого огранічітеля і виключаеться.Но пружини в розтягнутому положенні,і трохи тягнуть через ричаги.Зверху попустить на 5-7 мм,а внизу виходить 2-3-5 см.Я вже думав якісь защолки зробити,аби вони фіксували ворота в закритому положенні,так як вони закриются повністю,а потім чуть відійдуть.
    Там є якісь защолки,але вони вручну закриваются і відкриваются.Закритися,по теорії мали би автоматично,но моторчик вже аж так сильно не потисне.Я вручну,на них ледве закриваю і не з першої спроби.
     

    Вкладення:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Розмір файлу:
      82,9 КБ
      Переглядів:
      14
    • 2.jpg
      2.jpg
      Розмір файлу:
      72,1 КБ
      Переглядів:
      12
    • 3.jpg
      3.jpg
      Розмір файлу:
      75 КБ
      Переглядів:
      13
    • 4.jpg
      4.jpg
      Розмір файлу:
      64,1 КБ
      Переглядів:
      12
    • 5.jpg
      5.jpg
      Розмір файлу:
      72,6 КБ
      Переглядів:
      12
    • 6.jpg
      6.jpg
      Розмір файлу:
      81,8 КБ
      Переглядів:
      12
    • 7.jpg
      7.jpg
      Розмір файлу:
      73,9 КБ
      Переглядів:
      12
    • 8.jpg
      8.jpg
      Розмір файлу:
      73,2 КБ
      Переглядів:
      12
    • 9.jpg
      9.jpg
      Розмір файлу:
      70,5 КБ
      Переглядів:
      12
    • 10.jpg
      10.jpg
      Розмір файлу:
      97,8 КБ
      Переглядів:
      12
    • 11.jpg
      11.jpg
      Розмір файлу:
      68,6 КБ
      Переглядів:
      12
    • 12.jpg
      12.jpg
      Розмір файлу:
      79,7 КБ
      Переглядів:
      13
    • 13.jpg
      13.jpg
      Розмір файлу:
      66 КБ
      Переглядів:
      12
    Останнє редагування модератором: 20 гру 2017
  9. Александр Ильящук

    Александр Ильящук Бригадир

    Повідомлення:
    202
    Симпатії:
    207
    Адреса:
    Винница
    Ага, бачу. Я знаю цього вуйка, Василь звуть. Дивіться, те що я бачу пружина та як я думав коротка, вини причіпили якись гак, щоб подовжити. В результаті маєм те, що тільки но піднявши ворота пружина стискається і перествє діяти і далі ви самостійно тягнете ворота наверх - супер!
    Треба поставити нормальну пружину - це поперше, а подруге - можливо замінити важіль. Я на ці штамповки без сліз дивитися не можу. Там хоч 3мм є?
    --- добавлено: 12 гру 2017 у 22:37 ---
    Ще придивився - вони не тримаються замкненими бо неправильно встановлений кут між важілем, ворітьми та пружиною. Так виходить, що пружина весь час тягне їх догори. Я роблю зворотній кут, так що пружина врезультаті притискає ворота і вони самостійно не відкриються. Це можна переробити.
     
    Останнє редагування модератором: 20 гру 2017
    meroro подобається це.
  10. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Точно!Такий трохи пузатий,був тоді,сам возив з Польщі пружини,замки і інший ширпотреб для воріт.
    Я ще пів біди,а коли треба мамі або жінці відкрити,вони збираются разом,ще можут закликати когось,к хтось іде по дорозі,беруть якийсь кусок дошки і допихают ворота наверх.Уже як в верху,вони з острахом відходят вбоки-уявляют що то може бути,якщо запихнули не до кінця і ворота вернутся!!!Між іншим брат хотів в него заказувати,я запропонував йому закритиі відкрити-зразу передумав,потім дав йому ссилку з Вашими "Z",а дальше він вже сам.
    Рівно!Або чуть менше.Но мене не так турбує відкривання,там моторчик трудится,а закривання,що зробити щоб закрилисяі так зафіксірувалися,як вкопані?І що Ви пропонуєте переробити?
    Там,на самі автоматиці ще є такий виступ,вроді на тросик,щоб в нього кожух тросика упирався а дальше потягнула автоматика сам тросик і щось(якийсь замок,затраска,засов(?) )повинно відкрити.
    --- добавлено: 12 гру 2017 у 23:08 ---
    То-то-то!
    Як?
     

    Вкладення:

    • 2 (1).jpg
      2 (1).jpg
      Розмір файлу:
      100,8 КБ
      Переглядів:
      7
    • 2 (2).jpg
      2 (2).jpg
      Розмір файлу:
      104,1 КБ
      Переглядів:
      7
    Останнє редагування модератором: 20 гру 2017

Поділитися цією сторінкою