котел 200квт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем шрамко, 20 січ 2017.

  1. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Це не моя технологія. Я запропонував Вам один з варіантів вирішення проблеми опалення та сушки.
    Думаю нині кустарне виготовлення потужного обладнання є нерентабельним. Заводи наладили технологічний ланцюг (купують метал на оптовому ринку, виготовили оснастку, мають новітне високопродуктивне обладнання...) і змагатись з ними в дешевизні можна лиш у моменті вартості виконаних робіт (коли Ви готові працювати задарма).
    Думаю придбати всі матеріали за роздрібними цінами та маючи "болгарку" і гарний зварювальний апарат то на котлі потужністю понад 100кВт Затратна частина буде більша ніж вартість "такого- собі" (майже якісного) котла заводського виготовлення.
     
    Останнє редагування: 21 січ 2017
    pic16f887 та Aleks dp подобається це.
  2. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    Бачив такого котла в підприемця,сушить дубову дошку. для кочегара це сущий ад.електроприбамбаси повиходили з ладу.ну це ще пів біди а ось кираміку після кожної просушки процентів 60 міняють.Ви шановний кажете що він любить сиру трачину а він по суті суху не долюбляе в перемішку додають.Фракція паливної сировини повинна бути не більш 30см
     
    Останнє редагування модератором: 29 січ 2017
    тепловик подобається це.
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Це нея ствердую а розробник такого обладнання. За фракцію повністю згодний. Намагались спалювати подрібнене гілля. Навідь розробник та власник фірми визнав це неможливим бо були постійни зависання та затухання котла. Намагались списати це на вологість гілля, хоча на тирсі з вологістю понад 80% він ще працює.
     
  4. шрамко

    шрамко Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Волинь
    сьогодні спілкувавсь із замовником хоче ставити 300квт я такого непотяну
     
  5. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Все оно рентабельно. Не с болгаркой конечно. Заводские котлы тоже сильно разнятся . Нормальный дешевым не будет . Вот здесь самодельный и выигрывает .
    У меня главный сдерживающий фактор - вес котла.
    --- добавлено: 21 січ 2017 у 18:08 ---
    При желании - запросто . Тем более есть чем ворочать железяки .
    Если система на давлении - круглая форма .
    Вот 300 кВт . делали вдвоем . Фото009.jpg Фото0033.jpg Фото0040.jpg
    Вот 350 кВт фото0263.jpg
    Если нужно цельнометаллический ,то нижняя топочная часть делается из котловой трубы.
     
    Останнє редагування модератором: 29 січ 2017
    Yanuwevsky подобається це.
  6. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    А если поставить два или даже четыре котла?
    --- добавлено: 25 січ 2017 у 17:07 ---
    Попробуйте обратиться к Геннадьевичу, Холмову может он подскажет.
     
    Останнє редагування модератором: 2 лют 2017
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    не дай бог в такому котлі зупиниться циркуляція,це піпец.ніякий ТА не допоможе з природньою циркуляцією.я так розумію проекту на котельню також не буде.дуже небезпечно все це.
     
    Олександер_1 та Vasil77 подобається це.
  8. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Для отримання потужності в 300кВт буде складно синхронізувати роботу всіх котлів одночасно! І кочегар прокляне Вас @Малюк, бо бігатиме від котла до котла без передиху на протязі зміни. З відео та доробок Холмова вважаю його фахівцем у мало- потужних котлах! Думаю @gjkzr, петрає торохи більше.
    Весь вибір обладнання потрібно базувати на виборі палива!(тирса? чи кускове? чи газ?) Все що написав ТС: хочу зварити котла на 200кВт, потім захотів 300кВт (ну як дитя з морозивом!).
     
    Останнє редагування модератором: 2 лют 2017
    pic16f887 подобається це.
  9. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    Котел 50kw одна загрузка 100-125кг дров на 12часов я думаю кочегар за смену не переломается .
     
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    125 кг - 5год при номіналі 50КВТ
     
    Vasil77 подобається це.

Поділитися цією сторінкою