пінополістиролбетон

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Shejk, 15 лис 2016.

  1. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    доброго дня! надумав утеплити перекриття пінополістиролбетоном. чи має хтось досвід роботи з таким матеріалом? якщо так, то підкажіть, будь ласка, чим з професійної буд. хімії можна замінити сдо?
     
  2. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    невже ніхто не робив пінополістиролбетоном?
     
  3. Андрей727

    Андрей727 Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    46
    Адреса:
    Днепр
    Довольно редко у нас используется. По возможности, лучше его заказать на бетонном узле - цена вряд ли будет выше, а вот качество практически гарантированно (если не где попало заказывать).
     
  4. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    планую сам зробити
     
  5. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Сам і робив.Чистову стяжку заливав.
     
  6. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    цікавить яка пропорція, які добавки використовували і який результат?
     
  7. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Непамятаю,но "шаріків" сипав багато.Не сподобалося лише тим,що як рідший розчин то всі шаріки плавають зверху,а ще "стягувати"правилом дуже погано.Ідеально рівну стяжку чистову тим не залити.
     
  8. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    ви робили з піском?
     
  9. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Так,з піском.Мені було головне не теплопровідність,а обьем.В бетон має іти на ура,а от щось менше не дуже.Не ппросто на 3-5 см давати розчин густий,та ще як заглажувати вода з тими шаріками виходить на верх,вони плавають і заодно друть поверхню стяжки попавши під правило.Ідеальної поверхні,в мене не вийшло через горошки,але мені і не треба було-прибивав фанеру під паркетну дошку.
     
  10. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    пробував робити без піску (теплоізоляційний)... Гранули не вспливали, затягується добре... Звичайно, що поверхня виходить не ідеальна, але під плитку, чи ламінат піде. Ще можна зверху затерти рідким піщаноцементим рощином (1:1 - 1:3) товщиною 1-3мм, тоді поверхня вийде як у звичайній затертій стяжці. Правда в мене чомусь не получився такий міцний як би мав бути, але це був пробний заміс з старого цементу, з грудочками, який вже покрився твердою скоринкою і без пластифікатора та іншої будхімії. Ще не знаю чи вгадав пропорцію цементу, бо треба було давати по масі, а я давав по обємі.
     

Поділитися цією сторінкою