Металообробні верстати в столярній майстерні

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем woxhol, 9 лис 2016.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    В зв'язку з частою необхідністю в токарних роботах для обслуговування своєї столярної майстерні нарешті було придбано токарний верстат ИТ 1 м з подовженою станиною,в народі "ітешка".Це перший вестат з того всього металобрухту що я бачив за рік який надавався для роботи відразу.Хоча промірявши биття валу його прийшлось зняти і замінити підшипники а задній підшипник трохи модернізувати,тобто переробити на рад.опорний.Слово "верстати" в заголовку не випадкове бо на даний момент розглядається питання придбання широкоуніверсального вертикально-горизонтального фрезерного верстату 6т80ш прибалтійського виробництва....хоча не факт що це буде саме він,ціна заявлена за нього трохи кусається і на данний момент продавець напевно обдумує мою пропозицію ціни....бо не дзвонить:-D.Станок помалу перебирається,там докрутити там прикрутити там масло підтікає там те там се.Але і кожний день працює,навіть є вже перші вироби з латуні для сходових кріплень.Ще потрібно купу всього виточити по дрібницях а досвіду дивлюсь дуже мало,з моменту останнього контакту з токаркою пройшло багато часу от і приходиться заново вчитись точити поламані відрізні різці:-D.Після ліквідування всіх протікань масла станок планується трохи розібрати і пофарбувати а також відновити шильди,до речі хто знає де можна або спосіб буду вдячний.Ну поки все,по ходу буду викладати матеріал:Hi:
    1.jpg 2 (1).jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 17 лис 2016
    volandemare2, Karmadon, slavko.malynovsky та ще 1-му подобається це.
  2. андрій хмур

    андрій хмур Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    9
    Красота! А в мене тв-шка добита ,руки не доходять пришабрити втулки на валі , столярки валом.
     
  3. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Не засмучуйтесь,99% всіх металообробних станків що я бачив останнім часом придатні хіба болтики точити і то плашкою різьбу нарізати:-D,файного верстата продають або за страшні гроші або під дулом пістолета:-D,бачив станки з консервації-всередині масляна суміш з водою,ні один вал не крутиться,станок треба розбирати до гвинтика і все мити,не факт що він буде відразу працювати бо заводського браку в ті часи було багато,відновити тв-ешку простіше а ніж більші станки.
    Може мали на увазі проточити або шліфанути?Не можу уявити як втулки шабритиdntknw
     
    Останнє редагування: 10 лис 2016
  4. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Поки небуло світла ремонтуємо і модернізовуємо.Патрон новий корейський буде тільки завтра тому перед установкою в "нулі" потрібно бути впевненим в супорті і т.д.Зняв різцетримач і поперечну подачу,бруд в перемішку з мет.стружкою,якийсь мудрий чоловік на направляючих зробив пропили болгаркою,біля смазочних отворів,погано то чи добре поки не знаю але те що тепер треба тримати цей вузол в стерильності і унеможливити попадання дрібних частин це точно,відчищаю все до металу,супорта малювати не буду нехай буде в рідному кольюрі,потім помалюю накладку фартуха,вінт поперечний напевно поїде на проточку.Знімаю супорт,фартуха поки не рухаю,далі побачим.
    11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG 15.JPG 16.JPG 17.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 17 лис 2016
    podkova1975 подобається це.
  5. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Потроху відчищаєм станок.Перебрав усі пильники,трохи помалював.Надибав нового 220 патрона,корейського,нового правда трохи заіржавленого:-D,каустична сода і 70 ампер зробили свою справу але поверхневі раковини залишились,добре що всередині і на пазах все добре.Поки поставив на станок.Промірявши на посадковому конусі биття виявив 5 соток,вал трохи потовчений,"папєреднікі"при заміні підшипників забивали вал молотком напевно:(,натомість я його запхав З,Б,тепер незнати чи вал кривий чи конус побитий.В любому випадку перед проточкою кулачків конус треба проточити але я ще не рішився,трошки стрьомно бо маловато досвіду.Сьогодні виготовив з нєржа ключ для патрону,фрезерував також на токарному затаскаючи в патрон фрезу а вал ключа в різцетримач,тішився як мала дитинаCrazy.P/S-то тільки я не бачу попередніх фото в темі?
     

    Вкладення:

    Karmadon та slavko.malynovsky подобається це.
  6. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Привіт Орест,:Hi: бачу ти столярку відсунув на задній план, я такий самий, не подобається якийсь болт яким користуюсь роками- біжу точити, свій ключ до патрона робив так само як і ти, тільки з простого металу і вже вспів зломати, тре щось міцніше, недавно потрібно було заточити фігурні ножі - зробив зажим до заточного станка, словом до токарного як магнітом тягне...
    я також не бачу, думав то мій старий компютер щось не стягує
     
  7. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    То смішно але я чітко постановив до 19:00 до станка не підходити бо столярка правда трохи відступилась а час йде і замовники чекати не будуть.:-D
    --- добавлено: 14 лис 2016 у 22:49 ---
    підкинути нєржа?
     
    Останнє редагування модератором: 22 лис 2016
  8. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    А від 19 до скільки?
    підкинь якщо можеш.
     
  9. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    В 22:30 Люба йде рубільнік виключатиCrazy
     
    bogdansv та slavko.malynovsky подобається це.
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Можна трохи більшe про іржавого патрона, каустичну соду та 70ампeр?
    Я так розумію цe було про видалeння корозіі?
    Ранішe нe чув про такий спосіб, цікаво.
     

Поділитися цією сторінкою