Металообробні верстати в столярній майстерні

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем woxhol, 9 лис 2016.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    В залежності від інтенсивності використання,ретельності виробництва,матеріалів з яких виконаний вузол,навіть якщо вона не люфтить поки що,то рано чи пізно залюфтить обов'язково.Ті станки зроблені щоб їх купляли,і чим по більше,і чим частіше..Нема смислу вкладати страшні гроші в виробництво того, що буде роками служити без заміни.Одне діло це державні програми індустріалізації країни де у виробництві верстату приймали участь інститути а інше діло комерційне виробництво.Якщо той верстат тут коштує 5-6 тисяч то можна уявити його ціну з заводу...Це напевно 1 тисяча грн..А може і меньше.Дальше думайте,чого можна очікувати від верстату з копійчаною собівартісттю.
     
  2. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    То вже історія але трохи розкажу який був процесс:-D.Значить попався мені Єреванський станок і дуже скоро я зрозумів чого всі шарахкаються того міста:-D.Значить скоренько його підремонтувати не вийшло,...станок дуже довго збирався до купи.Ще на заводі його зібрали як небудь,потім його експлуатували ізверги.Кожен вузол того клятого ствнка потребував або заміни,або доробки,або переробки.І от пройшов майже рік як можна твердо сказати що він введений в експлуатацію і працює повний робочий день.Це при тому що 16к20 розкомплектованого я ставив на ноги один місяць..
    Хотів вставити декілька фото а файли виявляється завеликі....Колись пам'ятаю було дуже зручно тут вставляти фото а тепер потрібно стискати...що мені робити зовсім не хочеться,вибачайте..:Hi:
     
    slavko.malynovsky подобається це.

Поділитися цією сторінкою