Дачний будинок 6,50х5м

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем serv, 25 лис 2016.

  1. Snussik

    Snussik Майстер

    Повідомлення:
    290
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    Черновцы
    Всё никак не могу найти хоть кого-нибудь, кто бы построился благодаря советам с форума. А вот с теми, у кого мозги вскипают после 15-20 ответов, общаюсь достаточно часто. И у всех одно и то же: "Я хочу готовое решение, а мне каждый советует своё!" А чё же вы хочете - готовое решение и за бесплатно?! Не перестаю удивляться людЯм...
     
  2. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    Это такой менталитет.
    Я тут вспомнил что создатель темы просил показать решения по крыше вспомнилось мне вот такая хотя у меня есть и другие решения, но воплотить ее в жизнь .... не думаю что найдутся плотники построившие такую крышу. Очень красива выглядит изнутри.
    [​IMG]
     
    captain Grey та serv подобається це.
  3. Snussik

    Snussik Майстер

    Повідомлення:
    290
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    Черновцы
    Я как-то наблюдал за возведением мини-церквушки в нашем городе (жаль, тогда не догадался сфотографировать), так на ней спецы делали купол примерно по такой технологии.
    --- добавлено: 29 лис 2016 у 20:22 ---
    А чому саме тирсою? Ви маєте до неї необмежений доступ? І чим обумовлені саме такі розміри будинку? Каркас достатньо зробити з бруса 150х50мм, або 150х75, якщо вже маєте 150х150, то розпустіть навпіл. Брус обов`язково обробіть рідким склом. Між іншим, OSB практично не пропускає повітря, так що боятися випарів з пінополістиролу не варто. Дах шатровий 4-скатний, отримаєте набагато більше місця на 2-му поверсі. А планування можна було б і покраще зробити.
     
    Останнє редагування модератором: 7 гру 2016
    serv подобається це.
  4. serv

    serv Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    украина
    Так,у знайомого є столярний цех,а тирсу нема де дівати,забирають одні на ферму деколи і все,тому появилась тема з тирсою. Бруси навряд чи вийде розпустити,тому що їх трошки покрутило,столяр дивився,сказав що на каркас піде без проблем. Розмір,я виходив фінансових можливостей,тай це літня кухня а не будинок,будинок по проекту має стояти дальше,просто я не планую його будувати,мені б хоча це потягнути. А що Ви маєте на увазі під кращим плануванням
    --- добавлено: 29 лис 2016 у 22:06 ---
     
    Останнє редагування модератором: 7 гру 2016
  5. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    С этого нужно было и начинать дом или летния кухня.
    Хотелось бы посмотреть что за каркас он будет делать.
     
  6. serv

    serv Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    украина
    Чому,я писав Вам що це літня кухня по плану забудови,але в ній я планую проживати,тому і розмір такий
     
  7. Snussik

    Snussik Майстер

    Повідомлення:
    290
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    Черновцы
    Я шось не розумію, а хто заважає будувати на місці проектного будинку за такою ж технологією? Напр. 7х6 м з мансардним 2-м поверхом вже буде цілком достатньо (~ 70-75 м.кв). А якщо бруси покрутило, то їх бажано пропустити через фугувальний верстат, а потім розпустити навпіл. Самі кажете, що у знайомого є столярний цех. На фото приклад будинку з мансардним поверхом, там моя доця живе. Проектував із знайомим архітектором, будував із знайомим будівельником. Визначайтесь з місцем будинку, а далі поспілкуємось в ЛС.
    Кошевого_36.jpg
     
  8. serv

    serv Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    украина
    На місці проектного будинку буде будуватись мій син,колись-можливо,так як ділянка досить велика. А я для себе з дружиною хочу побудувати невеличний будинок. А бруси зараз так виглядають
     

    Вкладення:

  9. Snussik

    Snussik Майстер

    Повідомлення:
    290
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    Черновцы
    Тепер все зрозуміло. Бруси виглядають нормально. Просить знайомого, у якого є столярний цех, розпустити і профугувати всі під розмір 140-150 х 60-70 мм. Потім обробіть їх рідким склом.
    Якщо на виставлений каркас з брусів закріпити шурупами (не цвяхами!) OSB 10мм, як ззовні, так і зсередини, то нішу можна засипати тирсовим розчином (5 л тирси на 1 л цементу, у воду добавити рідке скло: 10 л води на 2 л рідкого скла, і цим розчином заливати цементно-тирсову суміш. Рідке скло + цемент роблять тирсу негорючою, негниючою, неїстивною для шкідників і бактерій. Для висихання розчину не треба з зовнішньої сторони зашивати OSB до верху, лишіть 15-20 см і тимчасово затягніть брезентом, щоб розчин не вивалився. Фундамент можна робити свайним (подивіться відео на цьому сайті:
    http://orchardo.ru/145-svaynyy-fund...bivnyh-i-buronabivnyh-svay-svoimi-rukami.html
     
    serv подобається це.
  10. serv

    serv Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    украина
    я от сидів на сайті aeroc,рахував,виходить сама коробка без перегородок,з блоку 37,5х20х60 виходить 480шт по ціні епіцентру 65,88= 31000 грн-крутовато для такої коморки
    --- добавлено: 30 лис 2016 у 20:09 ---
    а достатньо буде ширини 60-70мм? це буде приблизно такий каркас як на фото?
     

    Вкладення:

    • CAM01530.jpg
      CAM01530.jpg
      Розмір файлу:
      165,4 КБ
      Переглядів:
      21
    Останнє редагування модератором: 8 гру 2016

Поділитися цією сторінкою