Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    І читайте уважніше не даМ, і не даСТЬ....... , або навмисно перекручуєте значення слова:close_tema:
     
  2. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    Парасці не зрозуміло як це ,,інший профіль ,, на заводі, і до якого органу його приведе адреса після звернення за посиланням який він просить у Полюса :-Dдо працівників заводу не маючи країв.
     
    полюс та Малюк подобається це.
  3. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Інколи доводиться ремонтувати хлібопічки, назбиралася кучка втулок 8 х 12 , вирішив їм дати друге життя, для роботи в парі з вище згаданим колосником.Втулки з виробіткою, в деяких внутр. діаметр 9-10 мм.
    Думаю не опускати до рівної площини, а так і залишити, в отворі порога з низу поставлю каплю, щоб не повалювались.
    Де взяти - даю адресу - на любому СТО, де роблять головки "жигуля", це направляючі втулки клапанів.
     

    Вкладення:

    • Фото0515.jpg
      Фото0515.jpg
      Розмір файлу:
      133,2 КБ
      Переглядів:
      168
    Останнє редагування: 5 лип 2018
  4. Pyato4ckin

    Pyato4ckin Прораб

    Повідомлення:
    416
    Симпатії:
    276
    Адреса:
    Николаев
    А они не чугунные?
     
  5. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Чугунные, хрупкие. Думаете потекут?
     
  6. Pyato4ckin

    Pyato4ckin Прораб

    Повідомлення:
    416
    Симпатії:
    276
    Адреса:
    Николаев
    Не думаю что потекут,про сварку не сразу понял,где точки будут :-[.
     
  7. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Маю вугілля десь 0.8- 1 м3, дісталось від "стрелочника" із ж/д , марку не знаю, основна маса - розміром як пів коробки сірників, але попадають куски діаметром до 20 см. Як його правильно спалити в шахтнику?, чи потрібно міняти розмір газ-вікна?, слой , наклон колосника. Сам колосник можна вирізати із такої чавунної плити, і зробити шуровку (чи потрібна ?). По площі прозорів відносно площі шахти - 32 відсотки, в комплектному -28. Ширина прозорів 18-19 мм, перемичок 35-40 мм, товщина 20мм. Ці плити використовували як помости для скота на фермах
     

    Вкладення:

    Лютий_Бандерівець подобається це.
  8. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Не хочу нікому нав"язувати свою обвязку котла (вище є фото), але в мене працює краще чим я думав. При вкл. котловому насосі - різниця в Т - верх котла +60, низ +50, труби - подача і обратка 2",-подача в будинок ( гравітація) +50 обратка + 25 при старті, до +45 після 1- 1.5 годин топки. Тен 1.5 кВт ( з терморегулятором налаштований на +50 ) вкл. постійно, котловий насос включаю перед загрузкою котла.Води в СО разом з котлом, БКН - 540л.
    Колосник стоїть комплектний, втулки в порожку стоять, здалось трошки довше видно дим при старті, але Т носія - вище. Зараз спалюю листя, з побутовими відходами пересипаючи тирсою. Висота від колосника до верха ГВ -80мм, вікно - 42 мм. Коли поставив втулки - полум"я закручується у вихор ( може так співпало).
    Зараз, при тонкій жар- прослойці Т носія вище 65 не піднімається, але горить постійно,без стопа (що і потрібно). Т. ДГ в режимі 140- 180, але інколи 80-100,або 180-230.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  9. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    При заготівлі дрібленого гілля, попадаються товсті , дома вже пиляю потрібного розміру:nozhovka:.З таким козликом значно легше. За основу, поради брав відео Богдана Гуцула:Hi:
     

    Вкладення:

    • Фото0537.jpg
      Фото0537.jpg
      Розмір файлу:
      166,1 КБ
      Переглядів:
      106
    Erni та predka подобається це.
  10. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Зробив ящик для попелу, стало значно зручніше - швидше, менше літає попелу, трошки витяг ящика, потім внутрішню дверку відкриваю - попіл падає в ящик, а не на пол.
    І зробив відбійник диму
     

    Вкладення:

    Дмитрий ДАР, lisnyk, Papp Janos та 2 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою