Підлога з ОСБ

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем barnych, 12 лис 2016.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    якщо то перший поверх у вас дуже холодна підлога.
    --- добавлено: 20 лис 2016 у 17:41 ---
    є в мене знайомий.що колись працював у нас прорабом а зараз на пенсії. то той наскладав там шторцом пляшки а на то поклав підлогу.я зробив висновок що і то реальний спосіб при обмеженні в коштах.
     
    Останнє редагування модератором: 28 лис 2016
  2. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Другий поверх. Плита перекриття, 15 см керамзиту, 5-7 см стяжка, осб 10 мм, паркетна дошка 18 мм. Не думаю що холодна.:)
     
  3. Karmadon

    Karmadon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.100
    Симпатії:
    4.768
    Адреса:
    Чернігів
    6 метрів на 6 метрів на 0,6 метра = 21 куб пляшок. Я стільки не випью :-D

    Хоча ідея непогана. І вентиляція і підпор.
     
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я то теж сприйняв з подивом. але хлоп реально то зробив.причому то не поодинокий випадок і не тільки в нас.десь в 90стих в оломоуці що на мораві ще один на моїх очах зробив був так само.але у них є роздільне збирання сміття.то він просто привіз пару разів контейнер з склотарою.
    хоч я прихильник масових буд матеріалів - шар піску рулонна гідроізоляція шар керамзиту шар утеплення ...
    в мене зараз теж на черзі подібна робота.але трохи складніша.є порушена гідроізоляція в стіні. отже потрібно демонувати деревяну підлогу якій 50 років .відновити гідроізоляцію.зробити підлогу.то вже як закінчу обкладати вхідні сходи керамікою потім внутрішні потім викінчу освітлення сходів на датчики руху так перероблю батарею опалення в кухні плюс освітлення і монтаж меблів. хата жила так що то бачу вже по святах.
    --- добавлено: 20 лис 2016 у 18:04 ---
    люба стяжка якщо вона без підігріву холодна.хіба що у вас як фінішне покриття є коркова підлога.
     
    Останнє редагування модератором: 28 лис 2016
  5. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    Переношу своє питання вже в цю тему:
    Підкажіть, будь ласка, як краще зробити ремонт підлоги в коридорі в веранді. Зараз на лагах лежать дошки 35 мм (клались 25 років тому). Дошка ще ціла, але в деяких місцях прогинається. Планую зірвати підлогу, при необхідності, поміняти частину лаг і дошок. Потім покласти плити ОСБ, підкладку і ламінат. Спочатку думав на плити ОСБ покласти ліноліум, але кажуть, що він швидко зруйнує дерев"яну підлогу і плити.
    Що порадите по цьому питання?
    Після того як причитав цю тему залишились ще питання:
    Чи можна класти ліноліум на плити ОСБ?
    Чи можна робити таку підлогу: лаги, дошки, пінопласт(ППС чи ЕППС), плити ОСБ (прикрутити шурупами до дошок) підкладка і ламінат?
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    деревяні підлоги потребують вентиляції.розберете побачите що там увас зі старою підлогою.по підлозі між дошками і осб пінопласт дати можна.а по осб і лінолеум теж. голове правило не нехтувати вентиляцією. останім часом дерево стало дуже коштовним матеріалом. а ппс ні, що призвело до його поширення. але ппс має і свої плюси. якщо ви в товщу матеріалу закладете фольгу то в кінці є можливість по місцю при монтажі ламінату дати плівковий інфрачервоний підігрів.на етапі монтажу ламінату як правило розміщення меблів вже відоме.при використанні фольги потрібно вреховувати що в сторону створення таплового дзеркала потрібно мати 3см ппс.тобто оптимально її використовувати в товщі пінопласту.в епіцентрі я бачив таку заклеєну в поліетилен разом з будівельним флизеліном.
     
    Останнє редагування: 12 січ 2017
    Микола2008 подобається це.
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    натрапив на ситуацію подібну до вашої. правда за рівнем води краща. треба змінити підлогу на лагах класичну з дощок що вже дожила. то мабуть закопаюсь щоб був метр підвалу для тех інсталяцій а підлогу закладу з зашитими в ппс балками з швелерів для гкл. по верху осб. з низу перетягну сіткою з клеєм.
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я за хвилю робитиму інакше. підпорки з відїздженої гуми заповнені будівельним сміттям.на то балка з ув 100 зкуручена на трубу в середині з пінопластом. з кроком 1м. по верху пиріг з ппс забитим в двотавр зкручений з уд 60.з кроком0,5м. по верху накладу ппс па монтажний клей і осб в два шари.
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Художнік!
     
    WalterCV подобається це.
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    мені потрібен техпростір під підлогою приблизно метр для комунікацій.
     

Поділитися цією сторінкою