Ціна будинку

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем tairov77, 11 гру 2016.

  1. tairov77

    tairov77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.887
    Симпатії:
    14.431
    Адреса:
    Turkey. Antalya
    Можно. Строительство дома. На продажу. Домик до 100кв.м. в себестоимости 17-18000 у.е. Строится максимум полгода. Продаётся до 40тыщ.(шобы быстро) Чтобы отучиться на диплом нужно 250тыщ? На двести писят тыщ поставите 12(!) домов за полгода. После реализации имеете 250тыщ за полгода(!!!) Знаю таких людей. Столярка в этих домах наша. Вот Вам и 250тыщ без диплома
     
    S.A.Y. подобається це.
  2. WS4

    WS4 Прораб

    Повідомлення:
    308
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Киев
    17 тысяч, да еще и с наемным трудом за дом в 100 квадратов, даже если домом считать коробку без отделки?
    Такое ощущение что очередной цирк гастролирует ) Тут как бы строительный форум, не стоит так явно лапшу вешать. Даже при нынешнем курсе в Украине такие цены нереальны.
     
  3. tairov77

    tairov77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.887
    Симпатії:
    14.431
    Адреса:
    Turkey. Antalya
    Ясный перец что без отделки, но с пошпаклёваными стенами, Дверями из масива и вагонкой вместо гипсокартона на потолке. Я уже говорил, создайте тему, обсудим.
    Вы с билетом? Нет! Тогда проходите мимо. Вашу лапшу про необходимость диплома для создания фирмы мы тоже читали)
     
  4. Катерина Ш

    Катерина Ш Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.625
    Симпатії:
    13.044
    Адреса:
    Дніпро, Вільна Україна
    І я встряну. У мене на початку було взагалі мегабюджетне будівництво. Мої 125 кв.м зїли на коробку з чорновими стінами, полами, стелями та дверьми близько 28-30 тис. доларів..... Це ще й більшість робіт ми самі робили....
     
  5. tairov77

    tairov77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.887
    Симпатії:
    14.431
    Адреса:
    Turkey. Antalya
    Ну, значит Вам не повезло. С меня тоже когда то строители содрали 800 у.е. за демонтаж 180 квадратов шиферной кровли. После этого я понял, хочешь построить дом, нанимай подсобников и керуй сам.
     
  6. tairov77

    tairov77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.887
    Симпатії:
    14.431
    Адреса:
    Turkey. Antalya
    Симферополь. Каменка. Свежепостроенные дома до 100кв. стоят от 2,5млн.
     
  7. Катерина Ш

    Катерина Ш Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.625
    Симпатії:
    13.044
    Адреса:
    Дніпро, Вільна Україна
    Що значить "не повезло". обирали ненайдорожчі матеріали, але якісні. Стіни - газоблок, дах - бітумка, вікна деревяні, але недорогі. Ми самі всим керували, до того ж у мене батько будівельник. Не можна 100 кв.м за 17 тис. побудувати якісно!
     
    WS4 та Руслан_77_ подобається це.
  8. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Також думаю що за 468 тис грн 100м2 під чистову не зробити. Ще й зі столяркою і вікнами
     
    WS4 та Катерина Ш подобається це.
  9. WS4

    WS4 Прораб

    Повідомлення:
    308
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Киев
    Звісно не зробити. Впевнений що і коробку без належного утеплення не зробити, особливо із найманими працівниками. Ну а із штукатуркою, тобто із штукатуркою, електрикою, водопостачанням та іншою інженерією за s170 м2 - то взагалі байки для малограмотних )
     
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Ну, мабуть слід врахувати що це Крим, мож каркасник який, економія на утепленні - профіт
     

Поділитися цією сторінкою