Підлога з ОСБ

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем barnych, 12 лис 2016.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Рігідур то є гіпсоволоконні листи для підлог.факт що вони є жорсткіші ніж осб.у вас 30мм склеєні з скількох шарів? 400мм то є відстань між лагами?вибачаюсь що турбую в догонку то так для доповнення теми.ОСБ доволі мякі плити то більше підходить для плаваючоі підлоги і все одно знизу добре давати втоплені в пінопласт ребра жорсткості з планки десь 30на50мм.можна робити сендвіч осб ппс осб.по швах ппс розміщуючи планки на товщину ппс.то мабуть з кроком 50 на 100мм.а краще даваьи листову вату то зменшить барабанний ефект.
     
    Останнє редагування: 3 лис 2017
    Karmadon подобається це.
  2. Karmadon

    Karmadon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.100
    Симпатії:
    4.768
    Адреса:
    Чернігів
    З двох.

    Так.
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Зкінчилась в мене пачка польського осб.купив украінського виробника є. Був трохи ошелешений пишуть осб-3, а тягне то на осб-2.Клею мало і відповідно набагато мякші листи і чутливіші до вологи - розбухають ще й нерівномірно. З пінопластом та ж картинка 35ка щось середнє між 25кою і 35кою польського виробництва. У нас на базарі ппс є, але мабюуть краще вже працювати екструдованим коли перейти на украінський.
    Осб якщо то не робиться під лінолеум або ковролін краще рознести в періг осб планка 50на30 осб.планку дати з кроком 25см. Простір між планками я заповняю тирсою маю того без міри.
     
    Останнє редагування: 5 гру 2017
  4. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    Ще одне запитання. Маю в веранді санвузел, де бетонна підлога (розміри 1,8 на 1,5м.). Хочу утеплити підлогу, для цього є максимум 8-9 см. Розглядаю декілька варіантів:
    1. ЕППС (50мм на клей) + ОСБ (12-18 мм продюбелити ) + ліноліум
    2. ЕППС (20 мм на клей) + армування і заливка (60мм.) + ліноліум або плитка.
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Унітаз підвісний?
    Я робив плитку.але досттатнньо стяжки з клею армованого металічною штукатурною сіткою з дроту 0,8.товщина стяжки вийде десь коло 2см.плюс плитка з клейом то буде 3-3,5 см.підвісний унітаз є кращий в експлуатаціі.мені то задоволення 15 років тому обійшлось 100& плюс робота яку для себе не обраховував.
    Осб роблю в житлових приміщеннях.
     
    Микола2008 подобається це.
  6. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    Унітаз звичайний.
    "Пиріг" планую такий: ЕППС (30 або 40 мм. на клей) + армування сіткою (чи можна використовувати пластикову сітку?) + заливка 15-20мм + плитка на клей.
     
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Можна і пластикову.Вертекс є добрий.
     
    Микола2008 подобається це.
  8. SergiySt

    SergiySt Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Доброго дня!
    Якщо буде Ваша ласка, допоможіть з таким питанням.
    В будинку почала гнити підлога. До грунту від досок - 20-25 см. Лаги ті горе-будівельники поклали на цеглу і вони також гнилі.
    Вихід - робити стяжку. Але є багато обставин, через які проблематично зробити звичайну бетонну стяжку. Читав про суху стяжку з крихти керамзиту, поверх якої або гіпсоволоконні плити Knauf, або прості OSB. Але така стяжка має ряд недоліків, серед яких головним вважається боязнь вологи. А приміщення - то кухня. Яка Ваша думка? Чи є альтернативні варіанти, щоб можна зробити максимально швидко?
     
  9. анрі13

    анрі13 Інженер

    Повідомлення:
    600
    Симпатії:
    937
    Адреса:
    Рівне.
    Дерев"яна (дошки) підлога 60-тих років, є вентиляція. Хочу покласти зверху ламінат. Чи не зіпсую дошки?
     
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Я колись мав щось подібне.то посипав грунт піском.5см.нпстелив рубероїд.даліі насипав керамзіт.
    Потімплложиводин шарллистів магнезитової плити.знизу ззвязавши плитти ребрами жорсткості з сд -60.

    По верху прикрутив шурупрами з преесшайбою штукатурну сітку і полижив на клей плитку.
    Розбііка старої підлоги деньмонтаж нової день.
    На третій день почав плитку.пів кухнні день, пауза день друга пловина день.
    За тиждень пілога була замінена і готова до вжитку.
     

Поділитися цією сторінкою