Стяжка підлоги пінобетоном

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем Михайло Маломитницький, 18 гру 2016.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Мені порадили зробити стяжку підлоги в хаті із пінобетону. У нас в продажі пропонують "шарики" для цього. Але людей, які б мали досвід робити з цим матеріалом, я не знайшов. Чи можемо ми тут з'ясувати які переваги і недоліки цієї технології? Я вже стільки перелопатив звичайного бетону, що аж "руки чешуться" спробувати цей легкий і "теплий" спосіб.bravo
     
  2. Андрей727

    Андрей727 Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    46
    Адреса:
    Днепр
    Вы, наверное, имеете ввиду пенополистиролбетон?
    При его изготовлении важно, чтобы он был хорошо перемешан. И, в отличии от бетона, лопатой его, как понимаете, замешать будет крайне сложно - только бетономешалкой. Конечно, оптимальный вариант его заказать на бетонном узле (если у вас такой делают), но речь, как я понял, идёт о самостоятельном приготовлении.
    Нужды специальные добавки (по-моему, СДО называются), позволяющие смочить КАЖДЫЙ шарик пенополистирола, чтобы он смог взаимодействовать с цементом и песком.
    Ну а с преимуществ, конечно, низкая теплопроводность и удельный вес. Из недостатков - хрупкость. То есть бетонную плиту основания вряд ли заменит...

    tabl1_1.jpg
     
    barnych подобається це.
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Ой!.. а я і хотів зробити саме таку стяжку в кімнаті. А потім накрити її плиткою ( з електричною теплою підлогою) і лінолеумом.O=-
     
  4. Андрей727

    Андрей727 Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    46
    Адреса:
    Днепр
    Вы же её не выровняете в чистовую, шарики то все всплывать будут...
    Пенополистиролбетон хорош как теплоизоляционный слой, причем облегчённый (ввиду малого удельного веса)
    --- добавлено: 27 гру 2016 у 20:43 ---
    Более-менее стандартный вариант, это армированный бетонный пол (100 мм), экструдированный пенополистирол (50 мм), сетка и чистовая цементно-песочная стяжка (55-65 мм)...

    P3100011.JPG P3100016.JPG P2090126.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 4 січ 2017
  5. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Фінішне вирівнювання я планував зробити або клеєм СМ-11 або ж самовирівнюючою сумішю.
     
  6. Андрей727

    Андрей727 Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    46
    Адреса:
    Днепр
    Этот вариант возможен... Но всё-таки не пренебрегал бы армированной бетонной плитой основания...
     
  7. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Ну це ж для злітною смуги аеропорта. У мене ж проста сільська хата...=)
     
  8. Андрей727

    Андрей727 Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    46
    Адреса:
    Днепр
    Тогда поэкспериментируйте :):):).
    Тщательно уплотните основание, свяжите простой арматурный каркас, пусть даже с большой ячейкой (500*500) и залейте пенополистиролбетон (около 100-120 мм, можно больше). Но обязательно найдите СДО (в интернете в поисковике легко найти информацию)...
     
  9. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    На цей момент із інформації з ютуба і досвіду мого знайомого я планував 60 мм стяжку без армування. Я розраховував почути думки людей, котрі мають практичний досвід роботи з цим матеріалом.
     
  10. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Не обманюйтесь, правильна стяжка це ППС а зверху стяжка.
     
    meroro подобається це.

Поділитися цією сторінкою