Нива 1.9 дизель

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем nostromo, 31 сер 2016.

  1. nostromo

    nostromo Підмайстер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    рівне
    Прошу вибачити мене Шановну Громаду,але не мав часу і можливості (поганий звязок). На машинці проїхав вже більше 500 км.Дороги були різні:була і траса Київська,і новобудови навколо міста і поліські болота.
    З плюсів:
    1. Не знаю , як кому,-мені подобається "дизельний голос" моєї машинки.
    2. Навмисне не ставив на перше місце-це витрата палива (заправив повний бак 40 л. ,-а датчик між 0 і 0.5)
    3.Погляди в слід дядьків , які в десонансі , що це було? Було таке ,що прямо на заправці давали 3000 доЯрів.
    Ну все,запал спав "повернемось до наших баранів"
    Напишу пізніше
     
    san_t, serhio70, Odissey та 3 іншим подобається це.
  2. san_t

    san_t Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Вибачаюсь, другий пункт не зрозумів. Вже трохи часу сплило - не могли б вточнити?
     
  3. nostromo

    nostromo Підмайстер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    рівне
    Доброї ночі шановна громадо. Перепрошую ,що так різко зупинився і рік не писав. На те були свої причини. За цей час я встиг побувати в дтп ,зробити і усвідомити декілька помилок стосовно переобладнання. Якщо кому буде цікаво пишіть. але скоріш за все організую нову тему - "рік помилок і їх вирішення"
     
    Пітон, Odissey, Vladimir1966 та 2 іншим подобається це.
  4. serhio70

    serhio70 Інженер

    Повідомлення:
    259
    Симпатії:
    501
    Де можна почитати?
     
  5. nostromo

    nostromo Підмайстер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    рівне
    Майбудь тут,щоб не плодити лишніх тем.Отже почнем.
    1.При переобладнанні потрібно ставити акб більшої ємності (75 і більше), в мене 62 ач -вчора вранці ледь завів. Але потрібно буде збільшувати місце під його.
    2.Новий паливопровід збільшеного діаметру+"обратку" в бак , все це діло бажано утеплить (я використав ізоляцію водопровідних труб).
    3."Повісить" передні міст на балку і стабілізатор (продається готове кріплення ).
    4.Замінити колеса ( в мене стояли рідні вли-5 ,зараз - 205/70 р14 ) тому що гальма з цим моторчиком стали "цікавіші".
    5.Планую встановити експедиційний багажник на дах і нарешті викинуть запаску з салону (після переобладнання на рідне місце не встає).
    6.Відключаєм-викидаєм регулятор напруги ("гена" має свій ),тому що можливі проблеми з зарядкой і поломкою р.н. на генераторі (що у мене і було).
    7.Стабілізатор на кріпленнях до кузова опустив приблизно на 2 см (деколи стукав флянець кардану по стабілізаторі ).
    8.Нарешті викинув блок запобіжників-копілку і встановив євроблок чого і всім раджую.
    9.Будьте обережні зі всякого роду промивками. Я хотів промити паливну і скоріш за все "присадив" плунжера, машинка стала хуже тянуть і заводитись.
    10.Замінив одну згорівшу свічку накалу і машинка стала краще заводитись. ...
     
    Odissey, meroro та serhio70 подобається це.
  6. nostromo

    nostromo Підмайстер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    рівне
    Доброї ночі для тих хто не спить.Вирішив встановити на свою машинку:
    1.Реллюшку на свічки запалювання (свічки в мене працють старим дідівським методом-через кноповку і рахуєм до десяти,але поспілкувавшись з пежосітроенофіатоводами,зрозумів:тут без пляшки не розберешся:facepalm:.Тобто свічки як і дами сходу - річ тонкаO=-,вони потребують до себе уваги:принаймі кількість часу для розігріву.)
    Отож знайомий підігнав мені 2 цих девайса зі словами:якись да робить,гугл тобі в поміч,а потім якось розрахуємось.beer
    Краще б він мені їх не давав.Весь нет перешерстив,що куда і якbunt.
    Ну здається розібрався,висновок: no name-не контактний взагалі,valeo-в стані хочу працюю хочу ні.
    Тут ще можлива причина в тому ,що я використовую своє саморобне джерело напруги,а в ньому недостатньо ампер.Потім спробую на акб-там швидко або:radost: або:bb:
    2.Ще зараз в проекті тахометр,да і взагалі хочеться щоб усе світилось і моргало як в іномарці , але на класичній панелі. "приборка"-донор до мене вже їде...
     
    Лютий_Бандерівець, Odissey, serhio70 та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою