Модернізація КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 17 гру 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Модернізація КЧМ

    к
    КЧМ доцільно використовувати для вугілля.
    на 2 секції - малувата площа теплообміну як для довгополум'яного палива.
    Плюс до того необхідно буде охолоджувати завантажувальний бункер з дровами, інакше грітиме приміщення, в якому стоїть котел.
     
  2. labik

    labik Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    Труба увійде в отвір нижньоі дверки . Сама дверка знята разом з рамкою яка кріпиться до котла . Замісь неі пластина з отвором для труби . Сама труба буквою Г . Сопло горизонтальне і труба горизонтальна.Проблема може бути в засміченні золою іх. Ще цікавить герметичність цегляноі кладки після нагріву.

    Добавлено через 15 минут 42 секунды
    Вугіллям котел гріє добре .Проблема в необхідності постійного підкидання і видаленні шлаку. А завантажувальний бункер можна теж утеплити , якщо конструкція буде працездатна, і давати хоча б 70 градусів.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Модернізація КЧМ

    його бажано холодити.

    В принципі, ми з Мирославом робили припущення, щоб газогенератор робити окремо, на принципі автомобільних генераторів. Навіть література підшукалася. Але дальше міркувань в мене справи не пішли поки що..
     
  4. an_124

    an_124 Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Березне, Рівненська обл.
    Знайшов в своєму котлі інструкцію по експлуатації котла і регулятора тяги. Регулятор тяги також був у котлі. Правда миші трошки попрацювали з даною літературою.
    Я відсканував і скидаю на форум. Може комусь пригодиться
    Котел після покупки в 1993 році не ставили, так він і простояв 9 років. Я зняв з нього обшивку, хочу почистити, пофарбувати і утеплити, бо мінвату тоже миші розтягнули.
     

    Вкладення:

    • КЧММ-4.pdf
      Розмір файлу:
      3,4 МБ
      Переглядів:
      402
    1 людині також подобається це.
  5. yuric

    yuric Підмайстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    киев
    а яка товщина металу Вашого бункеру? А шо буде з сотою трубою при температуры 1000 градусів?
    Один мій знайомий (добрий зварник і монтажник, але нуль в теорії) зробив твердопаливний конденсаційник, а тепер через два дні чистить від сажі і дьогтю теплообмінник (який зробив з чорного металу):ravshan:
     
  6. labik

    labik Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    а яка товщина металу Вашого бункеру? А шо буде з сотою трубою при температуры 1000 градусів?
    Бункер із 200 л бочки близько 1 мм . А з трубою при 1000с 1ше втрата герметичності, 2ге можливе розтріскування . Проблема в тому що цегляна кладка не дає герметичності . треба переробляти з цілоі бочки , викласти іі зсередини цеглою . Для зручності розрізати на дві половини і стягнути болтами . А трубу подачі напевно доведеться робити з нержавійки ,а середину футерувати глиною.
     
  7. yuric

    yuric Підмайстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    киев
    а я б продав би машину і купив би віссмана :K
     
  8. vlad.kov

    vlad.kov Майстер

    Повідомлення:
    185
    Симпатії:
    66
    Адреса:
    Марківка
    Геть забули про старого товариша КЧМа літньою порою.
    Voyutichi, як алюмінієва гофра на димоході себе почуває? Температура димогазів досить значна.
     

    Вкладення:

    • 20.jpg
      20.jpg
      Розмір файлу:
      155 КБ
      Переглядів:
      298
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Модернізація КЧМ

    в мого котла з нержавійки. З середини вкрита десь на 1 мм попелом, не сажею.

    Добавлено через 8 минут 55 секунд
    то не висока тмпература диму, а температура гофри нижча, не міряв спеціально. Передбачаю, що не більше від 150С
     
  10. Николай123

    Николай123 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Voyutichi подскажите про турбулятор чё т не понял куда его ложить???это одна пластина или несколько???У меня на даче кчм и газовая автоматика искра(до этого был апок)вот хотелось бы после всех утеплений и температуру газов на выходе уменьшить
     

Поділитися цією сторінкою