Утепление пола

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем xxxx, 11 січ 2010.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: утепление пола

    Так, звичайно
    Але я не розумію чому тільки 35
    Робив у підвалі стяжку клав 35, було пару листів 15-го, коли збивав ящик для вигородження у місці вводу в будинок води (у мене труба йде з-під фундаменту) поклав під стяжку. Товщина стяжки 7-8 см. Коли розібрав дошки то 15-ка просіла максимум на 1 мм більше ніж з 35. Візуально на стискання різниці практично немає, у всякому разі я не помітив. Також не думаю що стяжка, коли висохне, потім колись просяде через пінопласт. Зробив висновок якщо стяжку робити акуратно то краще взяти товстішу 25 ніж 35. Не кажучи вже про екструдований. ЕППС звичайно здОрово, але навіщо платити більше там де можна і не платити victory
     
  2. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Re: утепление пола

    дело не в усадке,а хрупкости самого пенопласта.Рекомендуют 6-8 см хотя 5см хватает
     
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: утепление пола

    Ви про стяжку чи про пінопласт?
    Якщо про пінопласт то кругом де я бачив на підлогу клали не більше 30 мм
    Щодо крихкості то це поняття відносне. Ціна самого дешевого ЕППС і звичайного ПСБ-15 відрізняється майже у 5(!) разів при практично однакових теплоізоляційних характеристиках. Я думаю це суттєвий аргумент робити акуратно, наприклад ходити по дошках а не у кірзачах по ПСБ-15 :-D
     
  4. artikfresh

    artikfresh Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    1
    Re: утепление пола

    посоветую вам один отличный и провереный материал FINFOAM , я использовал для утепления крыши , материал супер , плотность превосходная , технические характеристики супер. finnfoam.com.ua
     
  5. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Re: утепление пола

    про пенопласт, 30 мм. это в многоэтажках где важен каждый сантиметр.
     
  6. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: утепление пола

    Вилікуйте свій сайт від хробаків
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: утепление пола

    я в ванні поставив 100 мм. І думаєте заізолювало? В підвалі всеодно тепліше, ніж було без теплої підлоги. А мало б бути однаково.
    ПС. ставив пінопласт 25. Хоча перейшовши склад пінопласту вздовж і впоперек, пощупав всі марки. Мушу сказати, що між 35 і 25 на вминання пальцем ніякої різниці не помітив.
     
  8. telets

    telets Бригадир

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАИНА КОЛОМЫЯ
    Якщо підлога -дошки, їх акуратно зняти з лаг, на панелі (стяжку )поставити гідроізоляцію (рубероїд ),потім мінвату(краще на натягнуті на висоті 2-3 см нитки між лагами для вентиляції) ,можна ще лаги і вату закрити папером і поставити дошки на місце.
    Якщо підлога -паркет,-(основа стяжка ) то використати еппс - на форумі все вже описано
     
  9. Valger

    Valger Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Киев
    Ну коль насоветовали пенопластом по полу и свеху стяжкой, тогда не пожадничай купи трубы металлопластиковой ф20 и закинь по комнатам змейкой с шагом в 30-35см, поставишь эл-котел с насосом и будет альтернатива отопления.
    Лично я себе сделал, отказался от централизованного отопления (автономка), экономия по оплате в 5 раз.
     
  10. rytm

    rytm Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Киев
    Якщо ви хочете отримати окрім теплоізоляції ще й звукоізоляцію, не хочете дихати випарами пінопласту (а особливо при улаштування теплої підлоги) та не бажаєте періодично міняти утеплювач, то ви можете утеплити підлогу за такою схемою: по плиті перекриття укладаються плити БЕТОЛЬ необхідної товщини та заливається стяжка 1-2 см без армування.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою