Чем грунтовать стены перед обоями?

Тема у розділі 'Лаки и краски', створена користувачем Lee, 4 січ 2010.

  1. Анастасія Пилипівна

    Анастасія Пилипівна Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Ирпень
    А можете трошки детальніше про причини посіріння стін розказати, чи дайте лінк, де це можна прочитати. Бо в мене у батькыв в зимовій кухні стіни були просто побілені і отзараз вони хочуть туди поклеїти обої, але стни місцями сіруваті, я думаю, що від вологи, бо якраз біля підлоги є такі плями. Хотіли Снєжкою грунтувальною фарбою перекрити, але тепер я думаю, чи не переведем продук задарма.
     
  2. ADLER UKRAINE

    ADLER UKRAINE Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Гостомель, Ленина 68
    Держите ссылки: http://www.arwela.info/ruweb/plesen.htm и http://www.remont-doma.net/sireet_stena.html
     
  3. helgaa

    helgaa Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    8
  4. Анастасія Пилипівна

    Анастасія Пилипівна Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Ирпень
    Судячи із чудової та інформативної статті про плісняву, що причиною плісняви у мене була волога з підвалу. Добре, що інтиїтивно вгадали і снєжківська грунтувальна фарба допомогла. Але от далі вже треба щось вирішувати з підвалом, бо це ж може пляснява знову з'явитися.
     
  5. Reinbaun

    Reinbaun Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    3
    Да, я тоже почерпнул для себя полезную информацию. У родителей в комнате в панельном доме плесень зимой все время появляется. Теперь буду бороться с ней:)
     
  6. helgaa

    helgaa Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    8
    У нас как раз тоже только зимой появляется плесень на стене в одной из комнат. Может надо брать краску для ванной от Снежки. Есть у них новая специальная. Она как раз от плесени, сырости. И покрасить ею комнату.
     
  7. Kloo

    Kloo Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    2
    Попробуйте, краска должна быть неплохой, по крайней мере дргие продукты Снежки меня не подводили. Но сначала выведите плесень, а потом уж красьте, а то только зря переведйте деньги и продукт.
     
  8. helgaa

    helgaa Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    8
    Где-то вычитала, что Снежка в свою краску добавляет наночастицы серебра, что помогает убить микробы на тех поверхностях, которые ею окрашены. Может это и плесени касается.
     
  9. Kloo

    Kloo Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    2
    Частицы серебра добавляют в краску для ванной и кухни, для предотвращения возникновения плесени и бактерий. Насчёт остальных красок Снежки не могу сказать. Они во все тефлон добавляют, а вот серебро - не знаю.
     
  10. helgaa

    helgaa Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    8
    Чего только не придумают! Скоро в краску будут стволовые клетки добавлять.:vo:
     
    Reinbaun подобається це.

Поділитися цією сторінкою