Котельня якої ще нема...

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Sufiy, 20 лис 2016.

  1. Sufiy

    Sufiy Майстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    55
    Виникла потреба в створенні цієї теми, так як котел вже зробив та випробував. Частина перша


    Частина друга

    Частина третя, випробування

    Та частина четверта, сам теплоакамулятор

    Пока не сезон збираю потроху обвязку для котельні. Вчора забрав з НП товар зворотній клапан та термозмішуючий клапан VEXVE ALV 3133 61°C DN32 1 1/4" . На початку розмови з менеджером по продажам хотів брати ГЕРЦ, але продавець не рекомендував брати термостатичний клапан цієі фірми, через те що у них багато відмов від цих клапанів, так як вони згодом закисають и не працюють. Порекомендував брати клапан VEXVE . В принципі зовнішній вигляд має солідний. Але виникло питання по відключанню байпасу після виходу котла та акамулятора на робочий температурний режим. Я так розумію він не відключаеться. На мал 01 опис роботи клапана. Менеджер говорить що клапан, байпас відключає. Де правда, а де ні тяжко розібрати, так як може чогось не розумію. Обіцяв в понеділок дати телефон їхнього сервісмена який ці клапана встановлював без балансіровочного вентиля. В принципі перед клапаном можна поставити шаровий вентиль, та після виходу системи на темп. режим відключати байпас. Але воно мені треба?)) Хотілось нажати кнопку ПУСК на контролері та йти відпочивати) Схему підключення клапана не малюю, так як вона класична мал. 02 Сам клапан з різних ракурсів мал 03, о4, 05,06, о7. Може хтось щось підскаже. Як підключити без вентиля, або може то не критично що байпас не відключается? Якщо пропускати через байпас якусь кількість теплоносія, тай нехай циркулює по малому колу не заважаючі системі. Жду порад. Сервіс-мен з яким буду розмовляти ,100 відсоткової довіри не викликає. На вуха навішати, що 2 пальці об асфальт) З повагою до форумчан.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 21 лис 2016
    pic16f887, predka та Papp Janos подобається це.
  2. Smarodina

    Smarodina Прораб

    Повідомлення:
    503
    Симпатії:
    258
    Адреса:
    Харьков
    О, валерын котел, я такой делал.
     
    Sufiy подобається це.
  3. Sufiy

    Sufiy Майстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    55
    Да, это Валерия котел. Я только добавил регулировку первичного воздуха. У вас уже работает?
     
  4. Sufiy

    Sufiy Майстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    55
    Все таки вирішив залишити цей клапан. Хоча продаван давав можливість поміняти. Розмовляв з сервісменом, який ці клапана монтує. Вони замість балансіровочного вентиля (який коштує на тищу більше ніж сам клапан) встановлюють вентиль-заслонку. Шаровим краном збалансувати неможливо. Виглядає так:
    Вентиль- заслонка.jpg
     
  5. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    я також такими заслонками СО відрегулював у себе в будинку і дочці в хаті поставив на всі батареї, крім самої дальньої,. підрегулювали, скрізь доходить тепло як треба.
     
    Sufiy та Дмитрий ДАР подобається це.
  6. Smarodina

    Smarodina Прораб

    Повідомлення:
    503
    Симпатії:
    258
    Адреса:
    Харьков
    я так и не попробовал, продал той осенью.
     
    Sufiy подобається це.
  7. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Шаровым сбалансировать можно,пройденный этап,но сейчас открыт полностью,главное трубу байпаса на диаметр,полтора меньше,ракэта,никакие краны не нужны,подмес всегда,обратка всегда не меньше 61,правда у меня Херцовский но принцип я так понял у Вексве тот же.
     
    Sufiy подобається це.
  8. Sufiy

    Sufiy Майстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    55
    А у тебя, то же байпас неотключаемый? (Ничего что на ты? Земляки все же)) Мне, просто монтажник что монтирует системы отопления с той фирмы что продала мне трехходовик, сказал что шаровый не пойдет, надо вентиль заслонку. Она в принципе 50 грн стоит. Не дорого. Уже заказал.
    --- добавлено: 22 лис 2016 у 18:49 ---
    Меня интересует сам процесс балансировки. Как определить баланс? По температуре что пошла на систему и по температуре байпаса? После балансировки кран остается в этом положении и больше не крутиться. То есть после нового розжига вентиль не трогаем?
     
    Останнє редагування модератором: 30 лис 2016
  9. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Можно и на ты,а земляк,подробнее откуда ты.По поводу балансировки,у меня три термометра как в Ладоматте,по ним балансируется отлично,но, первый сезон крутил, балансировал,потом забросил это дело,тупо труба байпаса на 20, основные где насос 25, сам трёхходовик на 32,зря деньги потратил на такой большой диаметр,всё работает на ура,вход в котёл всегда 61 при холодной системе,по мере прогрева обратки Т повышается пропорционально.По поводу крутить каждый раз, не надо,раз выставил и всё,но по правильному нужен кран который стоит дороже термостата,как называется не помню.А сейчас у меня вообще термопатрон поменяный на 75,вот где красота,обратка 75,котёл 80-85,только шелестит:vo:ТУХ в режиме 130-150,минимум 100-120,в разгон не больше 180,но разгон турбики помогают стабилизировать.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  10. Sufiy

    Sufiy Майстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    55
    С Андреевки я) Зовут Юра, тебя кажись Сергей. Видел и читал твои посты.
    Один на байпасе, один на линии от ТА до 3 ходовика и третий на лини от 3ходовика до котла?
    У меня та же ситуация)) Ну ничего, за то ничего не застрянет.
    Балансировочный, цена меня испугала))
    Интересует что за штука? Встречал на форуме но как то не понял его функции.
    Это турбулизаторы?
    У тебя труба байпаса дюймовая. А если полдюйма- на 15 пойдет? Или лучше 20? Ну вроде что хотел, спросил))
     

Поділитися цією сторінкою