котел 200квт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем шрамко, 20 січ 2017.

  1. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @тепловик, Мой котёл имеет мощность 15 кВт и стоит у меня во дворе! Прочитайте внимательно несколько предыдущих сообщений! ЛИЧНО Я!!! ВАМ В БОЩ НЕ С-Л ! Прошу Вас внимательно и аккуратно строить свои умозаключения!@тепловик,
     
    pic16f887 подобається це.
  2. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Він котлів на продаж не робив і не робить , хіба що для своїх потреб,а ви йому пропонуєте застрелетись.Форум уважно треба читать.
     
  3. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Заступлюсь за тепловика.він процитував повідомлення де був запропонований котел.цей же котел він мав змогу бачитив живу.і про негатив він написав саме про цей котел.

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    В мене немаэ образи! Коли Ви уважно прочитаєте мій пост то я пропонував тип! обігріву повітрям, на прикладі котла від "сіони". Так ці котли не є "верхом досконалості"! Але і "таврія " не машина, хоча багато людей користуються нею та мають від того зиск.
    З практики у 50% винуваті "криві руки" експлуатаційників. Сам мав досвід: проїхав на терміновий виклик з Житомира до Конотопа лище тому, що слюсар- Мудло! лінувався закрутити гвінт і як наслідок ....
    Чому сотні користувачів задоволені, а десятки ні???
     
    Дмитрий ДАР та Іван 55555 подобається це.

Поділитися цією сторінкою