Дымосос

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Grobik, 18 жов 2016.

  1. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @ЮраНовик, Йому про це вже декілька людей писали! а він не вірить. Коли кортить то можна і
    Ось дим у "діжку збирають" на 8:24 видно.
     
    pic16f887 подобається це.
  2. Grobik

    Grobik Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    25
    @ЮраНовик, я это понимаю, поэтому и написал что дымоход 6 м. Думаю что 6 м должно хватит. Если будет "мешать" дым, то сможет поднять еще на необходимую высоту. Без дымососа надо минимум 15 метров.
     
  3. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    @ЮраНовик З димососом зрозуміло, але з турбіною правильно я розумію?. Димогази треба з зони горіння забирати, бо вони заважають горінню, це факт. Якщо теплообмінник має малий опір, то турбіна проштовхне димогази, але все одно концентрація димогазів в зоні горіння буде висока і тому все ж про димохід краще не забувати, щоб він працював в парі з турбіною.
    Якщо котел з турбіною і теплообмінник хоч невеликий, але опір має, то якщо димохід не створить тяги, то і горіння нормального не буде. Особливо при великій кількості легких газів (от коли повністю загрузили дровами), бо температура паде і паде тяга димохода і опір теплообмінника росте при збільшенні кількості димогазів. Якось так...
     
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Но и 9 м трубы + утепление будут стоить +- как дымосос или даже меньше. Срок службы у качественного дымохода 20 лет и больше без ремонтов и обслуживаний. Дымосос это расход электроэнергии, гемар с подшипниками, перегревы... и как бычно 31 декабря в 17:00 нужно сделать срочную ревизию с заменой ... И срок службы при круглосуточной нагрузке= лет 5 если повезёт.
    --- добавлено: 25 січ 2017 у 21:12 ---
    Ой що це? Температура в зоні горіння сягає 1000- 1500С і які матеріали там будуть працювати!
    За стандартними монтажними схемами димсос втановлюється на виході з котла, у розрив між патрубком виходу та боровом (чи димоходом). Димососи розділяють: на періодично працюючи (вмикаються при завантаженнікотла та мають у своїй конструкції "канал прямої тяги" котрий оминає робоче колесо) та дмососи котрі працюють постійно при роботі котла та мають конструктивний елемент МЕО(за роійською абривіатурою) "діафрагма"на зразок фотоапарата за допомогою котрої регулюють розрідження в топці котла.
     
    Останнє редагування модератором: 2 лют 2017
  5. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    Ви мене за ідіота вважаєте, чи просто читати не вмієте?
    @ЮраНовик написав, що якщо використовується турбіна для подачі повітря в топку, то висота димаря не має значення. До чого тут димосос?
     
  6. ЮраНовик

    ЮраНовик Прораб

    Повідомлення:
    662
    Симпатії:
    437
    @LVV,
    Проведите эксперимент и убедитесь .
     
  7. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    Підскажете який для цього експерименту повинен бути теплообмінник і потужність турбіни? Чи опір теплообмінника димогазам і обєм димогазів значення не будуть мати?
     
  8. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Вибачте, я не збирася Вас ображати.
    Димогази то продукт горіння і забрати за допомогою нагнітання неможливо. Вони будуть виперати з усіх найменших шпарин! Забрати можна тільки зменшивши тиск ( а не додаючи, за допомогою нагнітача).
    Ну і заразом описав принципи роботи димососа.
    Одним з прикладів вдалого використання слугує автомобільний "турбонагнітач" де використовується і нагнітання і розрідження одночасно та кінетична енергія маховика- турбіни.
     
    Останнє редагування: 25 січ 2017
    полюс та LVV подобається це.
  9. ЮраНовик

    ЮраНовик Прораб

    Повідомлення:
    662
    Симпатії:
    437
    @LVV, Сколько воздуха подадим турбиной в котел , столько же из него и выйдет дымогазов , если котел не забитый . Не могу Вас понять , будет ли работать котел на одной турбине без дымаря - да будет работать любой котел .
     
  10. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    Схоже @ЮраНовик з вами не згідний.
    Як на мене турбіна для подачі повітря в зону горіння і димохід для забору димогазів із зони горіння працюють в парі і важливі одинаково.
     

Поділитися цією сторінкою