Ціна будинку

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем tairov77, 11 гру 2016.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Тут справа суто добровільна, хто не хоче - участі не приймає.
    Я свій виклав вище, вважаю що при тотальній економії якщо не у 18, то у 20 точно вкластись можна.

    У нас (під Києвом) вартість житла на продаж коливається від 8 до 12 тис грн, є й більше, менше рідко.
    І основна відмінність не у матеріалах абощо, а у тому чи оформлені документи (введення в експлуатацію).
    Виходячи з того, що рентабельність будов рідко менша 100% (знаю з перших уст), то цифра у 20$ цілком реальна
     
    tairov77 подобається це.
  2. tairov77

    tairov77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.887
    Симпатії:
    14.431
    Адреса:
    Turkey. Antalya
    Особенно если застройщик хорошо разбирается в строительстве и требует выполнение работ строго по указаниям. Умников наворотить ненужные объёмы всегда хватает. Примеров куча.
    Дал команду выкопать фундамент 30м. под бетонный забор. Нужен был фундамент шириной 20см. Дал штыковую и совковые лопаты. Штыковая лопата 20см. Совковая 25см. Сказал чтобы рыли шириною 30см. Приезжаю, вижу что траншея вырыта шириной 40, местами 45см.
    -Чё за фигня?
    - А мы чуть сбились, потом выровняли по ширине..
    -Не вопрос. Оплата за заливку и за копку будет за 30см.
    Скривили рожи, но залили и получили расчёт. Ещё и для профилактики выслушали претензии по поводу того шо я не двухэтажный дом на фундамент ставлю, а забор. И лишний расход бетона мне нах не нужен. Теперь копают как по лазерному уровню. Ни сантиметра больше. Бо это забесплатно:)

    Копали бетонную подушку под колонны. Сказал вырыть 80*80*80см.
    Приезжаю, котлован метра на полтораO=-
    -Чё за фигня???
    -А чё, зато помощнее будет! И кубатура побольше:-[
    -Вы окуели?! :bratan: Ставьте опалубку 80*80см. и заливайте, остальное закапывайте.

    И такого развода валом. Контроль и участие сокращает расходы наполовину.
     
    stryzhko та varmet подобається це.
  3. WS4

    WS4 Прораб

    Повідомлення:
    308
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Киев
    Тут є важливий момент - що саме рахувати як коробку будинка. Якщо будувати як tairov77, а потім втікати від покупців - то можна ще здешевлювати, навіщо наприклад марнувати 5 см пінопласту на утеплення, чому б не зробити 3 см ітд...

    Вочевидь не можна в лоб порівнювати багатоповерхову забудову і приватне будівництво. Звісно метр у багатоповерхівці суттєво дешевше, бо у вартості метру корисної площі намного менше витрат на ту ж покрівлю, або фундамент, та й стіни ) Крім того матеріали великі забудовники закупають по цінах набагато нижчих ніж звичайні громадяни.
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Це без чогось.
    В мене на кухні було шість розеток. Я порахував необхідну мені кількість, зробив шістнадцять. Це ж наче економно, бо лише необхідне.
    Необхідне проектування мереж в хаті - це економно? А це не одна штука.
    Економна хата, лише з необхідним без зайвого, у 20 тисяч аж ніяк не вийде.
    А навідмовлятись можна і на десятку.
     
  5. tairov77

    tairov77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.887
    Симпатії:
    14.431
    Адреса:
    Turkey. Antalya
    Сами поняли что сказали? Двухэтажный дом это только экономия кровли, но дополнительные расходы на фундамент, (я удивлён вашим "экспертным" заявлением что фундамент под два этажа дешевле чем под один этаж. Искать скорее всего будут вас) межэтажные перекрытия стоят дороже чем устройство полов. Главная проблема звукоизоляция. Пустотные панели нифига не спасают. Два этажа выгодно когда земля под домом стоит космос. Достаточно просто посчитать стоимость лестницы(в среднем 3000у.е.) За три тысячи можно накрыть кровлю и стены на такую площадь. Про дешевле стройматериалы я вообще молчу. Вы сравниваете строительство небоскрёба с одноэтажным домом?
    Для тех кто в танковом шлеме повторяю. Обоснованные выводы. Почему я буду убегать? Сгниёт, развалится от ветра, растворится под дождём? Шо станет??:popkorn:
    --- добавлено: 13 гру 2016 у 20:43 ---
    Такое впечатление что не все до конца понимают значение слова коробка. Хотя я насчитал в эту коробку больше чем обычно туда лепят
    --- добавлено: 13 гру 2016 у 20:46 ---
    А мне достаточно одной. Потому дом продают с свободной планировкой. Это для покупателя дешевле. Купил стены, втыкай шо хошь. Крась во што хошь. Чем купить 16 розеток и никогда ими не пользоваться. Или перекрашивать розовое в зелёное
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2016
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Тема развивается.
    А коробка на 100 квадратов, єто четыре морских контейнера. 120 000...150 000 грн. Вот вам и смета.
     
  7. WS4

    WS4 Прораб

    Повідомлення:
    308
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Киев
    Мда, я бачу будівельник з вас тот ще... ))))
    Мабуть дійсно у криму все погано якщо там такі забудовники приходять.

    Двоповерховий будинок не відноситься до багатоповерхової забудови, могли би й здогадатись про що мова прочитавши весь абзац.
    --- добавлено: 13 гру 2016 у 21:00 ---
    Я ж про это и говорю. Или из самана построить с известно чем в виде пластификатора. Или стену из поддонов обшить картоном. Тоже ж коробка будет считаться.
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2016
  8. tairov77

    tairov77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.887
    Симпатії:
    14.431
    Адреса:
    Turkey. Antalya
    Точно
    [​IMG]
    --- добавлено: 13 гру 2016 у 21:03 ---
    Твоё лицо когда ты узнал что можно было сэкономить
    [​IMG]
    --- добавлено: 13 гру 2016 у 21:06 ---
    Ну, вы во мне хотябы видите плохого строителя. Я вижу в вас только пустослова. Циферки будут?
    --- добавлено: 13 гру 2016 у 21:08 ---
    А объяснения почему мне убегать придётся. Честно интересно. Упадёт или растает?
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2016
  9. WS4

    WS4 Прораб

    Повідомлення:
    308
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Киев
    Відверто кажучи мені на "мненіє" таких кримських забудовників, що збудували аж півбудинка та моніторять ціни у газетах, якось по барабану. Хіба що цікаво як занепадає будівництво у криму після окупації.

    "Ціферки" прості - S350-400 на етапі будівельного паспорту за м2 якщо багато чого самому робити, якщо все самому - мінімум S250 м2 без внутрішніх робот.
     
    Руслан_77_ подобається це.
  10. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Аргументуйте, будь ласка. Чому саме такі циферки.
     

Поділитися цією сторінкою