Сделай сам гипсовый камень

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем sekretgipsa, 8 січ 2010.

  1. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Тьху-ти, я вже мішок гіпсу купив та балон силікону. Ну і де той "sekretgipsa" подівався?
     
  2. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    Красивая форма плитки, раньше из гипса делали плитку под мрамор, а сейчас - под природный камень. Неплохо еще из гипса, вперемешку со стружкой, изготавливать и перегородочные блоки, толщиной 120 мм.
     
  3. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    А рецептом з пропорціями не поділитеся?
     
  4. kikers

    kikers Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    2
    та секретгипса тут вже не появиться тільки-но зайшла мова про славнозвісну:K:down:компанию Спиритит - Гипсополимер.то одна і та сама шарашкіна кантора. я мав свого часу гіркий досвід співраці з ними.
    зараз виробляю декоративний камінь і можу помогти в питаннях які вас цікавлять.
     
    1 людині також подобається це.
  5. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Цікавлять. Для себе зробив би і декоративний камінь для внутрішнього оздоблення, блоки зі стружкою для перестінок. Але бажані пропорції не знаю, а гратись в юного дослідника-теж не маю часу. Якщо не шкода, то поділіться технологією. Бажано якщо є без додавання особивих інгредієнтів, бо у нашому "селі" важко знайти щось подібне. Буду дуже вдячний
     
  6. kikers

    kikers Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    2
    особливих індгредієнтів і не треба. це гіпс і вода.сипите гіпс в воду замішуєте заливаєте в форму і все. вроді все просто? тут купа нюансів.можете ше використати фіброволокно.для покраски декоративного каменю жилізноокисні пігменти. саме важливе форми. бажано шоб були з поліуретану чи силікону. вони порівняно з самим гіпсом дорогі. десь від 300гр. за кілограм. от такі то справи. ну а перед тим як захочете шось робити треба 10 раз подумати.якшо хочете для себе більше 20 метрів каменя то вигідно купити форму на 0.25м2 і за один день з такої форми зробите 3-4м2. якшо для виробництва форм треба більше і такдалі........
     
  7. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    И гипс нужен не Г-5 с Эпицентра а Г-14 хотя бы.Это где-то нашел когда сам думал себе изготавливать. Но хлопотно это.
     
  8. kikers

    kikers Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    2
    гіпс підійде і г-5 б2. навіщо г-14. майже всі виробники працюють на г-5.
    попробуйте собі вилити камінь з г-5 з додаванням фібри поліпропиленової і тоді підіть в епіцентр порівняєте свій каміньчик з будь-яким іншим гіпсовим.результат вас здивує, бо суттєвої різниці ви не побачите. в нас просто часто замість гіпсу г-5 можуть підсунути г-4 або ше гірше - суміш якихось відходів де частка гіпсу 20-30% від маси того шо вам продають.
    взагалі вибір гіпсу тоже дуже делікатне питання. якість буде відбиватись на виробі і роботоспособності форм.але попробувати завжди можна.на перший погляд нічого складного, але як я вже писав є дуже багато важливих ніби дрібничок, які в свою чергу можуть перерости в великі проблеми.саме важливіше вивчити техніку покраски. я би виставив свої роботи але не знаю як то зробити на вашому форумі?
    то тільки на фірмах типу Спирит Гипсополимер все деже легко і гладко(ну наприклад вони декларують шо з одної форми 0.25 м2 можна вилити до 10 м2 за одну зміну 8год-нонсенс .замануха шоб продати свої неякісні або б.у форми якшо хочте я покажу який брак вони мені продали і за якими цінами. коротше просто обдурили тим - шо дадуть технологію і безкоштовне практичне навчання-развод)насправді дуже важка робота.drel:rubanok:
     
  9. pol-za

    pol-za Майстер

    Повідомлення:
    223
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    Винница
    Меня вот интересует следующее:
    - раскраска пульвером не дает 100% гарантии сохранения цвета потому что это поверхностная обработка
    - как долго служит такой "камень" если применяется для наружной отделки
    - наверняка кроме гипса в составе есть еще что-то, удорожающее конечный продукт.

    Вот нужно мне облицевать цоколь избушки, где гарантии, что не потрескается через год-другой?
     
  10. kikers

    kikers Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    2
    нема гарантіїї і ніхто не дасть.гіпс на фасад тим більше на цоколь використовувати не можна.beer
     

Поділитися цією сторінкою