Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Чому коли поставив колосник (справа) з меншою площею прозорів,- полум"я стало червоно-синє?, інколи світло-жовті язики полум"я. В порожку отвори зменшував втулками до 10 мм - те саме. Вікно 42мм, слой - 80мм. Паливо те саме - на колосник бумага, потім рубане гілля трошки вище ГВ, сухе листя, тирса з корою після бензопилки, побутове сміття, і зверху 2-3 дрючка.В бункер 110-120л поміщалось 15-18 кг палива, на комплектному колоснику (зліва) горіло 4-5 год, з меншими прозорами- на годину менше, диму більше, ДГ менші 100-130, прийшлось привідкривати пряму тягу. Де копать?, може слой, вікно - збільшити/зменшити, зольник перегородити?
     

    Вкладення:

  2. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    від колосника теж залежить скільки повітря проходить в зону горіння дров , враховуючи що грань і дрова на отворах колосника перекривають доступ повітря. може не достатньо повітря в зоні горіння.
     
    полюс подобається це.
  3. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Я іншої думки, адже синій колір полум"я вказує на лишку повітря. Може для цього колосника потрібно збільшити слой жару? Зараз малий (8 см), жару мало, перемички широкі - 25мм (на першому колоснику -15 мм, прозори на обох по 10 мм) вугольки не прореагували з повітрям, і виходить проскок?
     
    шахматіст подобається це.
  4. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Таки да, вчора опустив колосник на 1 см, синього полум"я по середині нестало, по бокам - є, інколи пропадає,
    але коли стали догорати дрова - синього полум"я не стало.
     
  5. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @полюс, Да действительно в Вашем случае надо зделать болше слой жару. У Меня высота порога 70 мм а высота газового окна55мм на ширину котла 350мм. Слой жара как раз, а в межсезоне если хочу снизить мощность ,ставлю перед порогом пластину на колосник 80мм на 350мм ширину и прекрасно работает. колосник чугунный с прозорами 9-10мм. Самый раз.
     
    полюс подобається це.
  6. romanx

    romanx Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    1
    20200426_223218.png Ребята, всем привет, прочитал и эту тему, кто подскажет где я пометил почему не сделать водяную рубашку хоть 2-3 см ? Или её там нет чтоб за шамотом не ржавело ? И следующий теплообменник почему чуть не опустить ?
    --- добавлено: 26 кві 2020 у 22:46 ---
    Это вы так уменьшает газовое окно, а жаровый слой остаётся прежним ?
     
    Останнє редагування модератором: 4 тра 2020
  7. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Вы сами хотите делать, или схему котла на заказ? Не гонитесь за теплосемом в нижней части - самое слабое место.
    ГО, слой - все потом, изначально заложите правильную схему котла.
     
    Останнє редагування модератором: 4 тра 2020
  8. romanx

    romanx Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    1
    Сам хочу сделать.
    Водяную рубашку по бокам буду делать на 5 см ниже колосников или в уровень с ними. А ход дымовых газов почему до низа не сделать ?
     
  9. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    А что это даст?
    Конденсат
     
  10. romanx

    romanx Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    1
    Смысла не вижу, чтоб была вода там где пепел, себе буду делать повыше, 30 см от низа. И про второе конденсат из-за шамота или из-за большой площади теплообменика ?
     

Поділитися цією сторінкою