Металообробні верстати в столярній майстерні

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем woxhol, 9 лис 2016.

  1. GRANT

    GRANT Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    32
    патрон треба купляти новий , як підшипники передньої баки , що показує мікрометр індикатор
     
  2. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Патрон там є.Потрібно тільки кулачки бо ті що є проточені для певної операції .Шпіндельні підшипники вроді в нормі.Вчора тиснув ломом то натиснув півсотки.
     
  3. GRANT

    GRANT Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    32
    витримати сотку , потрібно добре налагодити увесь станок , кулачки гулятимуть в зношених пазах старого диску патрону , про точні роботи можна буде забути , залишиться лише точити не точні роботи ,завіси на ворота .
     
  4. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Не наганяйте жахів.Я не збираюсь робити з станка сверхточного.Станок куплений не для Ютубівського шоу по відновленню і проточці кулачків в ноль.Станок куплений для звичайної роботи.Точність цих виробів від 0.05 до 0.1.Думаю з таким справиться.
     
  5. GRANT

    GRANT Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    32
    не лякаю просто прийде до вас замовлення розточити шків в середині на 3мм , а станок не точний , і клієнт отримає після розточки віброшків , станок треба весь розбирати , шабрити підганяти , точний станок дешево можна купити лише у вдови покійного знаменитого токаря . чекаю ваших відео про налаштування верстатика.відео вам в дарунок може стане в пригоді
     
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Ви неуважно читали перший пост.Станини шабрити не потрібно.Там яма 4 сотки.Я ше не вар'ят щоб катати станину по всій Україні через 4 соткиCrazy,або шабрити її вручну,і понашабрювати пропелерів.Поперечка вся капіталена,перешліфована,розбивки ще не робив бо черга не дійшла.
    :-D це Ви хочете щоб я викинув з життя півроку щоб можна було шків на 3 мм розточити.Якось переживу таку втрату.При потребі я його розточу на іншому станку,з ямою на станині 0.5 мм.
    Дякую за відео але напевно не чекайте :-[.Я не блогер і не маю часу знімати кіно.Кіно це віртуальне життя,а в мене тут реальні речі...:Hi:
     
  7. GRANT

    GRANT Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    32
    я вам завидую , добре мати будь-який верстатик чим ніякий .
     
  8. GRANT

    GRANT Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    32
    відео про відновлення станка
     
  9. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Не хотів Вас засмучувати:-D і відзняв коротеньке відео про розточку з.б на цьому станку.До речі станок вже давно в роботі,якщо треба вточити шківа то вже можна:-D
     

    Вкладення:

    GRANT та slavko.malynovsky подобається це.
  10. GRANT

    GRANT Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    32
    скільки все коштувало.
     

Поділитися цією сторінкою