Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового пилососу)

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем Voyutichi, 7 січ 2010.

  1. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    В такому разі можливий такий варіант:
    від"єднати щіткотримачі і широкою шліцевою викруткою затиснути між ламелями колектора і попробувати відкрутити, якщо не вийде - спробувати виготовити 2 клини і запхати їх між корпусом і колектором.

    Добавлено через 2 минуты 45 секунд
    А плоскогубцями за вже попсовану крильчатку не можливо втримати?
     
    1 людині також подобається це.
  2. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового пило

    Власне так і робив. Але видно гайка закипіла ..... прокручується сам ротор ,а крильчатка на місці.З клинами теж не проходить.Корпус зроблено з тонкого металу і жорстко закріпити за визначенням неможливо.Думаю що причина в ідеології"не ремонтуй,викинь і йди купуй нове"- швидше всього таке саме лайно....:down:
    Вдячний за поради і співучасть:Hi:
     
  3. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Re: Відповідь: Re: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового

    Можна ведешкою попробувати залити, аби не відступати!
     
  4. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Відповідь: Re: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового

    gogeloВ мене такаж сама біда.Там спецітельний ключик потрібен.Я вже відірвав крильчатку, а в прижимній пластині висвелю два отвори під ключик від болгаки.Думаю спрацює
     
  5. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Зображення0362.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 7 вер 2015
    2 користувачам це сподобалось.
  6. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового пило

    alexduc, Такий варіант можливий ,хоча у мене ця деталь теж прокручувалась.Я придумав затискати сам колектор хомутами для кріплення труб1\2",але це не варта втраченого часу. Сам ротор виявився підгорівшим ( дуже часто трапляється -помітив). Тому якщо Ви впевнені в роторі - можна пробувати....але попередньо огляньте ротор і сам колектор.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  7. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Відповідь: Re: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового

    gogelo, начебто робочий.Жінка вирішила купувати кращій,так що цей залишиться мені на забовечки.Буду мати час, щось пан склєпає.drel
     
  8. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до

    alexduc, Вірю що "пан сам склепа"victory
    Але для інформації -такий двигун можна купити на радіоринку за 220 грн(новий):-[
     
  9. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон

    купить завжди встигну,але щє той не доломав:-D
     
    1 людині також подобається це.
  10. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Побутово-майстерський пилосос своїми рук

    alexduc, Чекатиму на звіт! Успіхів!
     

Поділитися цією сторінкою