Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем PretorKN, 28 гру 2009.

  1. PretorKN

    PretorKN Новачок

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    Монтажники не економили. Що казали те і купував. Навіть те купував що сам рахував лишнім. Ну але фірма... тіпа гарантія а зараз сво... спирають на ті речі які далеко не правдиві :(

    Вот і з за цого я і звернувся до вас за допомогою.

    Добре. поставити насос, який, куда? і чи він дасть баженого ефекту...

    Добавлено через 2 минуты 44 секунды
    На виході з котла я не памятаю діаметр труби але крани там ідуть 1"

    Добавлено через 7 минут 20 секунд
    Не хочу піжонитися але...
    Судячи з того всього що ви говорите...
    І з того всього, що я знаю про опалення...
    Перша думка завжди правильна. Потрібно було помучитися і самому зробити і зикономити... Алеж де там люди на тому зуби зїли вони краще знають підводні камні...

    Доречі Voyutichi скільки мені обійшовсяби Ваш затрачений час на монтаж такої системи опалення?
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    у вас взагалі нема насосу? не можу повірити..
    крани - то добре, а який ддіаметр труби, якою зроблено трасу до гркбінок? З фото я оцінив, що це 20 мм у теплоізоляції.. Хіба не так?
     
  3. PretorKN

    PretorKN Новачок

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    А той насос що стоїть в котлі на яку довжину лінії розрахований ?
    напевно що 20 труба бо флекс брався вроді 21-22 точно не памятаю :(

    Добавлено через 59 секунд
    Хоча тройнікі є 26*26*26
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    судячи з фото, саме такий монтаж не дуже дорогий. Прикріпити радіатори і кинути від них труби до гребінок. Стандартно, за точку. На монтажі траси до гребінок - ваші монтажники зекономили. 20мм легше набагато вести ніж 26. Двадцятка гнеться, а 26 - вже потрібно коліна. І ще: я не бачу у вас там з"єднань під прес, суцільна скрутка. Це трохи пояснює, чому 20мм траса від котла, хлопці шкодували інструмент для опресування.
    Я не займаюся професійно монтажем (просто нема часу), якщо хочете - я порекомендую майстра, який зробить ревізію системи і скаже, скільки коштуватиме доробка системи.
     
  5. PretorKN

    PretorKN Новачок

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    да подача більшість всього що 26 обратка 20 а сам підхід до батарей 15

    Під пресом ідуть зтикі на радіаторах все остальне під скруткою...

    Добавлено через 2 минуты 31 секунду
    Точно спочатку іде 26 до грібьонок возвратка 20 а до радіаторів 16

    це я подивився по тройніках
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    складна у вас ситуація, добре, що хоч не заселилися, є можливість виправити без значних затрат.
    Ви не питали в своїх монтажників, чому подача 26, а зворотка - 20? Хто робив проект опалення - фірма, що монтувала чи сторонній проектант?
     
  7. PretorKN

    PretorKN Новачок

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    НУ мені зараз головне що б не міняти котла і не розкорожувати підлоги :) все решта не багато тяне :)

    Самі монтажники підприємці
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    зимою взагалі краще опалення не рухати, як працює - хай допрацює зиму. А з весни - переробіть магістраль до гребінок більшим діаметром. Коли батареї ледь теплі, а котел вимикається від перегріву - значить труби в цій магістралі завужені. Ще цікаво, яка температура котла, яку він досягає при виключенні.
    Номінально 26 трубою можете передати 12 кВт тепла (спад тиску 180 Па/м, швидкість потоку у трубі 0,5 м/с), максимум 26 кВт (спад тиску 630 Па/м, швидкість 1 м/с). Якщо довжина магістралі велика, потрібно перевірити чи достатньо штатного котлового насосу. Вирахуте спад тиску на: котел+ магістраль+всі кутники-трійники+гребінка з краниками на радіаторах+самі радіатори. Насос повинен давати більший або рівний тиск від вирахуваного при номінальному розході води.
    Щоб передати 26 кВт при різниці температури подачі і зворотки 20 градусів, вам необхідно прокачувати 1100-1200 літрів води в годину.
    Але може статися так, що вашому будинку для підтримання температури в приміщенні 20С замало буде 26 кВт, (а може і 32 кВт буде мало). Тут потрібно питати проектантів, які проектували будинок, або проектантів, яку проектували опалення.. Те, що подача Ф26, а зворотка - Ф20 - це "вищий пілотаж" у проектуванні.. Теоретично це може працювати.
     
  9. PretorKN

    PretorKN Новачок

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    Ок потрібно поміняти трубу з 26 на більшу.
    О зворотку потрібно міняти на більшу ?

    Ну воно практично працює в одній кімнаті навіть та температура яка потрібна :)

    якщо не перевіряючі тиску де краще поставити насоси на другому поверсі і на теплу підлогу ? чи може на кожну грибьонку?

    Доречі а якщо я запітку збільшу тільки до першого поверху а далі буде іти 26 воно вже буде краще ?
    бо на 2 поверх поміняти трубу проблематично :(
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Допоможіть справити систему опалення!!! SOS

    на першому фоту я бачу підключену гребінку на 11 виходів. Вхід до неї - Ф20, а вихід - Ф16. Може я помиляюсь, але з фото я бачу, що там нема Ф26 діаметру металопластикової труби.

    Добавлено через 3 минуты 34 секунды
    так

    Добавлено через 5 минут 47 секунд
    так буде ощадніше.
    перерахувати гідравліку можна, дайте скелет (з довжинами) розводки і теплове навантаження приміщень. А діаметри труб вам вирахують..

    Добавлено через 1 минуту 40 секунд
    теплу підлогу потрібно було відокремити: зробити окремий контур підмішування. Навіть у випадку тільки підігріву підлоги.
     

Поділитися цією сторінкою